Hľadáme pre klienta 2 až 3-izbový byt na prenájom v širšom centre - Kľúč RK s. r. o.

Hľadáme pre klienta 2 až 3-izbový byt na prenájom v širšom centre

  • 772624_c7b84bc079856fed5bce0bcd73ae20ed.jpg

2-izbový byt na prenájom v lokalite Bratislava v Ružinove, Bratislava

Vážení majitelia bytov, spoľahlivá realitná kancelária s viac ako 22-ročnou praxou na trhu aktívne hľadá pre nášho klienta 2-3 izbový byt na prenájom v širšom centre Bratislavy (Ružinov, Nové Mesto, prípadne aj Staré mesto). Máme pripraveného záujemcu, ktorý hľadá svoje nové bývanie do celkovej ceny 800 eur mesačne, vrátane energií.

Požadujeme:
Lokalitu s dobrou dostupnosťou na Račianske mýto a Business centra na Plynárenskej (napríklad v blízkosti nemocnice Ružinov alebo Kaufland Nové Mesto).
Byt vo výmere 2-izbového, alebo 3-izbového bytu s výťahom a vaňou
Udržiavaný stav bytu, vhodný na okamžité nasťahovanie.
Mesačný nájom do 800 eur vrátane energií.

Ponúkame:
Overeného a spoľahlivého klienta s jasnou predstavou o svojom budúcom bývaní.
Jedná sa o mladú profesionálku v oblasti kybernetiky s malým 1,5 ročným dieťaťom. Pani pracuje na Plynárenskej ulici a dieťatko chodí pravidelne do jasličiek na Račianskom mýte.
Profesionálny prístup a rýchle vybavenie prenájmu.
Komplexné poradenstvo a asistenciu počas celého procesu prenájmu.

Ak vlastníte byt, ktorý spĺňa uvedené kritériá a chcete ho efektívne a bezpečne prenajať, neváhajte nás kontaktovať. Ponúkame nielen sprostredkovanie prenájmu a prípravu kvalitnej nájomnej zmluvy, ale aj širokú škálu ďalších služieb súvisiacich s nehnuteľnosťami, vrátane právneho poradenstva, finančného poradenstva a iných.

Pre bližšie informácie zavolajte, napíšte mail na bruno@kluc.sk alebo reagujte cez portál na tento inzerát.
Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 22 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca, hypotekárneho poradcu a právnika.
Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej webovej stránke kluc.sk.

Podrobné informácie

55 m²
aktívne

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bratislava, Bratislava - Ružinov, Slovensko

  • Štát Slovensko
  • Kraj Bratislavský
  • Okres Bratislava - Ružinov
  • Mesto Bratislava
  • Druh 2-izbový byt
  • Typ prenájom
  • Kontakt 0911260488
  • Pridané 30. máj 2024 10:45 hod

Pre viac informácií kontaktujte

RK Kľúč nás výborne sprevádzala cestou nájdenia nájomníka do nášho bytu. Obzvlášť oceňujeme individuálny prístup, staging z vlastnej iniciatívy poskytnutý RK, ktorý pomohol k zvýšeniu atraktivity inzercie, nastavenie inzercie samotnej i v neľahkej dobe pandémie a skvelú spoluprácu pri výbere nájomcu. Ďakujeme :) Spokojný klient

Branislav C.

Ing. Ľubomíra Lacková

Pani Jana Tomčíková mi realizovala predaj ornej pôdy v obci Tomášov. Milo som bol prekvapený profesionálnym prístupom a úspešným výsledkom.

Ivan Centko

Mgr. Jana Tomčíková

Služby pani Lackovej sme využili opakovane v rôznych prípadoch. Naposledy v súvislosti s prenájom bytu. Hoci si vieme sami zabezpečiť všetko potrebné s tým súvisiace, jej dlhoročné skúsenosti, serióznosť, praktickosť a cit na rozlíšenie dobrej a zlej ponuky rozhodli, že sme sa bez váhania opäť obrátili na ňu.

Marianna Č.

Ing. Ľubomíra Lacková

Už roky spolupracujem s pani Lackovou. Som veľmi spokojná s jej prácou a spôsobom akým pracuje. Je flexibilná, spoľahlivá a vždy mi nájde i veľmi spoľahlivých klientov.

Lucia Vargová

Ing. Ľubomíra Lacková

Veľká spokojnosť s prejavom, profesionalitou a bonitnými klientmi.

B. Demovič

Ing. Ľubomíra Lacková

Precíznosť, zmysel pre detail a zodpovedný prístup pre obidve strany počas našej dlhodobej spolupráce. Ďakujeme!

Gabriela Janíková

Ing. Ľubomíra Lacková

S realitnou kanceláriou KĽÚČ mám veľmi dobrú skúsenosť. Nadštandardný prístup pani Ing. Lackovej, výborná komunikácia a snaha vyhovieť klientovi. Som veľmi rada, že som ju spoznala a presvedčila som sa, že je človek na pravom mieste. Ďakujem aj touto cestou za spoluprácu.

I. Essenderová, Vištuk

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujeme za spoluprácu, bolo pre nás prekvapením, že v dnešnej dobe sa dá nájsť niekto, kto si svoju prácu prácu plní svedomito a na 120%. Určite ak budeme Vaše služby potrebovať, znova sa ozveme.

M. Porubský

Mgr. Jana Tomčíková

Služby pani Lackovej som využila pri predaji pozemku, bytu a pri inžinierskej činnosti. Pani Lacková je odborník, veci rieši zodpovedne a prakticky. Vysoko hodnotím aj skúsenosťami vybudovaný cit pre realitný trh a vždy čestný a slušný prístup.

Mgr. M. Čarská, Bernolákovo

Ing. Ľubomíra Lacková

Profesionálny, ukážkový prístup a komunikácia zo strany pani Lackovej v procese nájmu nehnuteľnosti. Na základe osobných skúsenosti môžem služby realitnej kancelárie Kľúč odporučiť.

Jakub Foltýn

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie