Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Skladové, kancelárske a výrobné priestory v priemyselnej zóne v Senci.
Cena: 2 830 €/mesiac
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Senec
Obec:
Senec
Ulica:
Šamorínska
Kategória: Skladové priestory
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:
Úžitková plocha: 786 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom skladovo - kancelárske a výrobné priestory v Senci na Šamorínskej ulici s celkovou podlahovou plochou 786m2 na dvoch podlažiach, vhodné aj na potravinársku výrobu, príp. inú výrobu, servis, skladovanie a pod.

Priestory sa nachádzajú v dobre dostupnom, uzavretom, oplotenom areáli s kamerovým systémom. Objekt je po rekonštrukcii (v r. 2017) vrátane zateplenia, nového kúrenia, novej strechy a parkovaním priamo pred objektom.

Priestory sa nachádzajú na dvoch podlažiach (472m2 + 314m2), sú prepojené schodmi aj nákladným výťahom. Vstup do priestoru je cez štandardné dvere, šírka 90cm ako aj cez veľkú rolovaciu bránu, s prístupom aj kamiónu.

Priestory pozostávajú z viacerých miestností, majú vlastný kotol a príslušenstvo (WC, kuchynku) na obidvoch podlažiach. Prenajímajú sa ako celok.

Cena:

prízemie: 472m2 x 4,-Eur/m2/mesiac + energie + DPH

poschodie: 314m2 x 3,-Eur/m2/mesiac + energie + DPH

Celková cena: 2.830 Eur/mes. + energie + DPH, dohoda možná

Ponúkame aj skladové priestory na Železničnej ul, Fučíkovej ul., príp. v Pezinku a Bratislave.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 16 rokov! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke alebo nám zašlite mail s vašimi požiadavkami a my vám doporučíme pre vás vhodnú nehnuteľnosť.

kluc@kluc.sk , www.kluc.sk , RK Kľúč, tel.: 0907 507 507, 0903 472 001.


Banners