Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Krásna udržiavaná záhrada v záhradkárskej oblasti v Bernolákove. okres Senec
Cena: 49 200
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava
Obec:
Bratislava
Ulica:
Bernolákovo
Kategória: Záhrada
Stav:
Novostavba
Počet izieb:
Úžitková plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 409 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame vám na predaj peknú udržiavanú záhradu medzi obcami Ivankou pri Dunaji a Bernolákovom, okres Senec.

Oplotená záhrada je prístupná autom. Nachádza sa v príjemnej záhradkárskej lokalite, ideálnej na relax a oddych. Niektoré záhrady majú postavené záhradné domčeky s povolenou zastavanou plochou 50m2. Mnohé z nich sú využívané aj na celoročné bývanie. Majú vybudované poštové schránky a zabezpečený vývoz komunálneho odpadu. Zástavka autobusu je v tesnej blízkosti.

Na predávanom rekreačnom pozemku sa nachádza udržiavaná záhrada s vysadenými ovocnými stromami, úžitková zeleninová záhradka a malá náraďovňa. Záhradná chatka 18m2+18m2 je so zastrešenou drevenou terasou. Na pozemku je elektrika a vlastná studňa s čerpadlom.


Pozemok s výmerou 409m2 je v osobnom vlastníctve s podielom na prístupovej ceste.

 

Lokalita:

Obec Bernolákovo má veľmi dobrú občiansku vybavenosť, park, oddychové zóny. Jazerá vhodné na kúpanie s opaľovacími plážami a bufetmi s občerstvením sú v blízkom Senci, Vo Vajnoroch i v neďalekej Ivanke pri Dunaji a vo Veľkom Bieli. V Kostolnej pri Dunaji sa nachádza múzeum včelárstva, v Kráľovej pri Senci je zas Oáza tigrov. Z Bernolákova to je na skok aj k ramenu Malého Dunaja. Vzdialenosť do Vajnor (Bratislava) 11km, do Senca 12km, do Pezinka cca. 13km.

Cena: 49.200€ vrátane provízie, dohoda možná aj hypoúver

 

Ak Vás naša ponuka zaujala napíšte nám mail na kluc@kluc.sk.

 

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 17 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging : interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK Kľúč, tel.: 0907 472 105, 0907 507 507.


Banners