Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Pozemok pre rodinný dom v novej lokalite v blízkosti Pezinka. Modra – Kráľová.
Cena: 72 500
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Pezinok
Obec:
Modra
Ulica:
Trnavská
Kategória: Pozemok pre rod. domy
Stav:
Novostavba
Počet izieb:
Úžitková plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 1 005 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj atraktívny stavebný pozemok neďaleko novo - vznikajúcej lokality Malé Hliny.

Pozemok je rovinatý, o výmere 1005m2 s rozmermi 31m x 32m. Možno sa k nemu autom pohodlne dostať z Trnavskej cesty (v smere na Budmerice). Nachádza sa ďalej od cesty, je tichší.

Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. V blízkosti pozemku budú do 1 – 2 rokov vybudované všetky inžinierske siete (voda, plyn, kanalizácia), na ktoré sa bude možné napojiť. V tejto novej lokalite už je vydané aj stavebné povolenie na nový rod. dom.

V prednej časti pozemku sa nachádza vedenie plynu. Bude tam potrebné dodržať ochranné pásmo cca. 15m od prednej hranice pozemku.

V meste Modra je kompletná občianska vybavenosť. Nájdete tu materské, základné a stredné školy, obecný úrad, kúpalisko, detské ihriská, futbalový štadión, fitnes centrum, rybník, farmu, kultúrny dom, kino, reštaurácie, potraviny Billa, Lidl, Komaco, Centrum voľného času, široké možnosti pre kultúrne, športové a turistické vyžitie ( Harmónia, Zochova chata).

Vzdialenosť Modry od Pezinka je 6 km, od Bratislavy 27 km.

CENA: 72.500€, vrátane kompletného realitného servisu

 

Ak Vás naša ponuka zaujala napíšte nám. Ponúkame aj pozemky v Hrubej Borši a Suchej nad Parnou.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 16 rokov!

Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging :  interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu  a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít!

Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke.

www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK Kľúč, tel.: 0907 507 507, 0907 472 105


Banners