Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Pohodlie v rodinnom dome s veľkou záhradou v Blatnom. okres Senec
Cena: 105 000
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Senec
Obec:
Blatné
Ulica:
Blatné
Kategória: Rodinný dom
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:
3
Úžitková plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 1 087 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame vám na predaj podpivničený 3-izbový rodinný dom s veľkou záhradou v Blatnom, okres Senec.

Rodinný dom je v tvare L, situovaný v uličnej zástavbe rodinných domov, napojený na všetky inžinierske siete s vlastnou studňou a vodárničkou. Dom má dobré dispozičné riešenie s podpivničenou časťou. Je tehlový, svetlý, vzdušný, s betónovými základmi a stropmi.

Vek domu je cca 70 rokov. Priebežne bol rekonštruovaný..

Popis: Dom má pohodlnú príjazdovú cestu s voľným parkovaním pred domom alebo vo dvore pre 2 vozidlá. Nachádza sa na rovinatom teréne. Záhrada je rekreačná, s výsadbou ovocných stromov a viniča. Poskytuje ďalšie možnosti jej využitia.

Prízemie s rozlohou 100m2 zahŕňa veľkorysú vstupnú miestnosť, ktorú možno upraviť aj ako jedáleň. Z tejto miestnosti sa vchádza do obývačky a do priestrannej kuchyne. Obývačka je priechodná, cez ňu sa vchádza do spálne. Obe tieto izby majú nové plastové 3-komorové okná situované do ulice. Priestranná kuchyňa má kuchynskú linku v tvare L, s vývodmi pre umývačku riadu. Je priechodná, jedny dvere vedú do komory s vetracím oknom, vývodom pre práčku a rebríkom vedúcim na povalu. Druhé dvere vedú do chodbičky, z ktorej sa vchádza do kúpeľne a ďalej do svetlej a priestrannej izby. Kúpeľňa s oknom je v pôvodnom stave, nachádza sa v nej vaňa, WC a vývody pre práčku. Okná do dvora sú klasické dvojité drevené, zachovalé. Vo všetkých miestnostiach sú radiátory.

Povala so sedlovou strechou a pálenou škridlou má 3 komíny, podlahu tvorí betónový poter.

Pivnica má vstup z dvora. Pozostáva z dvoch miestností: technickej časti, slúžiacej ako skladovací priestor. Je tu umiestnený aj plynový kotol slúžiaci na kúrenie a ohrev vody. Druhá miestnosť slúži ako vínna pivnička. Strop pivnice je zateplený.

Záhrada sa nachádza za domom, kde je upravené aj malé sedenie pod prístreškom. Na začiatku záhrady je umiestnená záhradná sprcha s teplou aj studenou vodou. Už samotná veľkosť záhrady ponúka ďalšie možnosti: stavbu bazéna, vytvorenie úžitkovej záhrady, chov drobných zvierat alebo aj stavbu ďalšieho domu - podľa požiadaviek budúceho majiteľa.

Zastavaná plocha 118m2.

Obytná plocha 100m2. Pivnica cca 50m2.

Pozemok 1087m2.

Lokalita:

Obec Blatné sa nachádza v tesnej blízkosti miest Senec (5 km), Pezinok (12 km), Trnava (18 km), Bratislava (30 km), po diaľnici iba 25 km. V obci sa nachádza MŠ a ZŠ, obchody, pošta, reštaurácia, autobusové zástavky. Športové vyžitie umožňujú cyklistické chodníky, futbalový a stolnotenisový klub, klub vodného lyžovania, krytá i otvorená jazdiareň.

Kúpanie a rekreáciu umožňujú Senecké jazerá, zimné športy a lyžovanie Pezinská baba.

Rodinný dom je kúpou ihneď voľný. Zariadenie domu je zahrnuté v cene.

Cena: 105.000€ vrátane provízie. Dohoda o cene možná.

Ak Vás naša ponuka zaujala napíšte nám mail na kluc@kluc.sk.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 16 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging : interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK Kľúč, tel.: 0907 472 105, 0907 507 507.


Banners