Investičná príležitosť: stavebný pozemok s možnosťou rozdelenia. - Kľúč RK s. r. o.

Investičná príležitosť: stavebný pozemok s možnosťou rozdelenia.

 • 20230917_102218.jpg
 • KlucRDviz1.jpg
 • KlucRDviz.jpg
 • 20230716_092917.jpg
 • 20230917_102301.jpg
 • 20230917_102934.jpg
 • 20230917_104323.jpg
 • KlucRD2xviz.jpg
 • KlucRDvizRD.jpg
 • KlucRDvizRD2.jpg
 • StefanovaMapka.jpg

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Štefanová v Pezinku

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Štefanová, okr. Pezinok, v peknom prírodnom prostredí. Na pozemok je prístup po poľnej obecnej ceste. Ide o novú lokalitu pre budúcu výstavbu rodinných domov.
Pozemok sa skladá z troch parciel (vinica, záhrada, ostatná plocha) je v zast. území obce, parc. reg „C“ o výmere 2.040m2.
Šírka pozemku cca. 13m x dĺžka 157m
Pozemok je v súčasnosti obrábaný ako pole.
Inžinierske siete (voda a elektrina) sú cca. 250m od pozemku.
Ide o novú ulicu, kde postupne stavajú nové domy. Pozemok je určený na výstavbu RD.
Pozemok je možné rozdeliť na polovicu a na každej postaviť menší rodinný dom. Je možné využiť aj ekologické zdroje energie, ako tepelné čerpadlo, fotovoltaické a solárne panely. Vodu je možné čerpať zo studne.
Obec Štefanová leží v Trnavskej pahorkatine neďaleko Malých Karpát, približne 32km od hlavného mesta Bratislava, 14km od mesta Trnava a mesta Pezinok.
Cena: 65,-Eur/m2
Celková cena: 132.600,- Eur
Ak hľadáte stavebný alebo investičný pozemok v menšej malebnej dedinke, máme pre Vás ponuku!
Pozrite si našu video-obhliadku: https://www.youtube.com/watch?v=wA0gDLO53B8

Pre bližšie informácie nám napíšte mail na kluc@kluc.sk alebo reagujte cez portál na tento inzerát.
Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 22 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca, hypotekárneho poradcu a právnika.
Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej webovej stránke kluc.sk.

Podrobné informácie

vrátane provízie
2040 m²
osobné
aktívne
rovina
neupravená cesta

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Štefanová, Pezinok, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Pezinok
 • Mesto Štefanová
 • Druh Pozemky - bývanie
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0907507507
 • Pridané 1. február 2024 20:18 hod

Pre viac informácií kontaktujte

RK Kľúč nás výborne sprevádzala cestou nájdenia nájomníka do nášho bytu. Obzvlášť oceňujeme individuálny prístup, staging z vlastnej iniciatívy poskytnutý RK, ktorý pomohol k zvýšeniu atraktivity inzercie, nastavenie inzercie samotnej i v neľahkej dobe pandémie a skvelú spoluprácu pri výbere nájomcu. Ďakujeme :) Spokojný klient

Branislav C.

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujem za spoluprácu pri predávaní bytových jednotiek.

J. Gura, Habemus s.r.o.

Mgr. Jana Tomčíková

Od začiatku veľmi profesionálny prístup pri predaji nášho bytu, vysvetlenie všetkých náležitostí, príprava podkladov, zabezpečenie a dodržanie termínov, môžeme len smelo odporučiť. Pri spolupráci s RK Kľúč vidno bohaté skúsenosti v realitnej oblasti. Týmto zároveň vyslovujem vďaku pani Lackovej rovnako za jej ľudský ako aj vysoko odborný prístup.

J. Jando

Ing. Ľubomíra Lacková

Ochota, rýchlosť (zo strany p.Ing. Lackovej) a komunikácia ma presvedčili, že aj ďalšie vybavovanie k ohláseniu drobnej stavby prenechám realitnej kancelárii Kľúč.

D. Hudák

Ing. Ľubomíra Lacková

Už roky spolupracujem s pani Lackovou. Som veľmi spokojná s jej prácou a spôsobom akým pracuje. Je flexibilná, spoľahlivá a vždy mi nájde i veľmi spoľahlivých klientov.

Lucia Vargová

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujeme za spoluprácu, bolo pre nás prekvapením, že v dnešnej dobe sa dá nájsť niekto, kto si svoju prácu prácu plní svedomito a na 120%. Určite ak budeme Vaše služby potrebovať, znova sa ozveme.

M. Porubský

Mgr. Jana Tomčíková

S realitnými službami som bol veľmi spokojný. Pani maklérka mi poradila aj ohľadne výmazu ťarchy ZSE. Ďakujem a pokračujeme v spolupráci pri predaji pozemkov.

Stanislav M.

Mgr. Jana Tomčíková

Služby pani Lackovej som využila pri predaji pozemku, bytu a pri inžinierskej činnosti. Pani Lacková je odborník, veci rieši zodpovedne a prakticky. Vysoko hodnotím aj skúsenosťami vybudovaný cit pre realitný trh a vždy čestný a slušný prístup.

Mgr. M. Čarská, Bernolákovo

Ing. Ľubomíra Lacková

Spoluprácu s Vašou spoločnosťou hodnotím ako vysoko profesionálnu. Oceňujem hlavne promptnosť a kvalitu vyškolenia zamestnancov v ADOLIA, a.s. Služby , ktoré ste nám poskytli, hodnotím na vysokej profesionálnej úrovni a verím že naša spolupráca bude naďalej rovnako úspešná.

D. Hahn, predseda predstavenstva, ADOLIA, a.s.

Ing. Ľubomíra Lacková

S realitnou kanceláriou KĽÚČ mám veľmi dobrú skúsenosť. Nadštandardný prístup pani Ing. Lackovej, výborná komunikácia a snaha vyhovieť klientovi. Som veľmi rada, že som ju spoznala a presvedčila som sa, že je človek na pravom mieste. Ďakujem aj touto cestou za spoluprácu.

I. Essenderová, Vištuk

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie