Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Kancelárske a skladové priestory rôznych výmer. Púchovská ul.
Cena: 9 €/m2/mesiac
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava
Obec:
Rača
Ulica:
Púchovská
Kategória: Kancelárie, admin. priestory
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:
Úžitková plocha: 20 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom kancelárske a skladové priestory v Bratislave III na Púchovskej ulici. Priestory sa nachádzajú vo viacerých budovách v stráženom areáli.

Areál má 24 hodinovú strážnu službu, ktorá zabezpečuje počas dňa asistovaný vstup a výstup do a z areálu. Celý objekt je zabezpečený kamerovým systémom, čo zabezpečuje istotu ochrany majetku v kancelárskych a skladových priestoroch.

Areál poskytuje bezproblémové parkovanie, dostupnosť MHD a možnosť návštevy stravovacích zariadení v rámci areálu, čo vytvára ideálne prostredie. Areál leží na hlavnom ťahu smerom na mestá Pezinok a Modra. V blízkosti sa nachádza prepojenie na diaľnicu a rýchlostnú cestu, čo uľahčuje dostupnosť osobných, ako aj nákladných vozidiel do priestorov. Nákladné automobily väčších rozmerov môžu využiť sekundárnu bránu pre pohodlnejší výjazd z areálu. Nájomcom je poskytnutá možnosť zapožičania vysokozdvižného vozíka. V zadnej časti areálu je dokonca možnosť napojenia sa na železničnú vlečku.

Kancelárske priestory sa rovnako nachádzajú na rôznych poschodiach administratívnej budovy.

Skladové priestory sa nachádzajú niektoré v rámci kancelárskych budov a niektoré sú samostatne

stojace. Niektoré skladové priestory je možné využiť aj ako obchodné priestory, prípadne ako priestor pre rôzne športové alebo relaxačné aktivity.

Kancelárske priestory v ponuke sú s rozlohou od 20 do 130 m2.

V areáli sú v ponuke skladové priestory s rozlohou od 70 do 230 m2.

Ceny:

Skladové priestory: od 3 eur/m2/mes. + prevádzkové náklady 1,50 eur/m2/mes. + energie.

Kancelárske priestory: od 6,50 eur/m2/mes. + služby 2,50,eur/m2/mes.

Ceny sú uvádzané bez DPH.

Cena za služby obsahuje poplatky energií za dodávku elektrickej energie, vykurovanie predmetu nájmu, dodávku teplej a studenej vody.

Cena za prevádzkové náklady obsahuje náklady 24 hodinovej strážnej služby a kamerového systému, poistenie objektu, upratovanie spoločných priestorov a dodávka hygienického materiálu, odvoz a likvidácia komunálneho (nie výrobného) a triedeného odpadu, servis výťahov, revízie zariadení, údržba komunikácie, sezónna údržba objektu, všeobecná údržba, deratizačné služby a iné.

Ponúkame aj skladové a kancelárske priestory v iných lokalitách Bratislavy, v Pezinku a Senci.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 15 rokov! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke alebo nám zašite mail s vašimi požiadavkami a my vám doporučíme pre vás vhodnú nehnuteľnosť.

kluc@kluc.sk , www.kluc.sk , RK KĽúč,  tel.:  0907 845 198 , 0907 507 507


Banners