Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Atraktívny stavebný pozemok pre rodinný dom alebo dvojdom v blízkosti Senca. Kostolná pri Dunaji.
Cena: 79 990
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Senec
Obec:
Kostolná pri Dunaji
Ulica:
Kostolná pri Dunaji
Kategória: Pozemok pre rod. domy
Stav:
Novostavba
Počet izieb:
Úžitková plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 1 006 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj atraktívny stavebný pozemok v uličnom type zástavby, s  tvarom obdĺžnika o rozmeroch 24x42m, o ploche 1006m2. Na pozemku je možné postaviť jeden RD alebo dvojdom.

Prístup na pozemok je priamo z hlavnej asfaltovej cesty. Inžinierske siete sa nachádzajú pred pozemkom: elektrina, plyn a obecná voda. Kanalizácia v obci nie je, treba riešiť septikom alebo ČOV. Pozemok je rovinatý, v intraviláne (zastavanom území obce).

V susedstve sa nachádza nová zástavba rodinných domov.

 

Pozemok je schválený v územnom pláne obce ako pozemok na individuálnu výstavbu RD. Stavebné parametre z UPI poskytneme na vyžiadanie.

 

V obci sa nachádza základná občianska vybavenosť - obecný úrad, základná škola s materskou školou, kultúrny dom, obchod, pizzeria, detské ihrisko, v blízkosti tigria farma, včelárske múzeum, aquapark Senec. Jazerá vhodné na kúpanie s opaľovacími plážami a bufetmi s občerstvením sú v blízkom Senci, na skok je to k ramenu Malého Dunaja. Obec Kostolná pri Dunaji sa nachádza necelých 5km od Senca a 35km od Bratislavy.

 

Plocha jedného pozemku 1.006m2

CENA: 79.990€ vrátane provízie.

 

Ak Vás naša ponuka zaujala napíšte nám mail na kluc@kluc.sk.

 

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 17 rokov!

Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít!

Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke.

www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK Kľúč, tel.: 0907 472 105, 0907 507 507


Banners