3-izbový byt s priestrannou pivnicou, Inovecká ulica - Kľúč RK s. r. o.

3-izbový byt s priestrannou pivnicou, Inovecká ulica

 • Senec-inovecka-3-24.jpg
 • Senec-inovecka-3-10.jpg
 • Senec-inovecka-3-18.jpg
 • Senec-inovecka-3-2.jpg
 • Senec-inovecka-3-4.jpg
 • Senec-inovecka-3-9.jpg
 • Senec-inovecka-3-6.jpg
 • Senec-inovecka-3-13.jpg
 • Senec-inovecka-3-12.jpg
 • Senec-inovecka-3-27.jpg
 • Inovecka_pôdorys_farebný.jpg

3-izbový byt na predaj v Senci

Ponúkame vám EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s priestrannou pivnicou a dostatkom úložných priestorov na Inoveckej ulici v Senci.

Všetky podrobné informácie, pôdorys, viac fotografií i video nájdete na www.bytinovecka.sk.

BYT:
Celková plocha bytu je 69 m2 a prislúcha k nemu pivnica o výmere 11m2. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí v panelovom bytovom dome. Byt poskytuje svojím dispozičným riešením dostatok možností úložných priestorov (rolldory a šatník s posuvnými zrkadlovými dverami priamo pri izbe, ideálny priestor pre vstavanú skriňu v spálni) a zároveň pohodlné stolovanie priamo v kuchyni. Orientácia bytu je na východ – kuchyňa, spálňa a na západ – obývačka a izba.

Stav bytu:
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2010 - plastové okná s interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, laminátové podlahy, dlažby, nová elektroinštalácia, kúpeľňa i toaleta, znížené stropy s bodovými svetlami, nové zárubne, interiérové dvere, bezpečnostné dvere, kuchynská linka s novšími plne funkčnými spotrebičmi (umývačka riadu, plynový sporák, elektrická rúra, mikrovlnka, chladnička).

BYTOVÝ DOM:
Bytový dom je zateplený, po kompletnej rekonštrukcii strechy a stupačiek. Má vlastnú kotolňu a merače spotreby tepla na radiátoroch.

PARKOVANIE:
Bezproblémové parkovanie zabezpečuje dostatok verejných parkovacích miest vytvorených priamo pred bytovým domom.

CENA: 119 500,- EUR

LOKALITA:
Byt sa nachádza v tichej a pokojnej časti Senca s kompletnou občianskou vybavenosťou. Dostupnosť do centra je 15 minút pohodlnou chôdzou, v Striebornom jazere sa môžete okúpať do 10 minút. Hneď na vedľajšej ulici je škôlka a priamo oproti bytovému domu dve základné školy (štátna i súkromná).

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 19 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca, hypotekárneho poradcu a právnika.

Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej webovej stránke www.kluc.sk.

Podrobné informácie

vrátane provízie
zvýšené prízemie
3
3
79.5 m²
69 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
optika
sprchovací kút
spoločné – vlastná kotolňa
11 m²
verejné
panel
nezariadený
plastové

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Inovecká, Senec, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Senec
 • Mesto Senec
 • Ulica Inovecká
 • Druh 3-izbový byt
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 911 427 588
 • Pridané 4. jún 2021 20:02 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Služby RK Kľúč sme využili pri hľadaní vhodných priestorov pre našu spoločnosť. Komunikácia a spolupráca s p.Lackovou bola vždy plne profesionálna, od prvého kontaktu, až po okamih podpisu zmluvy.

Ing. Tomáš Šesták, Gerlinger Industries (SK) s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

Pani Vikrutová bola vôbec prvá realitná maklérka, s ktorou som riešil kúpu bytu. Bol som milo prekvapený jej profesionálnym, konštruktívnym a priateľským prístupom.

P. Kikinder, Hrubá Borša

Ing. Jana Vikrutová

Spoluprácu s Vašou spoločnosťou hodnotím ako vysoko profesionálnu. Oceňujem hlavne promptnosť a kvalitu vyškolenia zamestnancov v ADOLIA, a.s. Služby , ktoré ste nám poskytli, hodnotím na vysokej profesionálnej úrovni a verím že naša spolupráca bude naďalej rovnako úspešná.

D. Hahn, predseda predstavenstva, ADOLIA, a.s.

Ing. Ľubomíra Lacková

RK Kľúč nás výborne sprevádzala cestou nájdenia nájomníka do nášho bytu. Obzvlášť oceňujeme individuálny prístup, staging z vlastnej iniciatívy poskytnutý RK, ktorý pomohol k zvýšeniu atraktivity inzercie, nastavenie inzercie samotnej i v neľahkej dobe pandémie a skvelú spoluprácu pri výbere nájomcu. Ďakujeme :) Spokojný klient

Branislav C.

Ing. Ľubomíra Lacková

S realitnou kanceláriou KĽÚČ mám veľmi dobrú skúsenosť. Nadštandardný prístup pani Ing. Lackovej, výborná komunikácia a snaha vyhovieť klientovi. Som veľmi rada, že som ju spoznala a presvedčila som sa, že je človek na pravom mieste. Ďakujem aj touto cestou za spoluprácu.

I. Essenderová, Vištuk

Ing. Ľubomíra Lacková

Chcela by som sa pani Jane Vikrutovej veľmi pekne poďakovať za promptnosť, ústretovosť, serióznosť a nesmiernu ochotu pri riešení predaja našich pozemkov. Všetko prebehlo v najkratšom možnom čase. Pani Vikrutová je profesionál na pravom mieste. S dôverou sa na ňu určite obrátim aj pri ďalšom obchode. Vrelo ju odporúčam.

A. Borbélyová, Veľký Biel

Ing. Jana Vikrutová

Ďakujem za spoluprácu pri predávaní bytových jednotiek.

J. Gura, Habemus s.r.o.

Mgr. Jana Tomčíková

Realitná kancelária Kľúč, menovite pani Lacková, má vysoký profesionálny prístup ku klientovi, je milá, ústretová, pohotová vždy pomôct. Veľká spokojnosť pri kúpe bytu, doporučujem a ďakujem.

A.Fialová, Bratislava III

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujeme za spoluprácu, bolo pre nás prekvapením, že v dnešnej dobe sa dá nájsť niekto, kto si svoju prácu prácu plní svedomito a na 120%. Určite ak budeme Vaše služby potrebovať, znova sa ozveme.

M. Porubský

Mgr. Jana Tomčíková

Služby realitnej kancelária Kľúč som využila dva krát pri prenajímaní bytu. Bola som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom a ochotou všetkých jej maklérov.

Ing. K. Dobrotková, Pezinok

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie