Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Zrekonštruovaná chata na Jahodníku v Malých Karpatoch. Obec Lošonec
Cena: Cena dohodou
Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Lošonec
Ulica:
Jahodník
Kategória: Chata a chalupa
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:
Úžitková plocha: 47 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame vám na predaj zrekonštruovanú chatu v Malých Karpatoch, v rekreačnej chatovej oblasti Jahodník, okres Trnava.

Chata postavená v r. 1954 je prístupná z asfaltovej cesty. Napojená je na el. sieť, na vodu sa možno napojiť od suseda alebo navŕtať vlastnú studňu. Vodný prameň sa nachádza 50 m od chaty. Kúrenie je lokálne na tuhé palivo.

Popis: Chata je o výmere 39m² a pozostáva zo vstupnej chodby 4x2m, izby 4x4m s predprípravou na krbové kachle, kuchyne 4x2m, miestnosti 2x2m z ktorej je možné vybudovať kúpeľňu + WC a pivnice 2x2m so vstupom z vonkajšej strany chaty.

Chata je podpivničená, murovaná, s plechovými okenicami a mrežou pri vstupných dverách. V rámci rekonštrukcie v r. 2016 bola urobená nová zateplená plechová strecha a fasáda, sadrokartónom obložené steny a stropy, antikorový komín, vchodové dvere s dvoma ďalšími oknami boli menené za plastové. Nové podlahy sú laminátové.

Úžitková plocha 47m2. Pozemok pod chatou je v prenájme od Lesov SR.

Lokalita: Rekreačné stredisko Jahodník má n.výšku 242 m.n.m. V blízkosti je lyžiarsky vlek, prírodné kúpalisko, vyhliadka, Jaskyňa Driny, Smolenický zámok, priehrada Boleráz, Orešianska a Buková, množstvo turistických chodníkov a cyklo-chodníkov. V blízkom okolí sa nachádzajú reštaurácie, športové centrum, potraviny, v Smoleniciach múzeum Molpír, ďalšie reštaurácie, autobusové zastávky. Vzdialenosť do Smoleníc je 5 km, do Trnavy 25,do Pezinka 35 km, Bratislavy 65 km.

Chata je vhodná na rekreačné bývanie, prípadne na prenájom. Kúpou ihneď voľná.

Cena: dohodou

Ak Vás naša ponuka zaujala napíšte nám mail na adesu kluc@kluc.sk.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 17 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging: interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK Kľúč, tel.: 0907 472 105, 0907 507 507


Banners