Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Romantická chata pri lese. Kokava nad Rimavicou
Cena: 108 000
Kraj:
Banskobystrický kraj
Okres:
Poltár
Obec:
Kokava nad Rimavicou
Ulica:
Kokava - Háj
Kategória: Chata a chalupa
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:
3
Úžitková plocha: 160 m2
Plocha pozemku: 551 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám priestrannú dvojpodlažnú chatu v rekreačnej oblasti Kokava – Háj. Zo severnej strany chaty rastie les a z južnej je otvorený priestor s výhľadom do doliny a na panorámu hôr.

Chata je pekne riešená, kompletne vybavená a je vo veľmi dobrom technickom stave. Na LV je zapísaná ako rodinný dom, čo uľahčuje potencionálnemu záujemcovi získať úver na kúpu tejto nehnuteľnosti.

Je ideálna na rodinnú rekreáciu, alebo na firemné akcie (je tu momentálne 11 lôžok). Chata je určená na celoročné využitie – v lete na turistiku, zber lesných plodov a húb v okolitých lesoch, v zime na lyžovačku v blízkom lyžiarskom stredisku.

Podlahová plocha: 160m2 (prízemie + podkrovie).

Plocha pozemku je 551m2, je rovinatý, s prístupom spevnenou cestou, v zime aj v lete.

LOKALITA:

Kokava – Háj je rekreačná oblasť.

Lyžiarske stredisko Skicentrum Kokava – Línia sa nachádza v Stolických vrchoch priamo pri ceste II/526, je vzdialené 11 km od Kokavy nad Rimavicou, 19 km od Hriňovej a 39 km od Rimavskej Soboty. Na svahoch využívajú snehové delá a technický sneh.

PARKOVANIE:

Parkovanie je možné na pozemku.

CHATA:

Chata je obdĺžnikového tvaru, so sedlovou strechou. Bola kolaudovaná v roku 2002. Chata má betónový podklad a drevené izolované steny, stropy, schodisko, okná aj dvere. Strecha je plechová. Podlaha je drevená (palubovka), vo vstupe, kuchyni, kúpeľni a WC je keramická dlažba.

Je dovedená elektrina, voda je z vŕtanej studne o hĺbke 50m, odpad je riešený žumpou.

Vykurovaná je drevom prostredníctvom krbu s výmenníkom vody, ktorý rozvádza teplú vodu do radiátorov na poschodí. Taktiež je zabudovaný panel so solárnym ohrevom o rozmere 1,5 m2, ktorý v zimnom období temperuje vzduch v budove.

Dispozícia a vybavenie:

Prízemie:

Vo vstupnej chodbe je schodisko do podkrovia, na prízemí je priestranná hala s krbom a s východom do exteriéru, kuchyňa, kúpeľňa a samostatné WC. Kúpeľňa má sprchovací kút a umývadlo.

Poschodie:

Na poschodí sú tri obytné miestnosti a šatník, z jednej spálne a zo šatníka je východ na balkón.

V podkroví je zošikmený úložný priestor svetlej výšky 2,5 m.

Altánok o rozmeroch 4,5 x 4,5 m má nevšedný tvar strechy. Z výšky pripomína morského živočícha raju. Altánok poskytuje príjemné posedenie s výhľadom na panorámu hôr.

CENA:

108.000 EUR vrátane provízie RK s kompletným servisom. Dohoda možná.

V cene je aj kompletné vybavenie a zariadenie chaty.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 17 rokov!

Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít!

Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK KĽúč,

tel.: 0907 507 507.


Banners