3-izbový byt s priestrannou pivnicou, Inovecká ulica - Kľúč RK s. r. o.

3-izbový byt s priestrannou pivnicou, Inovecká ulica

 • Senec-inovecka-3-24.jpg
 • Senec-inovecka-3-10.jpg
 • Senec-inovecka-3-18.jpg
 • Senec-inovecka-3-2.jpg
 • Senec-inovecka-3-4.jpg
 • Senec-inovecka-3-9.jpg
 • Senec-inovecka-3-6.jpg
 • Senec-inovecka-3-13.jpg
 • Senec-inovecka-3-12.jpg
 • Senec-inovecka-3-27.jpg
 • Inovecka_pôdorys_farebný.jpg

3-izbový byt na predaj v Senci

Ponúkame vám EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s priestrannou pivnicou a dostatkom úložných priestorov na Inoveckej ulici v Senci.

Všetky podrobné informácie, pôdorys, viac fotografií i video nájdete na www.bytinovecka.sk.

BYT:
Celková plocha bytu je 69 m2 a prislúcha k nemu pivnica o výmere 11m2. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí v panelovom bytovom dome. Byt poskytuje svojím dispozičným riešením dostatok možností úložných priestorov (rolldory a šatník s posuvnými zrkadlovými dverami priamo pri izbe, ideálny priestor pre vstavanú skriňu v spálni) a zároveň pohodlné stolovanie priamo v kuchyni. Orientácia bytu je na východ – kuchyňa, spálňa a na západ – obývačka a izba.

Stav bytu:
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2010 - plastové okná s interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, laminátové podlahy, dlažby, nová elektroinštalácia, kúpeľňa i toaleta, znížené stropy s bodovými svetlami, nové zárubne, interiérové dvere, bezpečnostné dvere, kuchynská linka s novšími plne funkčnými spotrebičmi (umývačka riadu, plynový sporák, elektrická rúra, mikrovlnka, chladnička).

BYTOVÝ DOM:
Bytový dom je zateplený, po kompletnej rekonštrukcii strechy a stupačiek. Má vlastnú kotolňu a merače spotreby tepla na radiátoroch.

PARKOVANIE:
Bezproblémové parkovanie zabezpečuje dostatok verejných parkovacích miest vytvorených priamo pred bytovým domom.

CENA: 119 500,- EUR

LOKALITA:
Byt sa nachádza v tichej a pokojnej časti Senca s kompletnou občianskou vybavenosťou. Dostupnosť do centra je 15 minút pohodlnou chôdzou, v Striebornom jazere sa môžete okúpať do 10 minút. Hneď na vedľajšej ulici je škôlka a priamo oproti bytovému domu dve základné školy (štátna i súkromná).

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 19 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca, hypotekárneho poradcu a právnika.

Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej webovej stránke www.kluc.sk.

Podrobné informácie

vrátane provízie
zvýšené prízemie
3
3
79.5 m²
69 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
optika
sprchovací kút
spoločné – vlastná kotolňa
11 m²
verejné
panel
nezariadený
plastové

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Inovecká, Senec, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Senec
 • Mesto Senec
 • Ulica Inovecká
 • Druh 3-izbový byt
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 911 427 588
 • Pridané 4. jún 2021 20:02 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Realitná kancelária Kľúč, menovite pani Lacková, má vysoký profesionálny prístup ku klientovi, je milá, ústretová, pohotová vždy pomôct. Veľká spokojnosť pri kúpe bytu, doporučujem a ďakujem.

A.Fialová, Bratislava III

Ing. Ľubomíra Lacková

Veľká spokojnosť s prejavom, profesionalitou a bonitnými klientmi.

B. Demovič

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujeme za spoluprácu, bolo pre nás prekvapením, že v dnešnej dobe sa dá nájsť niekto, kto si svoju prácu prácu plní svedomito a na 120%. Určite ak budeme Vaše služby potrebovať, znova sa ozveme.

M. Porubský

Mgr. Jana Tomčíková

S realitnou kanceláriou KĽÚČ mám veľmi dobrú skúsenosť. Nadštandardný prístup pani Ing. Lackovej, výborná komunikácia a snaha vyhovieť klientovi. Som veľmi rada, že som ju spoznala a presvedčila som sa, že je človek na pravom mieste. Ďakujem aj touto cestou za spoluprácu.

I. Essenderová, Vištuk

Ing. Ľubomíra Lacková

So spoluprácou s Ing. Ľubomírou Lackovou som dlhodobo veľmi spokojný. Opakovane prenajíma náš byt niekoľko rokov. Pracuje veľmi profesionálne, zodpovedne a efektívne.

I. Petranský

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujem za spoluprácu pri predávaní bytových jednotiek.

J. Gura, Habemus s.r.o.

Mgr. Jana Tomčíková

S predajom mojej chaty realitnou kanceláriou Kľuč, som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo v poriadku. Realitné služby boli na vysokej profesionálnej úrovni.

RNDr. R. Holzer, Bratislava II

Ing. Zdenka Onuferová

Od začiatku veľmi profesionálny prístup pri predaji nášho bytu, vysvetlenie všetkých náležitostí, príprava podkladov, zabezpečenie a dodržanie termínov, môžeme len smelo odporučiť. Pri spolupráci s RK Kľúč vidno bohaté skúsenosti v realitnej oblasti. Týmto zároveň vyslovujem vďaku pani Lackovej rovnako za jej ľudský ako aj vysoko odborný prístup.

J. Jando

Ing. Ľubomíra Lacková

Pani Vikrutová bola vôbec prvá realitná maklérka, s ktorou som riešil kúpu bytu. Bol som milo prekvapený jej profesionálnym, konštruktívnym a priateľským prístupom.

P. Kikinder, Hrubá Borša

Ing. Jana Vikrutová

Spoluprácu s Vašou spoločnosťou hodnotím ako vysoko profesionálnu. Oceňujem hlavne promptnosť a kvalitu vyškolenia zamestnancov v ADOLIA, a.s. Služby , ktoré ste nám poskytli, hodnotím na vysokej profesionálnej úrovni a verím že naša spolupráca bude naďalej rovnako úspešná.

D. Hahn, predseda predstavenstva, ADOLIA, a.s.

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie