Hľadáte menší byt v centre mesta? - Kľúč RK s. r. o.

Hľadáte menší byt v centre mesta?

 • SenecSpalna1.jpg
 • SenecSpalna3.jpg
 • SenecSpalna.jpg
 • SenecKuchyna.jpg
 • SenecKuchyna1.jpg
 • Senecbalkon.jpg
 • SenecChodba1.jpg
 • SenecKupelna.jpg
 • SenecExterier.jpg

1-izbový byt na predaj v Senci

Ponúkame 1-izbový byt na Bernolákovej ulici v Senci.
Senec patrí medzi turisticky navštevované miesto na Slovensku. Pre svoju polohu a bohaté kultúrno-spoločenské vyžitie je veľmi častou voľbou pre bývanie či dovolenkovú rekreáciu.

Poloha bytu je ideálna z hľadiska využitia služieb a napojenia na diaľnicu. /Bratislava/Trnava/.
Cestná vzdialenosť do Bratislavy je 25km, Pezinok 15 km.

Obytná plocha: 33m2
Balkón: 3,6m2
Pivnica: 3m2
Spolu: 39,6m2

Ponúkaný byt sa nachádza na 3/8.poschodí s výťahom. Byt svojou metrážou a lokalitou je vhodný pre mladého človeka ako štartovací začiatok samostatného bývania, pre človeka v dôchodkovom veku, ale aj ako dovolenkové bývanie pre majiteľov z iného kúta Slovenska.

Dispozícia: Do bytu sa vchádza bezpečnostnými dverami. Z chodby vojdete do kúpeľne s WC. V kúpeľni sa nachádza aj sprchový kút. Samotný byt pozostáva z dvoch častí. Tvorí ju mini kuchynka, ktorá má vstup na balkón a väčšia izba.
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Okrem nových stúpačiek, plastových okien sa v byte ponecháva pre budúceho majiteľa celé zariadenie.

Výhody: Mesto má úplnú občiansku vybavenosť, má niekoľko nákupných centier a služby na šport, relax. Senec je primárne známy svojimi jazerami a amfiteátrom. Pár metrov od ponúkaného bytu sa nachádza pošta, mestský úrad, daňový úrad, rôznorodé obchody so službami. Pešo od centra je to 10 minút.

Cena: 85.000 € vrátane provízie (cenová dohoda možná)

Pre bližšie informácie alebo termín obhliadky nás prosím kontaktujte na: tomcikova@kluc.sk
Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie Kľúč RK s.r.o., ktorá je na trhu už viac ako 19 rokov!
Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Viac informácii nájdete na našej stránke: kluc.sk.

Podrobné informácie

vrátane provízie
3
8
39 m²
33 m²
čiastočne prerobený
aktívne
áno - separovaný
áno - 1
verejné
zariadený
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Senec, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Senec
 • Mesto Senec
 • Druh 1-izbový byt
 • Typ predaj
 • Kontakt 0949231313
 • Pridané 3. február 2021 18:03 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Jana Tomčíková

Mgr. Jana Tomčíková

realitný maklér

hovorím po slovenskyIch spreche deutschmluvim česky

0949231313

tomcikova@kluc.sk

všetky realitné ponuky makléra

Spoluprácu s Vašou spoločnosťou hodnotím ako vysoko profesionálnu. Oceňujem hlavne promptnosť a kvalitu vyškolenia zamestnancov v ADOLIA, a.s. Služby , ktoré ste nám poskytli, hodnotím na vysokej profesionálnej úrovni a verím že naša spolupráca bude naďalej rovnako úspešná.

D. Hahn, predseda predstavenstva, ADOLIA, a.s.

Ing. Ľubomíra Lacková

S realitnou kanceláriou KĽÚČ mám veľmi dobrú skúsenosť. Nadštandardný prístup pani Ing. Lackovej, výborná komunikácia a snaha vyhovieť klientovi. Som veľmi rada, že som ju spoznala a presvedčila som sa, že je človek na pravom mieste. Ďakujem aj touto cestou za spoluprácu.

I. Essenderová, Vištuk

Ing. Ľubomíra Lacková

S predajom mojej chaty realitnou kanceláriou Kľuč, som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo v poriadku. Realitné služby boli na vysokej profesionálnej úrovni.

RNDr. R. Holzer, Bratislava II

Ing. Zdenka Onuferová

Pani Vikrutová bola vôbec prvá realitná maklérka, s ktorou som riešil kúpu bytu. Bol som milo prekvapený jej profesionálnym, konštruktívnym a priateľským prístupom.

P. Kikinder, Hrubá Borša

Ing. Jana Vikrutová

Služby realitnej kancelária Kľúč som využila dva krát pri prenajímaní bytu. Bola som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom a ochotou všetkých jej maklérov.

Ing. K. Dobrotková, Pezinok

Ing. Ľubomíra Lacková

Chcela by som sa pani Jane Vikrutovej veľmi pekne poďakovať za promptnosť, ústretovosť, serióznosť a nesmiernu ochotu pri riešení predaja našich pozemkov. Všetko prebehlo v najkratšom možnom čase. Pani Vikrutová je profesionál na pravom mieste. S dôverou sa na ňu určite obrátim aj pri ďalšom obchode. Vrelo ju odporúčam.

A. Borbélyová, Veľký Biel

Ing. Jana Vikrutová

S realitnou kanceláriou Kľúč, menovite pani Lackovou, spolupracujeme ako spoločnosť prenajímajúca priestory rôznych charakteristík, opakovane niekoľko rokov. Jej prístup bol vždy proaktívny a nadštandartne profesionálny. Doporučujem. S dôverou sa môžete obrátiť, či ako majiteľ nehnuteľnosti, či ako záujemca.

A. Satinová, Satina s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby RK Kľúč sme využili pri hľadaní vhodných priestorov pre našu spoločnosť. Komunikácia a spolupráca s p.Lackovou bola vždy plne profesionálna, od prvého kontaktu, až po okamih podpisu zmluvy.

Ing. Tomáš Šesták, Gerlinger Industries (SK) s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby pani Lackovej som využila pri predaji pozemku, bytu a pri inžinierskej činnosti. Pani Lacková je odborník, veci rieši zodpovedne a prakticky. Vysoko hodnotím aj skúsenosťami vybudovaný cit pre realitný trh a vždy čestný a slušný prístup.

Mgr. M. Čarská, Bernolákovo

Ing. Ľubomíra Lacková

Realitná kancelária Kľúč, menovite pani Lacková, má vysoký profesionálny prístup ku klientovi, je milá, ústretová, pohotová vždy pomôct. Veľká spokojnosť pri kúpe bytu, doporučujem a ďakujem.

A.Fialová, Bratislava III

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie