Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Dom s pozemkom (600m2 al. 1290m2) vhodný na bývanie aj na podnikanie. Bratislavská ul.
Cena: 90 000
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Senec
Obec:
Veľký Biel
Ulica:
Bratislavská
Kategória: Rodinný dom
Stav:
Pôvodný stav
Počet izieb:
Úžitková plocha: 60 m2
Plocha pozemku: 600 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom so záhradou a zaujímavou polohou vo Veľkom Bieli, okres Senec.

Dom je neobývateľný, samostatne stojaci, na rovinatom teréne, napojený na vodu, plyn a elektrinu, s novou vlastnou studňou a čerpadlom. Vek domu je 70 rokov, je v pôvodnom stave, pripravený na kompletnú rekonštrukciu, má šikmú strechu so zdravým krovom.

 

Popis: Dom má 2 izby a chodbu, má nové plastové okná. Celý dom je zvnútra pripravený na rekonštrukciu, staré rozvody sú odstránené, steny obúchané na tehlu. Majiteľ nehnuteľnosti má projekt na rekonštrukciu aj prístavbu s platným stavebným povolením a všetkými potrebnými dokumentami.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete okrem kanalizácie. V blízkej budúcnosti sa plánuje výstavba kanalizácie v celej obci, zatiaľ sa na pozemku nachádza suché WC. K domu sa dá pohodlne dostať z hlavnej cesty s možnosťou parkovania pred domom.

Dom možno využiť na podnikateľské účely, ako sídlo firmy, dielňu alebo predajňu. Pomerne veľká predzáhradka sa dá využiť ako parkovací priestor.

 

Celková plocha pozemku 600m2

Možnosť dokúpiť ešte záhradu 690m2, t.j. spolu 1290m2

 

Zastavaná plocha (súčasná) : 60m2

Plánovaná prístavba: 50m2

Šírka domu: 11m

Šírka pozemku 12,3m

 

Lokalita:

Dom sa nachádza na hlavnom ťahu smer Bratislava. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza štrkové jazero. Všetku potrebnú občiansku vybavenosť vrátane škôl, škôlok, obchodov, kultúrnych inštitúcií a reštaurácií nájdete v blízkom Senci. Obec sa nachádza 25 km od Bratislavy a 2 km od okresného mesta Senec.

Nehnuteľnosť je možné kúpiť aj len ako pozemok a postaviť si úplne novú stavbu.

Cena za dom s pozemkom 600m2: 90.000€

Cena za dom s pozemkom 1290m2: 118.000€

Dohoda možná, aj hypoúver.

 

Ak Vás naša ponuka zaujala napíšte nám mail na kluc@kluc.sk.

 

Ponúkame aj ďalšie domy a pozemky v okresoch Senec, Pezinok a Bratislava.

 

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 17 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging : interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK Kľúč, tel.: 0907 472 105,

0907 507 507.


Banners