Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Romantická chalupa / dom v tichej uličke. Budmerice
Cena: 140 000
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Pezinok
Obec:
Budmerice
Ulica:
Revolučná
Kategória: Rodinný dom
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:
Úžitková plocha: 230 m2
Plocha pozemku: 560 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám priestranný 35- ročný dvojpodlažný rodinný dom (chalupu) v tichej uličke v Budmericiach, 15km od Pezinka a 30km od Bratislavy.

Dom je veľmi pekne romanticky riešený a vybavený. Majitelia sa oň veľmi dobre starajú a je vo výbornom technickom stave.

Dom je ideálny pre dvojicu alebo rodinu, ktorá hľadá bývanie v tichej lokalite. Dom je určený na celoročné bývanie, ale môže byť využívaný aj ako chalupa (tak ju majitelia doteraz využívali).

Podlahová plocha: 2 x 80m2 (prízemie + podkrovie) + 40m2 pivnica + garáž 30m2, t.j. spolu 230m2.

Plocha pozemku je 560m2.

LOKALITA:

Revolučná ulica je tichá ulica v Budmericiach. Obec Budmerice je menšia obec známa aj svojim romantickým kaštieľom. Nachádza sa tu škola, škôlka, fara, lekáreň, pošta, obchody, ambulancie a iné služby. Viac informácií na www.budmerice.sk.

PARKOVANIE:

Parkovanie je možné vo dvore, v garáži (na konci domu) a pred domom.

DOM:

Dom je obdĺžnikového tvaru, bol postavený v roku 1982 v štýle vidieckej chalupy. Múry sú tehlové (40cm), preto nie je potrebné zateplenie. Okná, dvere, schodisko sú drevené. Strecha je škridla Bramac, podkrovie má strešné okná Velux. Podlaha je čiastočne drevená (palubovka), tiež dlažba.

Dom má siete: elektrina, voda, plyn. Odpad je riešený žumpou.

Dom má dva komíny. Vnútri je piecka na drevo. Dom má ale aj plynové ústredné kúrenie s radiátormi a podlahové kúrenie. Dom je čiastočne podpivničený. V pivnici sú: plynový kotol, rozvody vody. Tiež je vhodná na skladovanie potravín.

Dispozícia a vybavenie:

Prízemie:

vchodové dvere sú v strede domu. Vľavo od vchodu je drevené schodisko do podkrovia, kuchyňa a obývačka (smerom k ulici). Vpravo od schodiska je kúpeľňa a ďalšia veľká oddychová miestnosť s pieckou. Kúpeľňa má vaňu, WC a umývadlo.

Poschodie:

Celé podkrovie je jeden veľký otvorený priestor, rozdelený schodiskom na dve časti. Je možné ho priečkami rozdeliť na 2-3 miestnosti.

Dom je zariadený v štýle Ikea. Kuchynská linka je Ikea, aj nábytok je zväčša drevený, štýlový.

CENA:

140.000 EUR vrátane provízie RK s kompletným servisom. Dohoda možná.

V cene je aj kompletné vybavenie a zariadenie domu v hodnote viac ako 10.000Eur. Po dohode si ho môže majiteľ samozrejme zobrať, alebo môže v dome zostať.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 15 rokov!

Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít!

Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK KĽúč,

tel.: 0907 507 507.


Banners