Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Krásna chata v rekreačnom prostredí Malých Karpát, v Kučišdorfe. Pezinok.
Cena: Cena dohodou
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Pezinok
Obec:
Pezinok
Ulica:
Kučišdorfská dolina
Kategória: Chata a chalupa
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:
4
Úžitková plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame vám na predaj krásnu zrekonštruovanú chatu v Malých Karpatoch, v rekreačnej chatovej oblasti Kučišdorf, okres Pezinok.

Chata má 3 podlažia, je v miernom svahu, s príjazdovou cestou priamo k chate. Na pozemku sú všetky inžinierske siete: vodovod, elektrická prípojka, trativod, satelit. Pozemok je kompletne ohradený a uzamykateľný.

Suterén: tvorí ho vínna pivnica s barovým pultom a štýlovým sedením. Podlahu tvorí dlažba, strop tatranský profil.

Prízemie pozostáva z obývacej miestnosti, kuchyne a kúpeľne. Z obývacej miestnosti je východ na veľkú terasu, s nalepeným kvalitným umelým trávnikom a krásnym výhľadom.

Poschodie: pozostáva zo spálne a detskej izby.

Spodná časť chaty je kamenná, zvonku obložená prírodným kameňom. Horná časť je z dreva. Šikmá strecha je s pozinkovaným plechom. Okná sú drevené. Všetky okná a dvere sú zabezpečené drevenými okenicami, na prízemí majú aj mreže.
V roku 2017 prešla chata kompletnou rekonštrukciou, ktorá pozostáva z nového krbu, ktorý vykúri celú chatu, kúpeľne (WC, umývadlo, sprchový kút, bojler), zateplenia chaty, nových podláh, nábytku, kuchynskej linky, maľovky.

Zastavaná plocha chaty je 50m2.

Úžitková plocha cca 100m2.

 

Pozemok patrí urbariátu, s ktorým má majiteľ dlhodobú zmluvu na prenájom (65€/rok). Chata sa predáva so zariadením, ktoré je úplne nové. 

Lokalita:

Lesnatá chatová oblasť. V blízkosti je lyžiarsky vlek Baba, rybársky revír, náučný chodník a množstvo turistických chodníkov, cyklo-chodníkov. Vzdialenosť do centra Pezinka 2 km, do Bratislavy 30 km.

Chata je vhodná na rekreačné i celoročné bývanie, ideálna pre rodinu s deťmi. Kúpou ihneď voľná.

Cena: Dohodou

Ak Vás naša ponuka zaujala napíšte nám na kluc@kluc.sk.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 17 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging: interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK Kľúč, tel.: 0907 472 105, 0907 507 507.
Banners