Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Nový rodinný dom - zrub s krásnym výhľadom. Látky, Hriňová.
Cena: Cena dohodou
Kraj:
Banskobystrický kraj
Okres:
Detva
Obec:
Látky
Ulica:
Látky
Kategória: Chata a chalupa
Stav:
Novostavba
Počet izieb:
5
Úžitková plocha: 199 m2
Plocha pozemku: 1 500 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj skolaudovanú novostavbu drevenicu - zrub v malebnej vrchárskej obci Látky v lokalite známej ako Podpoľanie. Je vzdialený 10km od Hriňovej.

Dom má tri podlažia. Má 5 izieb, 3x kúpeľňa, 3x WC, priestrannú terasu, krb.

Technické parametre

Zastavaná plocha je 138m2, rozloha pozemku 1.500m2, úžitková plocha je 199m2.

Dom má elektrinu, studňu, kanalizácie je riešená žumpou, plyn na ulici nie je. Dom má energetický certifikát A. Bol kolaudovaný v januári 2017.

Lokalita

Chalupa leží v osade asi 20 domov menom Paseky, ktorá leží na úpätí vrchu Bykovo, priamo oproti obecnému zasnežovanému lyžiarskemu vleku Kočanda, vzdialeného asi 200m. Z prevažnej časti domy obývajú chalupári, ale žijú tu ľudia aj trvalo. Neďaleko pramení rieka Ipeľ, preto je z dôvodu ochrany pitnej vody v osade stavebná uzávera, čiže okolie si zachováva rázovitosť. 12 km od strediska je dobudovaná diaľnica, čo zabezpečuje dostupnosť z najvzdialenejšieho hlavného mesta do 2,5 hodiny.

 Dispozícia:

suterén (9x6m) odizolovaný do svahu – železobetón (obložený kameňom, strop – panely, 6x6m miestnosť pre záujmovú činnosť s garážovou otváracou bránou, WC, sprch. kút, miesto pre saunu

prízemie (14x6m) drevený zrub – perodrážka - spoločenská miestnosť, 1 samostatná izba, kuchynský kút, komora, WC, kúpeľňa, veranda, terasa (20m2) na juh

podkrovie – schodisko, galéria, dve ( možnosť troch) izby, kúpeľňa s WC.

Vlastné komfortné parkovanie pre 2-4 autá s prístup po udržiavanej asfaltovej ceste.

Dom je vhodný na trvalé bývanie, ale aj rekreáciu. Príp. ako investícia na prenájom. V zime je v blízkosti viac lyžiarskych vlekov, v lete je neďaleko kúpanie. Pozemok hraničí s lesom, kde sa dá chodiť na huby.

Cena: dohodou

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 16 rokov! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke alebo nám zašite mail s vašimi požiadavkami a my vám doporučíme pre vás vhodnú nehnuteľnosť.

kluc@kluc.sk , www.kluc.sk , RK KĽúč,  tel.:  0907 507 507


Banners