Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Dva nové nadštandardné bungalovy pre náročných v lokalite Čierna Voda, neďaleko Tesca.
Cena: 254 900
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Senec
Obec:
Chorvátsky Grob
Ulica:
Slávičia
Kategória: Bungalov
Stav:
Novostavba
Počet izieb:
4
Úžitková plocha: 116 m2
Plocha pozemku: 684 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame vám na predaj dva nové rodinné domy v obytnej zóne Čierna Voda, Slávičia ul., neďaleko Tesca v Chorvátskom Grobe, okres Pezinok.

 

Každý rodinný dom je v štádiu holodomu, skolaudovaný, so znaleckým posudkom, vyššieho štandardu (projekt na mieru, vizualizácie, kvalita použitých materiálov a technologických postupov). Dom možno dokončiť do štandardu podľa požiadaviek budúceho majiteľa.

Popis:

Dom má pohodlnú príjazdovú cestu s 3 parkovacími miestami priamo na pozemku. Je na rovinatom teréne, prízemný s rovnou strechou. Dispozične je dom ideálne rozdelený na dennú a nočnú časť.

Dispozičné riešenie:

Vstup (denná časť) je do chodby s priestorom pre vstavané skrine, z ktorej možno vchádzať do jednotlivých miestností: sprava do technickej miestnosti, zľava je WC pre hostí, priamo otvorená obývačka s jedálenským a kuchynským kútom. Z obývačky sa dá presklenými dverami vyjsť von priamo na zastrešenú terasu 3,5 x 5m. Priestranná obývacia izba má pripravený vývod do komínu pre krb, prípravu pre klimatizáciu, plynový sporák, umývačku a digestor. Technická miestnosť je priestorom pre serverovňu, práčku, sušičku, kotol, rozvodné skrine.

Nočná (súkromná) časť: 3 izby sú nepriechodné. Spálňa rodičov je so šatníkom a kúpeľňou so sprchovým kútom, toaletou a umývadlom. Ako zo spálne, tak aj z kúpeľne sa dá vyjsť von presklenými dverami do záhrady. Detské izby sú svetlé, s prípravou pre klimatizáciu a samostatnou kúpeľňou pre deti so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou.

Technické novinky:

- alarm s vnútornými pohybovými senzormi a kamerovým systémom, klimatizácia,

- elektricky ovládané exteriérové žalúzie, elektricky ovládaná brána,

- vybudované dátové a TV rozvody (ethernet RJ45, satelit, T-com)

 

Zastavaná plocha 167m2, Úžitková plocha 116 m2

Pozemok 684m2

 

Novostavba je z kvalitných materiálov, obvodové múry 375mm + 100mm zateplenie, sadrové omietky. V  dome je podlahové kúrenie riadené termostatom. V celom dome sú osadené 6 - komorové plastové okná (antracit), trojsklo v kombinácii s exteriérovými determálnymi hliníkovými žalúziami typu C. Zvonka domu je vybudovaný drenážny systém na odvod dažďovej vody, parkovisko pre autá. K dispozícii sú vývody pre el. zásuvky na 220v a 380v.

Priestranná záhrada ideálneho tvaru dáva možnosť dobudovať garáž, záhradný altánok, bazén alebo masážnu vaňu.

Lokalita: Kompletná občianska vybavenosť na pešo cca 5 min. Obchodné stredisko MONAR, lekáreň, zdravotné ambulancie, DM drogéria, kaviarne, zmrzlina, kvetinárstvo, detské ihrisko, TESCO, novovybudovaná základná škola.

 

Cena: 254.900€ vrátane provízie. Dom je kúpou voľný.

Súčasne je na predaj aj identický dom na vedľajšom pozemku o výmere 761m2 za 264.900€

Cena je vrátane DPH. Možnosť odpočtu pre firmy.

Ak Vás naša ponuka zaujala napíšte nám mail na kluc@kluc.sk

 

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 17 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging : interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK Kľúč, tel.: 0907 472 105, 0907 507 507


Banners