Hľadáte praktickú kanceláriu s príslušenstvom v centre Senca? - Kľúč RK s. r. o.

Hľadáte praktickú kanceláriu s príslušenstvom v centre Senca?

 • image7 (1).jpeg
 • image9.jpeg
 • image0 (11).jpeg
 • image5 (3).jpeg
 • image6 (2).jpeg
 • image4 (4).jpeg

Kancelárie na prenájom v Senci

Ponúkame Vám príjemný, priestranný, dobre dispozične riešený 2-izb. byt s balkónom priamo v centre Senca s využitím ako kancelársky priestor.

LOKALITA:
Priestor sa nachádza v novom obytnom dome na Námestí 1.mája.
VÝHODY:
Blízkosť úradov (mestský, daňový úrad, pošta, pešia zóna)
Plne zariadená kuchynka ako možnosť občerstvenia zamestnancov, klientov
Viete si zariadiť priestor podľa vlastných predstáv
PARKOVANIE:
V okolí priestoru je možné platené aj neplatené parkovanie.

Priestor:
Byt sa nachádza na 2. poschodí s výťahom. Pri vchode do bytu sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Z chodby sa dostanete do kuchyne s kuchynskou linkou, spálne vybavenou roll - doorom a obývačky s balkónom. Izby sú samostatné. Byt sa prenajíma nezariadený, je ihneď k dispozícií.

Výmera bytu: 65m2

CENA: Nájomné 500,- Eur/mesiac + energie 100,- Eur/mesiac

Platobné podmienky pri podpise zmluvy sa platí: nájomné 600,- Eur/mes. s energiami + kaucia 1000,-Eur + naša provízia 300,-Eur, t.j. spolu pri podpise zmluvy je potrebné zaplatiť 1900,-Eur.
Ponúkame na prenájom aj priestranný 1-izb. byt v centre za 450Eur/mes. s energiami..

Pre bližšie informácie alebo termín obhliadky nás prosím kontaktujte na tomcikova@kluc.sk alebo reagujte cez portál na tento inzerát.
Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 20 rokov!
Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít!
Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke kluc.sk, kluc@kluc.sk , RK KĽúč
.


Podrobné informácie

2
2
65 m²
osobné
aktívne
sprchovací kút
čiastočne
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Senec, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Senec
 • Mesto Senec
 • Druh Kancelárie - novostavba
 • Typ prenájom
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0949231313
 • Pridané 28. apríl 2022 11:15 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Jana Tomčíková

Mgr. Jana Tomčíková

realitný maklér

hovorím po slovenskyIch spreche deutschmluvim česky

0949231313

tomcikova@kluc.sk

všetky realitné ponuky makléra

Ďakujeme za spoluprácu, bolo pre nás prekvapením, že v dnešnej dobe sa dá nájsť niekto, kto si svoju prácu prácu plní svedomito a na 120%. Určite ak budeme Vaše služby potrebovať, znova sa ozveme.

M. Porubský

Mgr. Jana Tomčíková

Od začiatku veľmi profesionálny prístup pri predaji nášho bytu, vysvetlenie všetkých náležitostí, príprava podkladov, zabezpečenie a dodržanie termínov, môžeme len smelo odporučiť. Pri spolupráci s RK Kľúč vidno bohaté skúsenosti v realitnej oblasti. Týmto zároveň vyslovujem vďaku pani Lackovej rovnako za jej ľudský ako aj vysoko odborný prístup.

J. Jando

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby pani Lackovej som využila pri predaji pozemku, bytu a pri inžinierskej činnosti. Pani Lacková je odborník, veci rieši zodpovedne a prakticky. Vysoko hodnotím aj skúsenosťami vybudovaný cit pre realitný trh a vždy čestný a slušný prístup.

Mgr. M. Čarská, Bernolákovo

Ing. Ľubomíra Lacková

Pani Jana Tomčíková mi realizovala predaj ornej pôdy v obci Tomášov. Milo som bol prekvapený profesionálnym prístupom a úspešným výsledkom.

Ivan Centko

Mgr. Jana Tomčíková

S realitnou kanceláriou Kľúč, menovite pani Lackovou, spolupracujeme ako spoločnosť prenajímajúca priestory rôznych charakteristík, opakovane niekoľko rokov. Jej prístup bol vždy proaktívny a nadštandartne profesionálny. Doporučujem. S dôverou sa môžete obrátiť, či ako majiteľ nehnuteľnosti, či ako záujemca.

A. Satinová, Satina s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

Spoluprácu s Vašou spoločnosťou hodnotím ako vysoko profesionálnu. Oceňujem hlavne promptnosť a kvalitu vyškolenia zamestnancov v ADOLIA, a.s. Služby , ktoré ste nám poskytli, hodnotím na vysokej profesionálnej úrovni a verím že naša spolupráca bude naďalej rovnako úspešná.

D. Hahn, predseda predstavenstva, ADOLIA, a.s.

Ing. Ľubomíra Lacková

Realitná kancelária Kľúč, menovite pani Lacková, má vysoký profesionálny prístup ku klientovi, je milá, ústretová, pohotová vždy pomôct. Veľká spokojnosť pri kúpe bytu, doporučujem a ďakujem.

A.Fialová, Bratislava III

Ing. Ľubomíra Lacková

RK Kľúč nás výborne sprevádzala cestou nájdenia nájomníka do nášho bytu. Obzvlášť oceňujeme individuálny prístup, staging z vlastnej iniciatívy poskytnutý RK, ktorý pomohol k zvýšeniu atraktivity inzercie, nastavenie inzercie samotnej i v neľahkej dobe pandémie a skvelú spoluprácu pri výbere nájomcu. Ďakujeme :) Spokojný klient

Branislav C.

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujem za spoluprácu pri predávaní bytových jednotiek.

J. Gura, Habemus s.r.o.

Mgr. Jana Tomčíková

Profesionálny, ukážkový prístup a komunikácia zo strany pani Lackovej v procese nájmu nehnuteľnosti. Na základe osobných skúsenosti môžem služby realitnej kancelárie Kľúč odporučiť.

Jakub Foltýn

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie