Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Posledné dva skolaudované 4-izbové rodinné domy, Viničné pri Pezinku.
Cena: 154 000
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Pezinok
Obec:
Viničné
Ulica:
Brezová
Kategória: Rodinný dom
Stav:
Novostavba
Počet izieb:
4
Úžitková plocha: 116 m2
Plocha pozemku: 453 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj novostavbu dvoch rodinných domov v dvojdome na Brezovej ulici v obci Viničné. V blízkosti sa nachádzajú obchodné a reštauračné prevádzky, zastávky verejnej dopravy a ďalšie prvky občianskej vybavenosti.

Každý dom má oplotený pozemok a 2 parkovacie státia.

Domy poskytujú bývanie pre ľudí, ktorí sa nechcú zmieriť s bývaním v paneláku a chcú rodinný dom s vlastným pozemkom. Napriek istým priestorovým limitom je to plnohodnotná šanca pre mladých aj starých, pre všetkých, ktorí nemajú finančné prostriedky na nadrozmerné rodinné domy.

Ide o tzv. keramické eko-domy, zhotovené z vertikálnych konštrukcií, vyrobených výlučne na báze prírodných materiálov. Ide o ľahké keramické konštrukcie, vyrábané na mieru ako celostenové prefabrikáty. Obvodové konštrukcie montovaných eko-domov sú zateplené 15cm termoplášťom na báze polystyrénu. Domy sú vykurované elektrickým podlahovým kúrením s programovateľnými elektrickými konvertormi, čo vzhľadom na tepelnotechnické parametre stavebného systému predstavuje najoptimálnejší variant prípravy tepla.

Celková podlahová plocha 4-izb. domu: 116m2

Pozemok: 453m2

Cena: 154.000 Eur za dokončený dom v štandarde (interiérové dvere, podlahy, dlažba, obklady, sanita)

V cene sú zahrnuté tiež terénne úpravy a oplotenie pozemku. 

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 15 rokov!

Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít!

Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk , RK KĽúč, tel.: 0907 507 507


Banners