Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Moderný a komfortný byt s parkovaním v obytnom komplexe Platan. Bajkalská ul.
Cena: 660 €/mesiac
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava
Obec:
Nové Mesto
Ulica:
Bajkalská
Kategória: 3 izbový byt
Stav:
Novostavba
Počet izieb:
3
Úžitková plocha: 72 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom komfortný 3-izbový byt v modernom bytovom komplexe Platan na Bajkalskej ulici v lokalite BA III - Nové Mesto, vedľa Troch veží.

Výmera bytu je 72m2 plus loggia o výmere 5m2. Nachádza sa na 3 poschodí/6p, s výťahmi. Pohodlný byt je kompletne zariadený a k bytu prislúcha aj jedno parkovacie miesto v podzemnej garáži.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby s úložným priestorom, obývacej izby s loggiou, samostatnej kuchyne, dvoch samostatných nepriechodných izieb, samostatnej kúpeľne s vaňou, samostatnej toalety. Byt je komfortne zariadený.

K vybaveniu bytu patria žalúzie v každej miestnosti a tiež pivnica v suteréne bytového domu. 

Byt je vhodný aj pre rodinu s deťmi.

Okolie bytového komplexu ponúka všetko čo potrebujete pre aktívny život – nákupy (Polus, Central), zábavu, možnosti využitia voľného času, šport (Plaváreň a fitness centrá, tenisový areál, hokejový a futbalový štadión, hala Pasienky) a kultúru, aj dobré dopravné napojenie.

Cena: 660,- Eur/mesiac + energie 240,- Eur/mesiac, (parkovanie v objekte je v cene)

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 16 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít!

Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK KĽúč, tel.: 0907 507 507


Banners