Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Výnimočná ponuka! Polyfunkčný dom s 3 bytmi, dvoma prevádzkami a záhradou v Báhoni, okres Pezinok
Cena: 449 000
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Pezinok
Obec:
Báhoň
Ulica:
SNP
Kategória: Rodinný dom
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:
Úžitková plocha: 600 m2
Plocha pozemku: 923 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame vám na predaj 2-podlažný polyfunkčný dom s veľkým potenciálom, maximálnym komfortom, udržiavanou záhradou s krbovým sedením a dvoma perspektívnymi priestormi na komerčné využitie v Báhoni.

 

Dom je súčasťou radovej zástavby, napojený je na všetky inžinierske siete, aj internet. Kúrenie je ústredné plynové. Parkovanie je bezproblémové pred domom na verejnom parkovisku pre viacero áut. Pôvodná časť domu je tehlová, rekonštruované časti z pórobetónových kvádrov. Dom bol kolaudovaný v roku 1954, v rokoch 2000 až 2002 prešla jeho obytná časť kompletnou rekonštrukciou. Elektrika bola rozdelená na 3 samostatné okruhy (predajňa, 2-izbový byt v prístavbe, byt na prvom pochodí s podkrovím).

 

Popis: Dom má pôdorys v tvare U, pozostáva z pôvodnej tehlovej stavby a dvoch prístavieb z pórobetónu.

Na prízemí sa nachádzajú 2 priestory, vhodné na komerčné využitie. V jednom sa nachádza zabehnutá prevádzka na predaj zmrzliny, druhý je zatiaľ nevyužitý, donedávna slúžil ako obchod s potravinami so všetkým potrebným zázemím.

Na prvom poschodí je priestranný byt s veľkodušnými otvorenými priestormi zahŕňajúcimi obývací priestor s krbom prepojený s jedálňou a kuchyňou s komorou. V priestrannej kúpeľni sa nachádza rohová vaňa, WC a umývadlo. Výška stropu 3,5m dáva priestor ďalším možnostiam využitia.

Podkrovie zahŕňa tri samostatné izby a šatník prepojený s kúpeľňou. Ak by sa kúpeľňa upravila, mohol by vzniknúť ďalší samostatný byt s úložným priestorom pod strechou.

Jedna prístavba pozostáva zo skladových, technických, manipulačných a sociálnych priestorov o výmere cca 140m2, prislúchajúcich k bývalej prevádzke obchodu s výmerou 150 m2. Tieto priestory majú 3m stropy, podlahy z kameninovej dlažby, okná s bezpečnostnými mrežami. 3 klimatizačné jednotky a chladiaca vitrína sú súčasťou vybavenia. Ďalšie využitie by mohlo byť napr. ako umelecká dielňa, kníhkupectvo, cukráreň, na cvičenie jogy...alebo na spôsob komunitného bývania.

Druhá prístavba pozostáva v prednej časti zo zabehnutej prevádzky zmrzliny a z dvoch obytných priestorov, každým so samostatným vstupom z dvora:

2-izbového bytu s kuchyňou spojenou s obývačkou, izbou a kúpeľňa. Výška stropu je 3 m.

Loftového priestoru na prízemí s kúpeľňou, saunou a schodiskom do podkrovia – otvoreného krásneho veľkorysého priestoru s priznanými trámami.

 

Za domom je udržiavaná romantická záhrada (400m²) s už odrastenými okrasnými kríkmi a stromami.

Súkromie poskytuje prístrešok s dreveným sedením a vonkajším krbom. Je tu priestor na uskladnenie dreva i na odkladanie náradia a záhradnej techniky.

 

Výmera pozemku je 923m2.

Zastavaná plocha je 385m2.

Celkový obytný priestor je cca 600m².

 

Dom sa nachádza v priamom centre Báhoňa. Obec má veľmi výhodnú polohu vzhľadom na vzdialenosť od okolitých miest, od Bratislavy 41km, od Senca 11km, od Trnavy 17km a od Pezinka 16km. Je tu dobré dopravné spojenie autom do Bratislavy s neďalekým výjazdom na diaľnicu, autobusové spojenie smer Bratislava, Senec, vlakové spojenie so zastávkou v blízkosti domu. V okolí je obecný úrad, pošta, kostol, potraviny, materská škôlka, základná škola, pizzeria.

 

Cena: 449.000€ vrátane provízie., dohoda možná

 

Ak Vás naša ponuka zaujala napíšte nám mail na kluc@kluc.sk.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 17 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging : interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK Kľúč, tel.: 0907 472 105,

0907 507 507.


Banners