Hľadáte na prenájom menší byt v centre mesta? - Kľúč RK s. r. o.

Hľadáte na prenájom menší byt v centre mesta?

 • 20210607_140517.jpg
 • 20210607_140532.jpg
 • 20210607_140407.jpg
 • 20210607_140547.jpg
 • 20210607_140614.jpg
 • 20210607_140501.jpg
 • podorys.jpg

1-izbový byt na prenájom v Senci

Ponúkame 1-izbový byt na Tureckej ulici v Senci.
Poloha bytu je ideálna z hľadiska využitia komplexných služieb a vybavenosti.
Cestná vzdialenosť do Bratislavy je 25km, Pezinok 15 km.

Výmera bytu: 34m2

Ponúkaný byt sa nachádza na 2/3.poschodí bez výťahu. Byt svojou metrážou a lokalitou je vhodný pre mladého človeka ako štartovací začiatok samostatného bývania.

Dispozícia: Samotný byt pozostáva z dvoch častí: kuchynka, a väčšia izba.
Pri vstupe do bytu sa nachádza priestranná chodba, ktorá disponuje šatníkovou stenou a sociálnym zariadením (WC, sprchovací kút). Z chodby pokračujeme do kuchyne, ktorá je vybavená kuchynskou linkou a jedálenským stolom. (bez práčky, TV) O dostatok svetla v tejto izbe sa nám postará okno osadené nad linkou.

Vedľajšia izba je priestranná vybavená roldorom a dvojposteľou.

Výhody: Mesto má úplnú občiansku vybavenosť, má niekoľko nákupných centier a služby na šport, relax. Senec je primárne známy svojimi jazerami a amfiteátrom.


CENA: Nájomné 360,- Eur/mesiac/ 1 osoba s energiami okrem elektriny (cca.15,-E/mes.)

Platobné podmienky pri podpise zmluvy: 360,- Eur/mes. s energiami a službami + elektrina (cca. 15,-E/mes.) + kaucia 720,-Eur. Naša provízia je 180 ,-Eur.

V ponuke máme v tomto objekte aj ďalší 1izb. byt s výmerou 45m2 s balkónom, na 1. poschodí, v cene 430,-Eur/mes. + elektrina (cca. 20,-E/mes.).


Pre bližšie informácie alebo termín obhliadky nás prosím kontaktujte na: tomcikova@kluc.sk
Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie Kľúč RK s.r.o., ktorá je na trhu už viac ako 19 rokov!
Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Viac informácii nájdete na našej stránke: kluc.sk.


Podrobné informácie

2
1
34 m²
aktívne
sprchovací kút
verejné

Poloha nehnuteľnosti na mape

Senec, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Senec
 • Mesto Senec
 • Druh 1-izbový byt
 • Typ prenájom
 • Kontakt 0949231313
 • Pridané 20. jún 2021 12:22 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Jana Tomčíková

Mgr. Jana Tomčíková

realitný maklér

hovorím po slovenskyIch spreche deutschmluvim česky

0949231313

tomcikova@kluc.sk

všetky realitné ponuky makléra

RK Kľúč nás výborne sprevádzala cestou nájdenia nájomníka do nášho bytu. Obzvlášť oceňujeme individuálny prístup, staging z vlastnej iniciatívy poskytnutý RK, ktorý pomohol k zvýšeniu atraktivity inzercie, nastavenie inzercie samotnej i v neľahkej dobe pandémie a skvelú spoluprácu pri výbere nájomcu. Ďakujeme :) Spokojný klient

Branislav C.

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby realitnej kancelária Kľúč som využila dva krát pri prenajímaní bytu. Bola som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom a ochotou všetkých jej maklérov.

Ing. K. Dobrotková, Pezinok

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby RK Kľúč sme využili pri hľadaní vhodných priestorov pre našu spoločnosť. Komunikácia a spolupráca s p.Lackovou bola vždy plne profesionálna, od prvého kontaktu, až po okamih podpisu zmluvy.

Ing. Tomáš Šesták, Gerlinger Industries (SK) s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujem za spoluprácu pri predávaní bytových jednotiek.

J. Gura, Habemus s.r.o.

Mgr. Jana Tomčíková

Od začiatku veľmi profesionálny prístup pri predaji nášho bytu, vysvetlenie všetkých náležitostí, príprava podkladov, zabezpečenie a dodržanie termínov, môžeme len smelo odporučiť. Pri spolupráci s RK Kľúč vidno bohaté skúsenosti v realitnej oblasti. Týmto zároveň vyslovujem vďaku pani Lackovej rovnako za jej ľudský ako aj vysoko odborný prístup.

J. Jando

Ing. Ľubomíra Lacková

Spoluprácu s Vašou spoločnosťou hodnotím ako vysoko profesionálnu. Oceňujem hlavne promptnosť a kvalitu vyškolenia zamestnancov v ADOLIA, a.s. Služby , ktoré ste nám poskytli, hodnotím na vysokej profesionálnej úrovni a verím že naša spolupráca bude naďalej rovnako úspešná.

D. Hahn, predseda predstavenstva, ADOLIA, a.s.

Ing. Ľubomíra Lacková

S realitnou kanceláriou Kľúč, menovite pani Lackovou, spolupracujeme ako spoločnosť prenajímajúca priestory rôznych charakteristík, opakovane niekoľko rokov. Jej prístup bol vždy proaktívny a nadštandartne profesionálny. Doporučujem. S dôverou sa môžete obrátiť, či ako majiteľ nehnuteľnosti, či ako záujemca.

A. Satinová, Satina s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

S predajom mojej chaty realitnou kanceláriou Kľuč, som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo v poriadku. Realitné služby boli na vysokej profesionálnej úrovni.

RNDr. R. Holzer, Bratislava II

Ing. Zdenka Onuferová

Chcela by som sa pani Jane Vikrutovej veľmi pekne poďakovať za promptnosť, ústretovosť, serióznosť a nesmiernu ochotu pri riešení predaja našich pozemkov. Všetko prebehlo v najkratšom možnom čase. Pani Vikrutová je profesionál na pravom mieste. S dôverou sa na ňu určite obrátim aj pri ďalšom obchode. Vrelo ju odporúčam.

A. Borbélyová, Veľký Biel

Ing. Jana Vikrutová

So spoluprácou s Ing. Ľubomírou Lackovou som dlhodobo veľmi spokojný. Opakovane prenajíma náš byt niekoľko rokov. Pracuje veľmi profesionálne, zodpovedne a efektívne.

I. Petranský

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie