Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Priestranný komfortný 3-izb. byt s 3 balkónmi a garážovým státím. Muškátová ul.
Cena: 133 000
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Pezinok
Obec:
Pezinok
Ulica:
Muškátová
Kategória: 3 izbový byt
Stav:
Novostavba
Počet izieb:
3
Úžitková plocha: 118 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám príjemný, priestranný, výborne dispozične riešený 3-izb. byt v 17-ročnej novostavbe na Muškátovej ul. v Pezinku.

Byt je ideálny pre rodinu, ktorá hľadá bývanie v tichej a bezpečnej lokalite neďaleko centra.

LOKALITA:

Muškátová ulica je príjemná ulica na sídlisku Muškát v Pezinku. V blízkosti sú autobusová zastávka, potraviny, materská škôlka. V Pezinku sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ, gymnázium, obchodná akadémia, ZUŠ, LIDL, BILLA, Kaufland, pošty, lekárne, poliklinika, detské ihriská, park, plaváreň, športoviská, cyklo - chodníky do okolitých obcí, stavia sa tu zimný štadión. V meste je počas roka organizovaných množstvo kultúrnych, športových a iných podujatí. Pezinok je vzdialený cca. 15 km od okraja Bratislavy, má dobré dopravné spojenie.

PARKOVANIE:

K bytu patrí garážové státie v garáži v suteréne bytového domu, parkovacie miesta sú aj popri ceste pri bytovom dome. Oproti bytovému domu je parkovací dom. 

BYTOVÝ DOM:

Tehlový bytový dom bol kolaudovaný v roku 2000. Má vstupné dvere s domovým vrátnikom, nemá výťah. Bytovka má 5 poschodí. Susedia sú milí.

BYT:

Byt sa nachádza na 1. poschodí/5.p. Pod bytom sú ešte prízemné priestory.

Výmera bytu je 100m2 + pivnica na chodbe 2m2 + tri balkóny 16m2, t.j. spolu 118m2.

Byt je dobre dispozične riešený, z predsiene a chodby (13,5m2) sa vchádza do obývačky prepojenej s kuchyňou (40m2), do dvoch samostatných izieb (17+16m2), do kúpeľne (6m2) a samostatného WC s umývadielkom (3m2). Za kuchyňou je komora na potraviny (4,5m2).

Byt je tichý, má pekný výhľad, je orientovaný na dve strany, má juhovýchodnú a západnú orientáciu. Vykurovanie je zabezpečené vlastným plynovým kondenzačným kotlom. Mesačné náklady na bývanie sú cca 140 Eur pri 3 osobách a bežnej prevádzke.

VYBAVENIE BYTU:

Byt je moderne riešený s veľkou obývačkou, ktorá je prepojená s priestrannou kuchyňou. V kuchyni je kuchynská linka na mieru, so spotrebičmi, s dvierkovinou z masívu, Z kuchyne je prístup do komory.

Kúpeľňa je s rohovou vaňou, vymurovaným pultom na umývadlo a s vkusným keramickým obkladom a dlažbou, WC je samostatné, oboje sú priamo vetrateľné oknami.

Izby sú nepriechodné. Z obývačky aj z každej izby je prístup na samostatný balkón.

Interiérové dvere a zárubne sú z masívu, na chodbe je vstavaná vešiaková skriňa, v spálni je vstavaná skriňa Roll-door. V celom byte sú osadené plastové okná. Do bytu je zavedený káblový internet a TV.

CENA:

133.000,-,EUR bez garážového státia

141.000,- EUR vrátane garážového státia

Byt je možné kúpiť aj bez garážového státia.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 15 rokov!

Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít!

Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK KĽúč, tel.: 0907 507 507, 0903 472 001


Banners