Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Moderná výrobná a skladová hala v stráženom areáli. Bratislavská ul.
Cena: 1 560 €/mesiac
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Pezinok
Obec:
Pezinok
Ulica:
Bratislavská
Kategória: Skladové priestory
Stav:
Novostavba
Počet izieb:
Úžitková plocha: 521 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom moderné skladové a výrobné priestory na Bratislavskej ulici v Pezinku. Priestory sa nachádzajú v oplotenom areáli s vrátnicou, 24 hodinovou strážnou službou a kamerovým systémom.

K dispozícii je nová moderná vykurovaná skladová hala vhodná aj na výrobu, so vstupnou bránou 4x4m, s rozmermi 15m x 34m, výška haly 8,20m.

Hala je napojená na energetické siete, má samostatné merače elektriny, a plynu. Voda a odpad v hale nie je. Príslušenstvo (toalety sprchy, šatne) sú v spoločnej budove, 20m od haly.

Výmera: 521m2

Cena prenájmu: 1.560 €/mes. + energie+ správa areálu (360 €/mes) + DPH

 

V hale je možné urobiť aj kancelárie so sadrokartónu, príp. zriadiť kancelárie v prenosnom kontajneri. Tiež je možnosť prenajať si kancelárie cca. 25m2 v administratívnej budove, 50m od skladu v areáli.

Doplnkové služby:

- prenájom parkovacieho miesta – 30 €/mesiac

- prenájom vysokozdvižného vozíka.

 

Pre bližšie informácie alebo termín obhliadky nás prosím kontaktujte na kluc@kluc.sk alebo reagujte cez portál na tento inzerát.

 

Ponúkame aj ďalšie sklady v Pezinku, Senci a Bratislave.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 17 rokov!

Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging,  interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít!

Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk , RK KĽúč
Banners