Prečo využiť služby realitnej kancelárie? - Kľúč RK s. r. o.

Prečo využiť služby realitnej kancelárie?

Ing. Ľubomíra Lacková 15.05.2024 385x

Ako Vám realitná kancelária môže pomôcť pri predaji alebo prenajme nehnuteľností? Odpoveď je jednoduchá :  ZÁSADNE.

Realitná kancelária je veľkou pridanou hodnotou v realitnom obchode a vie Vám ušetriť veľa finančných prostriedkov a času. Zároveň eliminuje rizika, ktoré vznikajú v realitnom obchode.

V čom sú zásadné rozdiely pri predaji alebo prenájme s realitnou kanceláriou alebo bez nej?

Propagácia

  • Realitná kancelária Vám zabezpečí profesionálnu prezentáciu Vašej nehnuteľností na realitných serveroch ako aj sociálnych sieťach, s vysokým relevantným obsahom a dosahom.  Pomôže Vám na základe skúseností a analýzy trhu, stanoviť reálnu cenu.
  • Keď si pripravujete inzerciu sami, neviete zabezpečiť dostatočnú a profesionálnu prezentáciu (video-obhliadku, dron, pôdorysy, vizualizácie a pod.). Súkromná inzercia často neobsahuje potrebné informácie o nehnuteľnosti,  má nižšiu vizuálnu aj textovú kvalitu, a tým aj nižší dosah na relevantných klientov. Môžete očakávať menej reakcii. Prezentácia často býva nekompletná a nedostatočne zameraná na cieľovú skupinu.

Obhliadky a rokovanie so záujemcami

  • S nami máte bezstarostné zabezpečenie a organizovanie obhliadok, ktoré vedie skúsený maklér.  Ten vie zdôrazniť výhody Vašej nehnuteľností a bude sa snažiť vyrokovať ako tretia strana, čo najlepšiu cenu.
  • Keď si riešite obhliadky sami, zaberie Vám to veľa času. Mnohokrát sú neefektívne, s nevhodnými záujemcami, pretože nemáte čas ich všetkých preverovať

Filtrovanie záujemcov

  • Realitná kancelária preverí spoľahlivosť a vyberie vhodných záujemcov podľa Vašich kritérií. Overuje o nich čo najviac informácií na internete, sociálnych sieťach a v rôznych skupinách a zoznamoch (napríklad neplatičov).
  • Keď si zisťujete informácie vy, nepoznáte všetky možné zdroje informácií o potenciálnych klientoch a zaberie Vám to častokrát veľa času.

Právna istota

  • Ako realitná kancelária spolupracujeme zo skúsenými advokátmi. Pripravujeme zmluvy na mieru  a poskytujeme s renomovanou advokátskou kanceláriou aj realitné aj právne poradenstvo.
  • Keď si rieši zmluvy klient, často používa len vzory z internetu, ktoré nie som dostatočne podrobné, neriešia jeho problém a môže sa stať, že s takýmito amatérskymi zmluvami, môže mať klient veľa problémov.

Zabezpečenie platby

  • Realitná kancelária navrhuje a kontroluje proces zabezpečenia platby za realitný obchod. Vždy sa snažíme, aby obchod bol bezpečný a majiteľ nehnuteľnosti dostal svoje financie podľa dohody.
  • Keď si rieši klient platbu na vlastnú päsť,  môže ísť do rizika, že o platbu aj príde,   pretože častokrát nevie, ako sa zabezpečuje bezpečný prevod financií.

Z týchto dôvodov Vám doporučujeme, aby ste si vždycky vybrali  radšej realitnú kanceláriu ako išli do realitného obchodu sami na vlastnú päsť.

Naša realitná kancelária má viac ako 22-ročné skúsenosti  v realitnom obchode a radi Vám pri Vašej transakcii, či už ide o predaj alebo prenájom, poradíme a pomôžeme.

Môžete sa na nás z dôverou obrátiť.

Vaša spokojnosť je pre nás KĽÚČOVÁ

Ing Ľubomíra Lacková (kluc@kluc.sk) , Adriano Bruno (bruno@kluc.sk)

 

Služby pani Lackovej som využila pri predaji pozemku, bytu a pri inžinierskej činnosti. Pani Lacková je odborník, veci rieši zodpovedne a prakticky. Vysoko hodnotím aj skúsenosťami vybudovaný cit pre realitný trh a vždy čestný a slušný prístup.

Mgr. M. Čarská, Bernolákovo

Ing. Ľubomíra Lacková

So spoluprácou s Ing. Ľubomírou Lackovou som dlhodobo veľmi spokojný. Opakovane prenajíma náš byt niekoľko rokov. Pracuje veľmi profesionálne, zodpovedne a efektívne.

I. Petranský

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby RK Kľúč sme využili pri hľadaní vhodných priestorov pre našu spoločnosť. Komunikácia a spolupráca s p.Lackovou bola vždy plne profesionálna, od prvého kontaktu, až po okamih podpisu zmluvy.

Ing. Tomáš Šesták, Gerlinger Industries (SK) s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

S realitnou kanceláriou Kľúč, menovite pani Lackovou, spolupracujeme ako spoločnosť prenajímajúca priestory rôznych charakteristík, opakovane niekoľko rokov. Jej prístup bol vždy proaktívny a nadštandartne profesionálny. Doporučujem. S dôverou sa môžete obrátiť, či ako majiteľ nehnuteľnosti, či ako záujemca.

A. Satinová, Satina s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

Precíznosť, zmysel pre detail a zodpovedný prístup pre obidve strany počas našej dlhodobej spolupráce. Ďakujeme!

Gabriela Janíková

Ing. Ľubomíra Lacková

Od začiatku veľmi profesionálny prístup pri predaji nášho bytu, vysvetlenie všetkých náležitostí, príprava podkladov, zabezpečenie a dodržanie termínov, môžeme len smelo odporučiť. Pri spolupráci s RK Kľúč vidno bohaté skúsenosti v realitnej oblasti. Týmto zároveň vyslovujem vďaku pani Lackovej rovnako za jej ľudský ako aj vysoko odborný prístup.

J. Jando

Ing. Ľubomíra Lacková

Boli sme veľmi spokojní so službami pri kúpe nehnuteľnosti. Jednoznačne odporúčame!

Milan Henkrich

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujem za spoluprácu pri predávaní bytových jednotiek.

J. Gura, Habemus s.r.o.

Mgr. Jana Tomčíková

S predajom mojej chaty realitnou kanceláriou Kľuč, som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo v poriadku. Realitné služby boli na vysokej profesionálnej úrovni.

RNDr. R. Holzer, Bratislava II

Pani Jana Tomčíková mi realizovala predaj ornej pôdy v obci Tomášov. Milo som bol prekvapený profesionálnym prístupom a úspešným výsledkom.

Ivan Centko

Mgr. Jana Tomčíková

Všetky referencie