Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Predaj štýlovej polyfunkčnej vily v širšom centre Pezinka. Tehelná ul.
Cena: 410 000
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Pezinok
Obec:
Pezinok
Ulica:
Tehelná
Kategória: Rodinná vila
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:
Úžitková plocha: 830 m2
Plocha pozemku: 1 630 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám polyfunkčnú vilu nachádzajúcu sa na Tehelnej ulici v Pezinku. Jedná sa o vynikajúca lokalitu pre bývanie aj podnikanie. Je to aj zaujímavá investičná príležitosť na výstavbu polyfunkčnej budovy s bytmi.

 

LOKALITA:

Tehelná ulica sa nachádza v širšom centre Pezinka, v blízkosti sú zastávky MHD, poliklinika, železničná stanica, obchody a kompletná občianska vybavenosť.

 

PARKOVANIE:

Na prislúchajúcich pozemkoch je dostatok miesta na parkovanie.

 

BUDOVA:

Jedná sa o trojposchodovú, podpivničenú a udržiavanú budovu, naposledy užívanú ako rodinný dom. Dispozične je vhodná na polyfunkčné využitie, administratívu alebo na prestavbu na bytový dom. Budova má zastavanú plochu 260m2, podlahovú plochu 830m2. Prislúchajúce pozemky vo výlučnom vlastníctve majú výmeru 1.630m2, ďalšie pozemky o výmere 470m2 sú v dlhodobom nájme (so súhlasom na stavebné úpravy a s prísľubom predaja). Pozemok je dostatočne veľký na realizáciu ďalších stavieb: besiedky, bazénu a pod. Stavba je pripojená na všetky IS.

 

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ:

Na objekt je vypracovaná projektová dokumentácia pre rozsiahlu rekonštrukciu budovy na polyfunkčnú budovu s podlahovou plochou 955m2 . Cena rekonštrukcie je odhadovaná na sumu 380.000,-- EUR. Na rekonštrukciu je vydané právoplatné stavebné povolenie. Projektová dokumentácia je v cene. Projekt počíta s nasledovným riešením: prízemie - reštaurácia, poschodie - administratíva, ďalšie dve podlažia- byty. Je tu naprojektovaných aj 20 parkovacích miest.

 

CENA:

410.000,- EUR

DPH sa neplatí, dohoda možná

 

Ak hľadáte zaujímavú nehnuteľnosť na bývanie, podnikanie alebo investíciu, máme pre Vás ponuku!

 

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 16 rokov!

Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít!

Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk , RK KĽúč, tel.: 0907 507 507


Banners