Nová FB skupina : Reality - poradňa pre všetkých - Kľúč RK s. r. o.

Nová FB skupina : Reality - poradňa pre všetkých

Ing. Ľubomíra Lacková 12.05.2023 294x

Vážení klienti, priatelia,

pripravili sme novinku pre laickú verejnosť - realitnú poradňu. V našej novej facebookovej skupine budem odpovedať na Vaše otázky z oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností.

Ak chcete predať/prenajať Vašu nehnuteľnosť a nepoznáte najlepší postup, príp. potrebujete poradiť alebo oceniť Vašu nehnuteľnosť, staňte sa členom našej novej FB skupiny : Reality - poradňa pre všetkých. Môžete v nej zdieľať svoje postrehy, skúsenosti, otázky, príbehy z oblasti realít. :-)

V našej poradni budeme pripravovať aj príspevky na aktuálne témy z realitného obchodu, s ktorými sa stretávame v praxi.

Ing.Ľubomíra Lacková, majiteľ  RK Kľúč, kluc@kluc.sk

Odborník na realitný obchod s viac ako 20-ročnou praxou

https://www.facebook.com/groups/760143765507232

Ochota, rýchlosť (zo strany p.Ing. Lackovej) a komunikácia ma presvedčili, že aj ďalšie vybavovanie k ohláseniu drobnej stavby prenechám realitnej kancelárii Kľúč.

D. Hudák

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby realitnej kancelária Kľúč som využila dva krát pri prenajímaní bytu. Bola som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom a ochotou všetkých jej maklérov.

Ing. K. Dobrotková, Pezinok

Ing. Ľubomíra Lacková

Spoluprácu s Vašou spoločnosťou hodnotím ako vysoko profesionálnu. Oceňujem hlavne promptnosť a kvalitu vyškolenia zamestnancov v ADOLIA, a.s. Služby , ktoré ste nám poskytli, hodnotím na vysokej profesionálnej úrovni a verím že naša spolupráca bude naďalej rovnako úspešná.

D. Hahn, predseda predstavenstva, ADOLIA, a.s.

Ing. Ľubomíra Lacková

Realitná kancelária Kľúč, menovite pani Lacková, má vysoký profesionálny prístup ku klientovi, je milá, ústretová, pohotová vždy pomôct. Veľká spokojnosť pri kúpe bytu, doporučujem a ďakujem.

A.Fialová, Bratislava III

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby RK Kľúč sme využili pri hľadaní vhodných priestorov pre našu spoločnosť. Komunikácia a spolupráca s p.Lackovou bola vždy plne profesionálna, od prvého kontaktu, až po okamih podpisu zmluvy.

Ing. Tomáš Šesták, Gerlinger Industries (SK) s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

S predajom mojej chaty realitnou kanceláriou Kľuč, som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo v poriadku. Realitné služby boli na vysokej profesionálnej úrovni.

RNDr. R. Holzer, Bratislava II

Profesionálny, ukážkový prístup a komunikácia zo strany pani Lackovej v procese nájmu nehnuteľnosti. Na základe osobných skúsenosti môžem služby realitnej kancelárie Kľúč odporučiť.

Jakub Foltýn

Ing. Ľubomíra Lacková

Veľká spokojnosť s prejavom, profesionalitou a bonitnými klientmi.

B. Demovič

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujem za spoluprácu pri predávaní bytových jednotiek.

J. Gura, Habemus s.r.o.

Mgr. Jana Tomčíková

Boli sme veľmi spokojní so službami pri kúpe nehnuteľnosti. Jednoznačne odporúčame!

Milan Henkrich

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie