Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Ponúkame 2-, 3- a 4-izbové byty vo výstavbe. ul. Na piesku. AKCIOVÉ CENY!!
Cena: 198 900
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava
Obec:
Ružinov
Ulica:
Na piesku
Kategória: 4 izbový byt
Stav:
Vo výstavbe
Počet izieb:
4
Úžitková plocha: 95 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 2-, 3- a 4-izbové byty na ulici Na piesku v Bratislave – Ružinove v rozsahu od prvého do štvrtého nadzemného podlažia v cene od 97 999 EUR do 198 900 EUR.

Výstavba bytového domu bude ukončená v máji 2018. Cieľom tohto projektu je ponúknuť bývanie prioritne mladým a aktívnym ľuďom, ktorí trvajú na dobrej dostupnosti do mesta a rýchly výjazd na obchvat, zároveň však v súkromí preferujú komorný bytový komplex medzi prevažne rodinnou zástavbou a pokojné bývanie. Väčšie byty boli koncipované pre rodiny s deťmi, pre ktoré je dôležitá občianska vybavenosť v dosahu. Je ľahko dostupné centrum mesta aj napojenie na D1 a D2.

V blízkosti sa nachádzajú nákupné centrá AVION a PHAROS s komplexnými službami. Milovníci prírody a rodiny s deťmi uvítajú, že v blízkom okolí je Malý Dunaj a lužné lesy s cyklotrasami.

Dom je postavený z tehál a medzibytové priečky sú taktiež tehlové a akustické. Kvalitné dizajnové francúzske okná s trojsklom dotvárajú architektúru bytového domu. Každý byt má najmenej dva balkóny alebo predzáhradku. Byty majú vlastný kondenzačný kotol s prietokovým zásobníkom na uhrev vody, nízkoteplotné podlahové vykurovanie a zásuvky na optický vysokorýchlostný internet. K bytovému domu patrí parkovisko.

PREDAJ bytov:

2- izbový byt, výmera : 42,26m2, cena: od 97 999 EUR s DPH

3- izbový byt, výmera : 57,56m2, cena: od 138 900 EUR s DPH

4- izbový byt, výmera : 95,23m2, cena: 198 900 EUR s DPH

UVEDENÉ AKCIOVÉ CENY SÚ PLATNÉ DO 30.09.2017!!

Byt so štandardom zahŕňa: podlahy, interiérové dvere, kúpeľňu so sanitou. 

Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 15 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK Kľúč, tel.: 0907 507 507


Banners