Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Veľká chata pri potôčiku, v  horskom prostredí Malých Karpát. Modra, Piesok
Cena: Cena dohodou
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Pezinok
Obec:
Piesok
Ulica:
Piesok
Kategória: Chata a chalupa
Stav:
Novostavba
Počet izieb:
Úžitková plocha: 255 m2
Plocha pozemku: 210 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame vám na predaj veľkú rozostavanú trojpodlažnú chatu v krásnom prostredí chránenej prírodnej oblasti pri Medvedej skale, v rekreačnej oblasti Modra Piesok, okres Pezinok.

 

Popis:

Hrubá stavba chaty je murovaná, postavená v mierne svahovitom teréne, obkolesená lesným porastom, s malou rovinkou. K chate je prístup autom z hlavnej cesty. K chate treba prejsť cez potok s lávkou pre peších chodcov. Hrubá stavba objektu je bez osadenia okenných a dverných výplní. Chatu nebude možné napojiť na inžinierske siete. Existujúca studňa musí prejsť komplexnou údržbou, na odvádzanie splaškovej vody bude slúžiť žumpa. Vykurovanie bude riešené krbom. Súčasťou predaja je generátor el. energie. K stavbe je vydané platné stavebné povolenie. K dispozícii je platná projektová dokumentácia vypracovaná oprávnenou osobou, podľa ktorej je dispozičné riešenie stavby nasledovné:

 

Suterén v celej ploche má byť využitý pre wellness: saunu, vírivku, fitnes, toaletu. Schody sú betónové bez ďalšej úpravy. Strop nad suverénom je zhotovený zo železobetónových nosníkov s vložkami a dobetónovaním. Základy tvorí želebetónová doska s riadnou izoláciou základov (Nopová fólia) a drenážou.

Prízemie plánované s predsieňou, kuchyňou spojenou s obývačkou, jedálňou, komorou, toaletou a vstupnou terasou. Strop nad prízemím je drevený zo stropných trámov a palubovky.

Podkrovie má mať tri izby, každú s vlastnou kúpeľnou (umývadlo, sprcha, WC) a balkónom.

Strecha je sedlová, s jedným vikierom. Nosnú konštrukciu krovu tvorí drevený hambálok.

Všetky drevené prvky stropu a krovu sú natreté ochranným náterom proti hnilobe a škodcom Krovsanom. Na krokvách je upevnená fólia a vodorovné latovanie. Krytina strechy je z perforovaného plechu Cover klasik s ochrannou farebnou povrchovou úpravou. Krytina bola dodaná kompletne s hrebenáčmi, skrutkami a ostatným spojovacím materiálom. Strecha je zabezpečená aj odvodom dažďovej vody (žľaby a zvody).

Ďalšie detaily konštrukčného riešenia, ako aj úpravy vnútorných a vonkajších povrchov detailne rieši projektová dokumentácia,

Zastavaná plocha: 85m2

Celková úžitková plocha: 255m2

Pozemok: 210m2

 

Cena: 92.500 € vrátane provízie, dohoda možná.

 

Lokalita:

Lesná chatová oblasť, výška 438 m.n.m. V blízkosti je lyžiarsky vlek, prírodné kúpalisko, vyhliadka, množstvo turistických chodníkov, cyklochodníkov, hrad Červený kameň, Smolenice, jaskyňa Driny, vínne pivnice. Vzdialenosť do Pezinka 12 km, do Bratislavy 40 km.

 

Ak Vás naša ponuka zaujala napíšte nám mail na kluc@kluc.sk.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 17 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging: interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK Kľúč, tel.: 0907 472 105, 0907 507 507.


Banners