Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Moderné 4-izbové radové rodinné domy na okraji obce Slovenský Grob.
Cena: 161 000
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Pezinok
Obec:
Slovenský Grob
Ulica:
Slovenský Grob
Kategória: Rodinný dom
Stav:
Novostavba
Počet izieb:
4
Úžitková plocha: 138 m2
Plocha pozemku: 165 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám cenovo dostupné bývanie v 4- izbových rodinných domoch v blízkosti Bratislavy s dobrým dopravným napojením, plnou občianskou vybavenosťou a malebným výhľadom na Malé Karpaty. Domy budú kolaudované v decembri 2018.

 

Popis: Rodinné domy majú 4 izby, záhradu, garáž a vlastné parkovacie miesto priamo pred domom.

Prízemie: domy majú výborné dispozičné riešenie s množstvom odkladacích priestorov. Denná časť ponúka priestrannú obývaciu miestnosť spojenú s otvorenou kuchyňou a jedálňou. Samozrejmosťou je hosťovská toaleta s umývadlom. Technická miestnosť poskytuje potrebné zázemie pre technické vybavenie a praktické úložisko, ktoré je podporené priestorom na uskladnenie pod schodmi.

Poschodie: disponuje veľkou spálňou a dvomi ďalšími izbami využiteľnými ako detské izby, prípadne pracovňa alebo hosťovská izba. Benefitom sú dve samostatné kúpeľne a dve samostatné toalety. Ďalší odkladací priestor zabezpečuje povala dostupná výsuvným schodiskom.

Plocha rod. domov 120m2 + 17,6m2 garáž.

Výmera pozemku: od 165m2 do 280m2

Cena: od 161.000E do 169.000E podľa veľkosti pozemku

 

Uvedená cena zahŕňa dokončenie rodinného domu do štádia „holodom“. Stavba je inšpirovaná modernými trendmi po vizuálnej i technickej stránke s dôrazom na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu kategórie „A“. Samozrejmosťou je možnosť dokončenia na „kľúč“ v zmysle individuálnych preferencií klienta. Cena štandardu sa pohybuje okolo 15.000E.

 

Lokalita:

Rodinný dom sa nachádza v krásnej lokalite na okraji obce v uzavretom komunitnom komplexe s vlastnou infraštruktúrou. Poskytuje výhľady na Malé Karpaty, čo zaručene uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. V Slovenskom Grobe sa nachádza ZŠ, MŠ, zdravotné stredisko, obchody a reštaurácie - známe hlavne usporadúvaním husacích hodov s lokšami, burčiakom a malokarpatskými vínami. Slovenský Grob je vzdialený iba 3 km od Pezinku a 13 km od Bratislavy.

 

Ak Vás naša ponuka zaujala napíšte nám mail na kluc@kluc.sk,

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 16 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging : interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK Kľúč, tel.: 0907 507 507, 0907 472 105.


Banners