Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Nadštandardný 3-podlažný rodinný dom s krásnou záhradou v centre. Modra
Cena: 299 000
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Pezinok
Obec:
Modra
Ulica:
Sokolská
Kategória: Rodinný dom
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:
7
Úžitková plocha: 400 m2
Plocha pozemku: 1 113 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame vám na predaj 3-podlažný rodinný dom s maximálnym komfortom so záhradou a nádherným výhľadom na Karpaty v Modre, okres Pezinok.

Je samostatne stojaci, situovaný vo svahu, napojený na všetky inžinierske siete i s vlastnou studňou, má vnútorný a vonkajší bazén. Dom je tehlový, svetlý, má dobré dispozičné riešenie s podpivničenou časťou a podkrovím. Vek domu je 50 rokov, 2x prešiel kompletnou rekonštrukciou (v r.1991 a 2010). 

Popis: Dom má pohodlnú príjazdovú cestu s parkovaním v podzemnej garáži. Je postavený vo svahu, udržiavaná rekreačná záhrada za domom je rovinatá. Dom možno využiť pre viacgeneračné bývanie alebo s prízemím upraveným ako sídlom firmy a bytom na poschodí. 

Podzemné podlažie je s priamym bočným vstupom alebo cez schodisko v dome. Nachádza sa tu technické zázemie s kotlom ÚK na plyn, zásobník teplej vody, komora, šatník so vstavanými skriňami, práčovňa, osobitná miestnosť s vnútorným bazénom s vírivkou a protiprúdom, sauna pre 3 až 5 osôb. Stropy sú zateplené, okná majú bezpečnostné mreže.

1. Nadzemné podlažie má vstup cez bránku z ulice a hlavné vonkajšie schody.

Cez zádverie domu a vstupnú halu sa vchádza priamo do otvorenej priestrannej obývačky. Zo vstupnej haly vedie schodisko do podkrovia a prízemia domu. Ďalej sa tu nachádza samostatné WC, samostatná priestranná spálňa s veľkým množstvom úložného priestoru. Vedľa spálne je kúpeľňa s rohovou vaňou, umývadlom a WC. Kuchyňa s jedálenským sedením a samostatnou komorou má presklené dvere vedúce na terasu s krbom a do záhrady.

Podkrovie je klimatizované, tvorí ho spoločenská miestnosť (obývačka), z ktorej sa vchádza do dvoch študentských „dvojizieb“. Každá „dvojizba“ má pracovňu s nábytkom na mieru a malú spálňu. Z jednej z izieb sa dá prejsť na priestrannú terasu poskytujúcu nádherný výhľad na karpatské kopce. V podkroví je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Záhrada slúži prevažne na rekreačné účely, je pravidelne udržiavaná s umelým zavlažovaním s vlastnou studňou. Citlivo posadené okrasnými stromy a kríky tvoria milé zákutia. Nachádza sa v nej bazén (6x3x1,6m) s osvetlením, kvalitným čerpadlom a filtrom. Záhradné náradie s kosačkou je odložené v plechovom záhradnom domčeku. Priestranná terasa s vonkajším krbom má pergolu obrastenú paviničom. 

Všetky okná domu sú 3-komorové plastové, dvere a zárubne sú z jelše a jaseňa. Podlahy sú laminátové alebo s keramickým obkladom, v spálni s drevenými parketami. Podkrovie so šikmou strechou má na zateplenie použitú fúkanú izoláciu a škridlu Bramac. Rodinný dom je kúpou voľný. Zariadenie domu je zahrnuté v cene. 

Výmera pozemku je 1113m2

Zastavaná plocha je 350m2

Úžitková plocha je 400m2. 

Lokalita:

Dom sa nachádza chôdzou cca 5 min. od centra mesta, v bezprostrednej blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane školy, škôlky, kultúrneho domu, kina, obchodov, reštaurácií a iné. Vzdialenosť do Pezinka je 6 km, do Bratislavy 25 km.

Cena: 299.000€ vrátane provízie

Ak Vás naša ponuka zaujala napíšte nám mail na kluc@kluc.sk.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 16 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging : interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK Kľúč, tel.: 0907 472 105, 0907 507 507.


Banners