6-izbový rodinný dom na pozemku 1200m2, Hrubý Šúr - Kľúč RK s. r. o.

6-izbový rodinný dom na pozemku 1200m2, Hrubý Šúr

 • Hruby-sur-rd-56.jpg
 • Hruby-sur-rd-30.jpg
 • Hruby-sur-rd-22.jpg
 • Hruby-sur-rd-24.jpg
 • Hruby-sur-rd-36.jpg
 • Hruby-sur-rd-34.jpg
 • Hruby-sur-rd-11.jpg
 • Hruby-sur-rd.jpg
 • Hruby-sur-rd-4.jpg
 • Hruby-sur-rd-5.jpg
 • Hruby-sur-rd-9.jpg
 • Hruby-sur-rd-18.jpg
 • Hruby-sur-rd-55.jpg
 • Hruby-sur-rd-48.jpg
 • Podorys-Hruby Sur.jpg

Rodinný dom na predaj v lokalite Hrubý Šúr v Senci

Ponúkame vám EXKLUZÍVNE na predaj 6-izbový rodinný dom s dvojgarážou, prístreškom na parkovanie, vlastným multifunkčným ihriskom, dvoma terasami a krásnou upravenou záhradou s automatickým zavlažovaním na pozemku 1200m2.

Viac fotografií, pôdorys, video i 3D scan nájdete na www.domhrubysur.sk


RODINNÝ DOM: má dve poschodia, a to prízemie a jedno nadzemné podlažie. Celková úžitková plocha domu je 283 m2 a zastavaná plocha domu 237m2.

DISPOZÍCIA:

Prízemie: zádverie, chodba, schodisko, obývačka, jedáleň, kuchyňa, izba, pracovňa, špajza, kúpeľňa, garáž pre 2 autá a technická miestnosť.

Poschodie: chodba, 3 izby, 3 šatníky, 2 kúpeľne

ZARIADENIE: dom je zariadený vo vyššom štandarde kvalitným nábytkom vyrobeným z väčšej časti na mieru. Kuchynská linka je vybavená zabudovanými spotrebičmi (umývačka riadu, teplovzdušná rúra, mikrovlnná rúra, komínový nerezový digestor, sklokeramická varná doska) a americkou chladničkou.

Tento dom bol postavený v roku 2009 z tradičných stavebných materiálov. Obvodové murivo je tehla 40 cm zateplená polystyrénom 8 cm, vnútorné priečky sú tehlové. Strecha je šikmá so škridlovou krytinou značky Bramac. Dvere aj okná sú plastové s vnútornými roletami. V izbách sú laminátové parkety, v ostatných priestoroch, kúpeľniach a na prízemí je dlažba. Vykurovanie domu je podlahové teplovodné v celom dome zabezpečené plynovým kotlom Buderus s ohrievačom vody. Na prízemí aj poschodí je klimatizácia. Dom je zabezpečený alarmom.

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na elektrinu, plyn, vodu a žumpu.

POZEMOK: má výmeru 1200 m2, nachádzajú sa na ňom všetky uvedené inžinierske siete a studňa.

PARKOVANIE: v bočnej časti domu je dvojgaráž, prístrešok pre autá a zároveň priestranný dláždený dvor prístupný cez elektrickú bránu.

CENA: 390 000,- EUR

LOKALITA: Obec Hrubý Šúr sa nachádza 6 km južne od Senca a 25 km východne od Bratislavy, v jej okolí sú krásne lesy plné divej zvery (srnky, bažanty, zajace, divé kačice). Prechádza cez ňu štátna cesta II. triedy Senec-Šamorín, leží na rozhraní okresov Galanta, Senec a Dunajská Streda. V obci sa nachádzajú predajne potravín, reštaurácia, obecný dom, materská škola, základná škola, kostol, obecný úrad i ihrisko.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 19 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca, hypotekárneho poradcu a právnika.

Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej webovej stránke www.kluc.sk.

Podrobné informácie

vrátane provízie
1
6
237 m²
343 m²
1200 m²
283 m²
osobné
aktívne
studňa a vodovod
230/400V
žumpa
lokálny poskytovateľ
vaňa a sprchovací kút
vlastné - plyn
áno - 1
áno - 2 autá
vnútorné
tehla
zariadený
pôvodná
B
plastové
rovina
betónová cesta

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Senecká, Hrubý Šúr, Senec, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport


 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Senec
 • Mesto Hrubý Šúr
 • Ulica Senecká
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 911 427 588
 • Pridané 5. jún 2021 18:50 hod

Pre viac informácií kontaktujte

S predajom mojej chaty realitnou kanceláriou Kľuč, som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo v poriadku. Realitné služby boli na vysokej profesionálnej úrovni.

RNDr. R. Holzer, Bratislava II

Ing. Zdenka Onuferová

S realitnou kanceláriou KĽÚČ mám veľmi dobrú skúsenosť. Nadštandardný prístup pani Ing. Lackovej, výborná komunikácia a snaha vyhovieť klientovi. Som veľmi rada, že som ju spoznala a presvedčila som sa, že je človek na pravom mieste. Ďakujem aj touto cestou za spoluprácu.

I. Essenderová, Vištuk

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujeme za spoluprácu, bolo pre nás prekvapením, že v dnešnej dobe sa dá nájsť niekto, kto si svoju prácu prácu plní svedomito a na 120%. Určite ak budeme Vaše služby potrebovať, znova sa ozveme.

M. Porubský

Mgr. Jana Tomčíková

Služby pani Lackovej som využila pri predaji pozemku, bytu a pri inžinierskej činnosti. Pani Lacková je odborník, veci rieši zodpovedne a prakticky. Vysoko hodnotím aj skúsenosťami vybudovaný cit pre realitný trh a vždy čestný a slušný prístup.

Mgr. M. Čarská, Bernolákovo

Ing. Ľubomíra Lacková

Chcela by som sa pani Jane Vikrutovej veľmi pekne poďakovať za promptnosť, ústretovosť, serióznosť a nesmiernu ochotu pri riešení predaja našich pozemkov. Všetko prebehlo v najkratšom možnom čase. Pani Vikrutová je profesionál na pravom mieste. S dôverou sa na ňu určite obrátim aj pri ďalšom obchode. Vrelo ju odporúčam.

A. Borbélyová, Veľký Biel

Ing. Jana Vikrutová

Pani Vikrutová bola vôbec prvá realitná maklérka, s ktorou som riešil kúpu bytu. Bol som milo prekvapený jej profesionálnym, konštruktívnym a priateľským prístupom.

P. Kikinder, Hrubá Borša

Ing. Jana Vikrutová

S realitnou kanceláriou Kľúč, menovite pani Lackovou, spolupracujeme ako spoločnosť prenajímajúca priestory rôznych charakteristík, opakovane niekoľko rokov. Jej prístup bol vždy proaktívny a nadštandartne profesionálny. Doporučujem. S dôverou sa môžete obrátiť, či ako majiteľ nehnuteľnosti, či ako záujemca.

A. Satinová, Satina s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

Prvý krát sme sa vo veci prenájmu bytu obrátili na RK KLÚĆ,menovite na maklérku Ing. Janku Vikrutovú. S jej prístupom a riešením prenájmu bytu sme boli veľmi spokojní. Množstvom vedomostí v oblasti realitného trhu nám pomohla detailne doladiť nájomnú zmluvu a svojím aktívnym prístupom vo veľmi krátkom čase byt prenajala. Ešte raz ďakujeme.

Katka a Róbert Turčanovci

Ing. Jana Vikrutová

Realitná kancelária Kľúč, menovite pani Lacková, má vysoký profesionálny prístup ku klientovi, je milá, ústretová, pohotová vždy pomôct. Veľká spokojnosť pri kúpe bytu, doporučujem a ďakujem.

A.Fialová, Bratislava III

Ing. Ľubomíra Lacková

So spoluprácou s Ing. Ľubomírou Lackovou som dlhodobo veľmi spokojný. Opakovane prenajíma náš byt niekoľko rokov. Pracuje veľmi profesionálne, zodpovedne a efektívne.

I. Petranský

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie