Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Zrekonštruujte si podľa Vašich predstáv byt vo výbornej lokalite. Nezábudková ul.
Cena: 99 900
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava
Obec:
Ružinov
Ulica:
Nezábudková
Kategória: 1 izbový byt
Stav:
Pôvodný stav
Počet izieb:
1
Úžitková plocha: 35 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám 1-izb. byt v pôvodnom stave v širšom centre Bratislavy, na Trávnikoch.

Byt je ideálny pre jednotlivca alebo pár.

 

LOKALITA:

Nezábudková ulica je kľudná ulica (za obchodným domom Vetex, neďaleko ulíc Bajkalská, Prievozská.) v mestskej časti Ružinov v Bratislave II.

V blízkosti sú ihriská, park, potraviny, Pizzeria Rotunda, nemocnica, Retro, jazero. Kompletnú občiansku vybavenosť dopĺňa aj výborné spojenie do centra Bratislavy, ako aj do ostatných mestských častí.

 

PARKOVANIE:

V okolí bytu je bezproblémové parkovanie. Dá sa aj od mestskej časti prenajať vyhradené parkovanie.

 

BYT:

Bytový dom je zateplený, boli menené aj stupačky, výťah, má cca. 40 rokov. Na chodbe sú tri byty. Vchod bol rekonštruovaný.

Byt sa nachádza na 5.poschodí z 5.p, s výťahom. Byt má rozlohu 35m2. Nemá pivnicu. Na medziposchodí je priestor na skriňu.

Byt je v pôvodnom stave, menené boli len plastové okná so žalúziami. Keď vojdete do bytu, po pravej strane je umakartové jadro (kúpeľňa s WC), chodbičkou vojdete do kuchyne a z nej vľavo je vchod do izby. Kuchynská linka ako aj podlahy (linoleum) sú pôvodné. Byt je orientovaný na jednu stranu, do parku, smerom k Prievozskej ulici, je svetlý a slnečný.

 

Byt má možnosť pripojenia na internet a KTV. Mesačné náklady s energiami sa pohybujú okolo 110,-E. Byt je bez tiarch, je možné naň čerpať hypotekárny úver, je ihneď voľný.

 

CENA: 99.900,- Eur

 

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 17 rokov!

Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít!

Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. www.kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK KĽúč, tel.: 0907 507 507.


Banners