Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Veľký 2-izb. byt v novostavbe radových domov v tichej uličke na Žitavskej. Senec.
Cena: 99 900
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Senec
Obec:
Senec
Ulica:
Žitavská
Kategória: 2 izbový byt
Stav:
Novostavba
Počet izieb:
2
Úžitková plocha: 67 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame vám na predaj veľký moderný 2-izbový holobyt v novostavbe dvojpodlažného domu (s tromi bytmi) v Senci. Novostavba sa nachádza v tichej a príjemnej lokalite, iba 1 km od priameho centra mesta, s občianskou vybavenosťou dostupnou na pešo. K bytu prislúcha jedno parkovacie miesto priamo pred domom, ktoré je zahrnuté v cene. Inak sa dá parkovať vedľa domu.

 

Čo sa týka kvality použitých materiálov, dom je vyššieho štandardu:

postavený je z tehál HELUZ a zateplený PSE 100 mm. Strop je riešený ako železobetónová monolitická konštrukcia izolovaná PSE 160 mm a FATRAFOL 1,5mm.

Podlahy v byte tvoria betónový poter, pod ktorým sa nachádza PSE 80 mm a izolácia proti vlhkosti. Na ňom je v celom byte položená kvalitná plávajúca podlaha. Okná sú plastové s teplým rámikom a mikroventiláciou. Vstupné dvere sú drevené a bezpečnostné.

Steny sú upravené vápenno-cementovou omietkou Baumit, vymaľované na bielo.
Vykurovanie je zabezpečené radiátormi a vlastným plynovým teplovodným kotlom PROTHERM 25KW KTV vďaka čomu sú náklady na prevádzku veľmi nízke.

 

Byt ma obývačku prepojenú s kuchyňou, samostatnú izbu, samostatné WC a kúpeľňu,. Balkón je prístupný z dvoch izieb. Byt je okamžite voľný.

 

Obytná plocha 67,4m2 vrátane loggie ( 5,9m2 )

 

Lokalita:

Výhodná poloha na začiatku Senca s blízkym napojením na diaľničný obchvat a MHD.
V dosahu je kompletná občianska vybavenosť - zdravotné stredisko a lekárne, supermarkety (Tesco, Billa, Kaufland, Lidl, Jednota), detské ihrisko, škôlka, základná a stredná škola vrátane gymnázia, Slnečné jazerá, aquapark, amfiteáter, hotely, kemping a športoviská vrátane Národného tréningového centra pre futbal.

Vzdialenosť zo Senca do Bratislavy 24km, do Pezinka 14 km, do Trnavy 24 km.

 

Cena: 99.900 vrátane provízie, dohoda možná.

 

Ak Vás naša ponuka zaujala napíšte nám.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 17 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging: interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK Kľúč, tel.: 0907 472 105, 0907 507 507


Banners