Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Kancelárske priestory 90m2 a 150m2 (aj na ubytovanie) v stráženom areáli.
Cena: 450 €/mesiac
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Pezinok
Obec:
Pezinok
Ulica:
Bratislavská
Kategória: Kancelárie, admin. priestory
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:
Úžitková plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 100 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom skladové a kancelárske priestory neďaleko Bratislavskej ulice v Pezinku. Priestory sa nachádzajú v oplotenom areáli.

- samostatný kompletne zrekonštruovaný kancelársky celok 150m2 (je možné ho využiť aj na ubytovanie ako 3 x 2-izbový byt), 3 podlažia, na každom dve miestnosti + kuchynka + WC + sprcha.  Cena: 650,- €/mes. + energ. + DPH

- samostatný kancelársky celok 90m2 (je možné ho využiť aj na ubytovanie) 3 miestnosti, zrekonštruované, kuchynka, sprcha, 2x WC. Cena: 450,- €/mes. + energ. + DPH

Ďalej ponúkame:

- vykurovaná hala 230m2, bola v nej stolárska výroba.

Cena: 690,- €/mes. + správa areálu (230,- €/mes) + elektr. + DPH

 

- skladová hala 160m2, zateplená, bez vody, s parkovaním pre 1 kamión

Cena: 580,- €/mes. + energ. + DPH

------

- sklad 130m2 s kanceláriou 20m2 a s príslušenstvom

Cena: 600,- €/mes. + energ. + DPH

----

- vykurovaná hala 562m2, bola v nej strojárska výroba. Hala je napojená na energetické siete,  má samostatné merače. Skladá sa z výrobnej časti, skladovej a má aj malú kanceláriu so sociálnym vybavením po rekonštrukcii.

Cena: 3,- €/mes. + energie + DPH. Tiež je možnosť prenajať si kancelárie od cca. 25m2 v administratívnej budove, 50m od skladu v areáli.

-------

- ponúkame aj samostatný objekt na Šenkvickej ceste s výrobnou halou a skladom (spolu 580m2), kanceláriami (140m2) a parkovaním, oplotený na pozemku 1.100m2

Cena: 3.200,- €/mes. + energie + DPH

 

Pre bližšie informácie alebo termín obhliadky nás prosím kontaktujte na kluc@kluc.sk alebo reagujte cez portál na tento inzerát.

Ponúkame aj ďalšie sklady a kancelárie v Pezinku, Senci a Bratislave.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 18 rokov!

Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging,  interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít!

Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, inziniering.skluc.sk, kluc@kluc.sk, RK KĽúč

 


Banners