6-izbový rodinný dom na pozemku 1200m2, Hrubý Šúr - Kľúč RK s. r. o.

6-izbový rodinný dom na pozemku 1200m2, Hrubý Šúr

 • Hruby-sur-rd-56.jpg
 • Hruby-sur-rd-30.jpg
 • Hruby-sur-rd-22.jpg
 • Hruby-sur-rd-24.jpg
 • Hruby-sur-rd-36.jpg
 • Hruby-sur-rd-34.jpg
 • Hruby-sur-rd-11.jpg
 • Hruby-sur-rd.jpg
 • Hruby-sur-rd-4.jpg
 • Hruby-sur-rd-5.jpg
 • Hruby-sur-rd-9.jpg
 • Hruby-sur-rd-18.jpg
 • Hruby-sur-rd-55.jpg
 • Hruby-sur-rd-48.jpg
 • Podorys-Hruby Sur.jpg

Rodinný dom na predaj v lokalite Hrubý Šúr v Senci

Ponúkame vám EXKLUZÍVNE na predaj 6-izbový rodinný dom s dvojgarážou, prístreškom na parkovanie, vlastným multifunkčným ihriskom, dvoma terasami a krásnou upravenou záhradou s automatickým zavlažovaním na pozemku 1200m2.

Viac fotografií, pôdorys, video i 3D scan nájdete na www.domhrubysur.sk


RODINNÝ DOM: má dve poschodia, a to prízemie a jedno nadzemné podlažie. Celková úžitková plocha domu je 283 m2 a zastavaná plocha domu 237m2.

DISPOZÍCIA:

Prízemie: zádverie, chodba, schodisko, obývačka, jedáleň, kuchyňa, izba, pracovňa, špajza, kúpeľňa, garáž pre 2 autá a technická miestnosť.

Poschodie: chodba, 3 izby, 3 šatníky, 2 kúpeľne

ZARIADENIE: dom je zariadený vo vyššom štandarde kvalitným nábytkom vyrobeným z väčšej časti na mieru. Kuchynská linka je vybavená zabudovanými spotrebičmi (umývačka riadu, teplovzdušná rúra, mikrovlnná rúra, komínový nerezový digestor, sklokeramická varná doska) a americkou chladničkou.

Tento dom bol postavený v roku 2009 z tradičných stavebných materiálov. Obvodové murivo je tehla 40 cm zateplená polystyrénom 8 cm, vnútorné priečky sú tehlové. Strecha je šikmá so škridlovou krytinou značky Bramac. Dvere aj okná sú plastové s vnútornými roletami. V izbách sú laminátové parkety, v ostatných priestoroch, kúpeľniach a na prízemí je dlažba. Vykurovanie domu je podlahové teplovodné v celom dome zabezpečené plynovým kotlom Buderus s ohrievačom vody. Na prízemí aj poschodí je klimatizácia. Dom je zabezpečený alarmom.

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na elektrinu, plyn, vodu a žumpu.

POZEMOK: má výmeru 1200 m2, nachádzajú sa na ňom všetky uvedené inžinierske siete a studňa.

PARKOVANIE: v bočnej časti domu je dvojgaráž, prístrešok pre autá a zároveň priestranný dláždený dvor prístupný cez elektrickú bránu.

CENA: 390 000,- EUR

LOKALITA: Obec Hrubý Šúr sa nachádza 6 km južne od Senca a 25 km východne od Bratislavy, v jej okolí sú krásne lesy plné divej zvery (srnky, bažanty, zajace, divé kačice). Prechádza cez ňu štátna cesta II. triedy Senec-Šamorín, leží na rozhraní okresov Galanta, Senec a Dunajská Streda. V obci sa nachádzajú predajne potravín, reštaurácia, obecný dom, materská škola, základná škola, kostol, obecný úrad i ihrisko.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 19 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca, hypotekárneho poradcu a právnika.

Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej webovej stránke www.kluc.sk.

Podrobné informácie

vrátane provízie
1
6
237 m²
343 m²
1200 m²
283 m²
osobné
aktívne
studňa a vodovod
230/400V
žumpa
lokálny poskytovateľ
vaňa a sprchovací kút
vlastné - plyn
áno - 1
áno - 2 autá
vnútorné
tehla
zariadený
pôvodná
B
plastové
rovina
betónová cesta

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Senecká, Hrubý Šúr, Senec, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport


 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Senec
 • Mesto Hrubý Šúr
 • Ulica Senecká
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 911 427 588
 • Pridané 5. jún 2021 18:50 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Služby pani Lackovej som využila pri predaji pozemku, bytu a pri inžinierskej činnosti. Pani Lacková je odborník, veci rieši zodpovedne a prakticky. Vysoko hodnotím aj skúsenosťami vybudovaný cit pre realitný trh a vždy čestný a slušný prístup.

Mgr. M. Čarská, Bernolákovo

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby realitnej kancelária Kľúč som využila dva krát pri prenajímaní bytu. Bola som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom a ochotou všetkých jej maklérov.

Ing. K. Dobrotková, Pezinok

Ing. Ľubomíra Lacková

So spoluprácou s Ing. Ľubomírou Lackovou som dlhodobo veľmi spokojný. Opakovane prenajíma náš byt niekoľko rokov. Pracuje veľmi profesionálne, zodpovedne a efektívne.

I. Petranský

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby RK Kľúč sme využili pri hľadaní vhodných priestorov pre našu spoločnosť. Komunikácia a spolupráca s p.Lackovou bola vždy plne profesionálna, od prvého kontaktu, až po okamih podpisu zmluvy.

Ing. Tomáš Šesták, Gerlinger Industries (SK) s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

RK Kľúč nás výborne sprevádzala cestou nájdenia nájomníka do nášho bytu. Obzvlášť oceňujeme individuálny prístup, staging z vlastnej iniciatívy poskytnutý RK, ktorý pomohol k zvýšeniu atraktivity inzercie, nastavenie inzercie samotnej i v neľahkej dobe pandémie a skvelú spoluprácu pri výbere nájomcu. Ďakujeme :) Spokojný klient

Branislav C.

Ing. Ľubomíra Lacková

Spoluprácu s Vašou spoločnosťou hodnotím ako vysoko profesionálnu. Oceňujem hlavne promptnosť a kvalitu vyškolenia zamestnancov v ADOLIA, a.s. Služby , ktoré ste nám poskytli, hodnotím na vysokej profesionálnej úrovni a verím že naša spolupráca bude naďalej rovnako úspešná.

D. Hahn, predseda predstavenstva, ADOLIA, a.s.

Ing. Ľubomíra Lacková

Od začiatku veľmi profesionálny prístup pri predaji nášho bytu, vysvetlenie všetkých náležitostí, príprava podkladov, zabezpečenie a dodržanie termínov, môžeme len smelo odporučiť. Pri spolupráci s RK Kľúč vidno bohaté skúsenosti v realitnej oblasti. Týmto zároveň vyslovujem vďaku pani Lackovej rovnako za jej ľudský ako aj vysoko odborný prístup.

J. Jando

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujem za spoluprácu pri predávaní bytových jednotiek.

J. Gura, Habemus s.r.o.

Mgr. Jana Tomčíková

S realitnou kanceláriou KĽÚČ mám veľmi dobrú skúsenosť. Nadštandardný prístup pani Ing. Lackovej, výborná komunikácia a snaha vyhovieť klientovi. Som veľmi rada, že som ju spoznala a presvedčila som sa, že je človek na pravom mieste. Ďakujem aj touto cestou za spoluprácu.

I. Essenderová, Vištuk

Ing. Ľubomíra Lacková

Chcela by som sa pani Jane Vikrutovej veľmi pekne poďakovať za promptnosť, ústretovosť, serióznosť a nesmiernu ochotu pri riešení predaja našich pozemkov. Všetko prebehlo v najkratšom možnom čase. Pani Vikrutová je profesionál na pravom mieste. S dôverou sa na ňu určite obrátim aj pri ďalšom obchode. Vrelo ju odporúčam.

A. Borbélyová, Veľký Biel

Ing. Jana Vikrutová

Všetky referencie