Investičná príležitosť! Príjemná garsónka s krásnym výhľadom. - Kľúč RK s. r. o.

Investičná príležitosť! Príjemná garsónka s krásnym výhľadom.

 • IMG_20230531_160510604.jpg
 • IMG_20230531_160604101_HDR.jpg
 • IMG_20230531_160759423_HDR.jpg
 • IMG_20230531_160519508_HDR.jpg
 • IMG_20230531_161126363.jpg
 • IMG_20230531_160310225.jpg

Garsónka na predaj v lokalite Modra v Pezinku

Hľadáte byt, ktorý už nemusíte prerábať? Garsónka po kompletnej rekonštrukcii ihneď k dispozícii!
V zastúpení klientky Vám ponúkame na predaj šikovnú garsónku na Komenského ul. v meste Modra. Byt so západnou orientáciou na 10. poschodí má ako pridanú hodnotu nádherný výhľad na Malé Karpaty.
LOKALITA:
Byt sa nachádza v ideálnej lokalite, keďže kompletná občianska vybavenosť je dostupná aj na peši. Bytový dom je priamo oproti ZŠ Vajanského a detskému ihrisku Včielka. Priamo pod domom sú potraviny CBA, v pešej dostupnosti sú aj potraviny Billa a Lidl. Do centra mesta je chôdzou do 10 min.
Neďaleko sú aj vinohrady a Kalvária, kde sa dajú podnikať príjemné prechádzky do prírody.
DOM:
Bytový dom je panelový a zateplený. Jedná sa o slušný vchod s čipovým prístupom. Je tu aj moderný výťah. Na jednom podlaží sú spolu 4 bytové jednotky.
BYT:
Byt sa nachádza na 10 poschodí z 12. Celková rozloha bytu je 26m2. Byt bol zrekonštruovaný pred 5 rokmi, bolo vybudované murované jadro s novou kúpeľňou, na chodbe na mieru namontovaná kuchynská linka a bola položená plávajúca podlaha. Byt je prakticky premyslený, hneď vo vstupnej chodbe je kuchynská linka s elektrickou 2-platničkou a vstavanou elektrickou rúrou. K dispozícii je aj mikrovlnná rúra a dostatok úložného priestoru. Z chodby je priamy vstup do priestrannej kúpeľne, kde je oddelená toaleta, sprchový kút, veľké umývadlo a práčka.
Samotná izba je svetlá a pôsobí príjemným dojmom. Plastové okno je možné si zatieniť vonkajšími žalúziami alebo vnútorným závesom. Pôvodný liatinový radiátor je napojený na centrálne kúrenie. Do bytu je dovedený optický kábel, vďaka čomu je v byte internet aj TV Magio. Elektrina v byte je pôvodná.
PARKOVANIE
Parkovanie je bezproblémové, keďže pred bytovým domom aj pred ZŠ sa nachádza dostatok parkovacích miest.

CENA: 81.900,- Eur
Pre viac informácií volajte na tel.č.: 0911 522 610, alebo píšte na info@kluc.sk
Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 21 rokov!

Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging, interiérová poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít!
Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke: kluc.sk, RK Kľúč

Podrobné informácie

vrátane provízie
10
12
1
26 m²
26 m²
osobné
po rekonštrukcii
aktívne
optika
sprchovací kút
spoločné
verejné
panel
nezariadený
plastové
severozápadná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Komenského, Modra, Pezinok, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Pezinok
 • Mesto Modra
 • Ulica Komenského
 • Druh Garsónka
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0911522610
 • Pridané 31. máj 2023 11:52 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Andrea Wallnerová

Mgr. Andrea Wallnerová

Realitný maklér

Eu falo portuegueseI speak englishIch spreche deutsch

0911522610

info@kluc.sk

všetky realitné ponuky makléra

Už roky spolupracujem s pani Lackovou. Som veľmi spokojná s jej prácou a spôsobom akým pracuje. Je flexibilná, spoľahlivá a vždy mi nájde i veľmi spoľahlivých klientov.

Lucia Vargová

Ing. Ľubomíra Lacková

Od začiatku veľmi profesionálny prístup pri predaji nášho bytu, vysvetlenie všetkých náležitostí, príprava podkladov, zabezpečenie a dodržanie termínov, môžeme len smelo odporučiť. Pri spolupráci s RK Kľúč vidno bohaté skúsenosti v realitnej oblasti. Týmto zároveň vyslovujem vďaku pani Lackovej rovnako za jej ľudský ako aj vysoko odborný prístup.

J. Jando

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby pani Lackovej som využila pri predaji pozemku, bytu a pri inžinierskej činnosti. Pani Lacková je odborník, veci rieši zodpovedne a prakticky. Vysoko hodnotím aj skúsenosťami vybudovaný cit pre realitný trh a vždy čestný a slušný prístup.

Mgr. M. Čarská, Bernolákovo

Ing. Ľubomíra Lacková

S predajom mojej chaty realitnou kanceláriou Kľuč, som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo v poriadku. Realitné služby boli na vysokej profesionálnej úrovni.

RNDr. R. Holzer, Bratislava II

Veľká spokojnosť s prejavom, profesionalitou a bonitnými klientmi.

B. Demovič

Ing. Ľubomíra Lacková

Ochota, rýchlosť (zo strany p.Ing. Lackovej) a komunikácia ma presvedčili, že aj ďalšie vybavovanie k ohláseniu drobnej stavby prenechám realitnej kancelárii Kľúč.

D. Hudák

Ing. Ľubomíra Lacková

So spoluprácou s Ing. Ľubomírou Lackovou som dlhodobo veľmi spokojný. Opakovane prenajíma náš byt niekoľko rokov. Pracuje veľmi profesionálne, zodpovedne a efektívne.

I. Petranský

Ing. Ľubomíra Lacková

Pani Jana Tomčíková mi realizovala predaj ornej pôdy v obci Tomášov. Milo som bol prekvapený profesionálnym prístupom a úspešným výsledkom.

Ivan Centko

Mgr. Jana Tomčíková

Profesionálny, ukážkový prístup a komunikácia zo strany pani Lackovej v procese nájmu nehnuteľnosti. Na základe osobných skúsenosti môžem služby realitnej kancelárie Kľúč odporučiť.

Jakub Foltýn

Ing. Ľubomíra Lacková

S realitnou kanceláriou KĽÚČ mám veľmi dobrú skúsenosť. Nadštandardný prístup pani Ing. Lackovej, výborná komunikácia a snaha vyhovieť klientovi. Som veľmi rada, že som ju spoznala a presvedčila som sa, že je človek na pravom mieste. Ďakujem aj touto cestou za spoluprácu.

I. Essenderová, Vištuk

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie