Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Zaujímavá ponuka! Prenájom nebytových priestorov na prevádzku, obchod alebo sklad v Báhoni. Okres Pezinok
Cena: Cena dohodou
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Pezinok
Obec:
Báhoň
Ulica:
SNP
Kategória: Obchodné priestory
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:
Úžitková plocha: 190 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame vám na prenájom priestor bývalej prevádzky obchodu s výmerou 150 m2 spolu s ďalšími prislúchajúcich skladovými priestormi.

Priestory sa nachádzajú na prízemí polyfunkčného domu, ktorý stojí na hlavnej ulici v centre obce Báhoň. Susedia s prevádzkou zmrzlinárne, ktorá býva otvorená iba v sezónne - od mája do septembra. Príjazd k objektu je pohodlný, parkovanie bezproblémové - pred domom na verejnom parkovisku pre viacero áut.

 

Priestor je napojený na všetky IS, so samostatným meračom el. energie a podružným plynom.

Stropy sú vysoké 3 m, podlahy z kameninovej dlažby, okná s bezpečnostnými mrežami. Tri klimatizačné jednotky a chladiaca vitrína sú súčasťou vybavenia. Pracovné zázemie má okná a služobné dvere do dvora. Pozostáva zo skladových, technických, manipulačných a sociálnych priestorov /WC, kuchynka/. Tieto priestory možno využiť viacerými spôsobmi – na obchodné, výrobné, či športové účely. Napr. ako umelecká dielňa, kníhkupectvo, cukráreň, na cvičenie jogy, sklad, showroom...

 

Výmera priestoru:

predajná plocha 150m2

sklad 40m2

 

Dom sa nachádza v priamom centre Báhoňa. Obec má veľmi výhodnú polohu vzhľadom na vzdialenosť od okolitých miest, od Bratislavy 41km, od Senca 11km, od Trnavy 17km a od Pezinka 16km. Je tu dobré dopravné spojenie autom do Bratislavy s neďalekým výjazdom na diaľnicu, autobusové spojenie smer Bratislava, Senec, vlakové spojenie so zastávkou v blízkosti domu. V okolí je obecný úrad, pošta, kostol, potraviny, materská škôlka, základná škola, pizzeria.

 

Cena: dohodou

 

Majiteľ je otvorený aj možnosti predaja celého polyfunkčného objektu aj s pozemkom, ktorého výmery sú:

Plocha pozemku: 923m2, zastavaná plocha: 385m2, užitková plocha: 600m2 (nad nebytovým priestorom 2 podlažia s tromi bytmi)

Cena celého objektu: 449.000€, dohoda možná

 

Ak Vás naša ponuka zaujala napíšte nám mail na kluc@kluc.sk.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 17 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging: interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK Kľúč, tel.: 0907 472 105, 0907 507 507.


Banners