Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Novostavby rodinných domov. Senec
Cena: 129 900
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Senec
Obec:
Senec
Ulica:
Senec
Kategória: Rodinný dom
Stav:
Vo výstavbe
Počet izieb:
4
Úžitková plocha: 117 m2
Plocha pozemku: 245 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj novostavby rodinných domov v II. etape projektu rodinných domov neďaleko Senca. Blízkosť zelene ako aj dostupnosť do Senca umožní novým majiteľom spojiť pocit kľudovej zóny s komfortom mestského bývania.

Svojím objemom a charakterom sa rodinné domy vhodne začleňujú do okolitej zástavby rodinných domov a zvyšujú estetický charakter územia. Farebné riešenie rešpektuje architektonicko-estetické kritériá, ktoré sú kladené na súčasnú architektúru výstavby rodinných domov.

Každý rodinný dom má 2 nadzemné podlažia. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza vstupný priestor, ktorého súčasťou je malá technická miestnosť a vstup do WC určeného pre návštevy. Na vstupný priestor je priamo napojená obývacia izba a kuchyňa s jedálňou. Ku kuchyni prislúcha samostatná špajza. Súčasťou obývacej izby je architektonicky veľmi zaujímavo vyriešené schodisko sprístupňujúce 2. nadzemné podlažie. Na druhom nadzemnom podlaží je na schodisko napojená chodba, z ktorej sú prístupné dve detské izby, spálňa so samostatným šatníkom a priestranná hlavná kúpeľňa s toaletou. Druhé nadzemné podlažie je vysunuté tak, aby súčasne vytvorilo dostatočné prekrytie vstupu do rodinných domov. Z prednej strany každého rodinného domu sú situované vždy 2 parkovacie miesta, ktoré budú slúžiť pre osobné vozidlá majiteľov rodinného domu s možnosťou moderného prestrešenia.

Stavba je murovaná z tehly hr. 300 mm, zateplená 150 mm polystyrénom, kúrenie plynové (nástenný plynový kondenzačný kotol s cirkulačným čerpadlom a zásobníkom TÚV), ústredné podlahové kúrenie, strecha je plochá s min. sklonom 1°. Kanalizácia je napojená na ČOV.

Domy sú v prevedení : dvoj-dom alebo troj-dom.

Termín kolaudácie: 12/2017

Celková podlahová plocha 4-izb. domu: 117m2

Pozemok: 245 m2 až 379 m2

Cena: od 129.900 Eur do 139.900 Eur s DPH za holodom

Cena: od 141.900 Eur do 151.900 Eur za dokončený dom v štandarde (interiérové dvere, podlahy, dlažba, obklady, sanita podľa vlastného výberu).

Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 15 rokov!

Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít!

Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk , RK KĽúč,

tel.: 0907 507 507, 0903 472 001


Banners