Jedinečný nízko nákladový dom pri Balatone. Maďarsko - Kľúč RK s. r. o.

Jedinečný nízko nákladový dom pri Balatone. Maďarsko

 • DSC06175-HDR.jpg
 • 023.jpg
 • 025.jpg
 • DSC06187-HDR.jpg
 • DSC06190-HDR.jpg
 • DSC06157-HDR.jpg
 • 021.jpg
 • 024.jpg
 • 001 index (1).jpg

Rodinný dom na predaj v Balatonalmádi

Páčilo by sa Vám bývať, alebo rekreovať pri maďarskom Balatone? Ponúkame na predaj výnimočný rozľahlý dom v susednom Maďarsku, v meste Balatonalmádi. Balatonalmádi je mestečko vo Vesprémskej župe v Balatonalmádskom okrese. Nachádza sa 120 km od Budapešti, 165 km od Bratislavy a 205 km od Viedne. Balatonalmádi ponúka okrem úžasných výhľadov na azúrový Balaton pokojnú dovolenkovú atmosféru a potenciál podnikateľského zámeru v oblasti turizmu.

DOM
Nehnuteľnosť má 2 podlažia, dom je kompletne podpivničený. Všetky poschodia sú navzájom prepojené a spolu tvoria 228 m2 podlahovej plochy.

Prízemie: na prízemí sa nachádza dvoj-garáž odkiaľ sa vystupuje po schodíkoch do rozľahlej obývacej časti prepojenej s priestrannou jedálňou (sedenie pre 8-12 ľudí) a kuchyňou. Samozrejmosťou sú vstavané spotrebiče a veľká americká chladnička, ktoré sú zahrnuté v predajnej cene. Obývačke dominuje veľká liatinová pec na drevo, ktorá dotvára útulnú atmosféru celej miestnosti. Na prízemí sú aj dve spálne so zabudovanými šatníkmi, jedna veľká súkromná kúpeľňa s vírivou vaňou a extra WC s umývadlom pre hostí. Táto časť domu je taktiež prepojená s veľkou vonkajšou terasou /40m2/, kde je ďalšie komfortné sedenie pre 8 až 14 ľudí. Nachádza sa tu kompletne zariadená letná kuchyňa s prívodom teplej a studenej vody,  gril na drevené uhlie (alebo plynovú bombu) a taktiež kotlina na guláš. V letných mesiacoch je možné si terasu zatieniť elektrickou výsuvnou markízou.

Poschodie: Na poschodí sa nachádzajú ďalšie tri spálne, jedna z nich je priechodná. Posledná zo spální bola prerobená na luxusnú kanceláriu, kde bol stolárom na mieru vyrobený praktický nábytok. Z kancelárie je možné dostať sa do podkrovia, kde je ďalší úložný priestor. Na chodbe je menšia kuchynská linka, ktorá umožňuje si samostatne variť aj na poschodí. Taktiež je tu kúpeľňa so zabudovaným sprchovacím kútom.

Suterén: Celý suterén (78m2) je skutočným relaxačným rajom. Je tu kombinovaná fínska a infra sauna pre 6 osôb, masážna sprcha s Kneippovým nášľapom z okruhliakov a oddychová časť. Je tu vybudovaná menšia posilňovňa, WC, dielňa, kotolňa a samostatná práčovňa so skladom. Ako bonus sa nachádza v suteréne útulná, tehlami vyložená, chladná vínna pivnica s vlastnou mikroklímou. Je prístupná z kotolne, ale taktiež má vlastný vstup zo záhrady - zo záhradnej drevenice. Vínna pivnička poskytuje príjemné prostredie aj v horúcich letných dňoch na posedenia s priateľmi a rodinou.

PARKOVANIE
Okrem dvoj-garáže, ktorá je súčasťou domu, je k dispozícii aj vonkajšie kryté parkovacie státie vo dvore pod prístreškom pre ďalšie 2 autá.

POZEMOK
Dom sa nachádza v zastavanej lokalite Balatonalmádi s výhľadom z horného poschodia na jazero Balaton. Celková rozloha pozemku je 884m2. Záhrada s krásnou parkovou úpravou, zeleňou a romantickým jazierkom s lekninami poskytuje nenahraditeľné súkromie a navodzuje pocit dovolenky aj vo všedný deň. Príjemným spestrením je aj vonkajší bazén veľkosti 3x4 metre. Bazén je vykurovaný slnečnými kolektormi, je možné ho prekryť a využívať až do októbra. Terasa je prakticky napojená na bazén a celkovo tvorí pozemok s domom kompaktný a harmonický celok.

NÁKLADY
Veľkou výhodou tejto nehnuteľnosti sú veľmi nízke prevádzkové náklady. Majiteľ investoval do solárnych kolektorov (6 ks) na ohrev TÚV. Dom je možné vykurovať alternatívne - geotermálnym ohrevom, ale aj liatinovou pecou v obývačke, prípadne plynový kotol je tiež k dispozícii.

TECHNICKÉ VYMOŽENOSTI
Nehnuteľnosť bola postavená súčasným majiteľom v roku 1998 s použitím vtedajších najkvalitnejších materiálov: tehla Porotherm, tepelná izolácia XPS, kvalitné drevené dvere a okná, 4 druhy vykurovacích systémov: solárne kolektory, geotermálny výhrev, plynový kotol, piecka na drevo. Dom bol minulý rok klasifikovaný energetickou triedou AA. Ohrev teplej vody je možné cez 250 L zásobník, ktorý je vyhrievaný geotermálnym systémom a solárnymi kolektormi. V prípade potreby je ale možné vodu ohrievať aj plynom, alebo elektrinou.

MOŽNOSTI VYUŽITIA
Potenciál využitia je mnohostranný. Dom je možno využiť na bývanie, či už jedno, alebo viac generačné. Je tu možnosť podnikania v oblasti turizmu, či už dom prenajímať ako celok, alebo ako apartmány. Balaton je už dlhodobo obľúbenou a cenovo dostupnou destináciou.

CENA: 470.000,- EUR /vrátane provízie/, dohoda možná

Dom je bez tiarch, ihneď voľný. Ak vás naša ponuka zaujala, prosím reagujte na tento inzerát, alebo napíšte mail na info@kluc.sk, zašleme Vám podrobné informácie. TEL: 0911 522 610 Tento predaj realizujeme v spolupráci s renomovanou maďarskou realitnou kanceláriou OTTHON Centrum. Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 22 rokov. Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Bližšie informácie nájdete aj na internetovej stránke: kluc.sk

Podrobné informácie

vrátane provízie
2
6
884 m²
228 m²
úplne prerobený
aktívne
verejný vodovod
230/400V
TV káblový rozvod
40 m²
áno - 2 autá
Porotherm
zariadený
po rekonštrukcii
exteriérový
A
drevené
mierny svah
asfaltová cesta

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Tarack utca 6, Balatonalmádi, Maďarsko

 • Štát Maďarsko
 • Kraj Veszprém
 • Okres Balatonalmádi
 • Mesto Balatonalmádi
 • Ulica Tarack utca 6
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Kontakt 0911522610
 • Pridané 19. január 2024 11:15 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Andrea Wallnerová

Mgr. Andrea Wallnerová

Realitný maklér

Eu falo portuegueseI speak englishIch spreche deutsch

0911522610

info@kluc.sk

všetky realitné ponuky makléra

S predajom mojej chaty realitnou kanceláriou Kľuč, som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo v poriadku. Realitné služby boli na vysokej profesionálnej úrovni.

RNDr. R. Holzer, Bratislava II

Pani Jana Tomčíková mi realizovala predaj ornej pôdy v obci Tomášov. Milo som bol prekvapený profesionálnym prístupom a úspešným výsledkom.

Ivan Centko

Mgr. Jana Tomčíková

S realitnou kanceláriou Kľúč, menovite pani Lackovou, spolupracujeme ako spoločnosť prenajímajúca priestory rôznych charakteristík, opakovane niekoľko rokov. Jej prístup bol vždy proaktívny a nadštandartne profesionálny. Doporučujem. S dôverou sa môžete obrátiť, či ako majiteľ nehnuteľnosti, či ako záujemca.

A. Satinová, Satina s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

Realitná kancelária Kľúč, menovite pani Lacková, má vysoký profesionálny prístup ku klientovi, je milá, ústretová, pohotová vždy pomôct. Veľká spokojnosť pri kúpe bytu, doporučujem a ďakujem.

A.Fialová, Bratislava III

Ing. Ľubomíra Lacková

Spolupráca na profesionálnej úrovni, spokojnosť a poďakovanie. Nech sa darí.

Stanislav Koiš

Ing. Ľubomíra Lacková

Ochota, rýchlosť (zo strany p.Ing. Lackovej) a komunikácia ma presvedčili, že aj ďalšie vybavovanie k ohláseniu drobnej stavby prenechám realitnej kancelárii Kľúč.

D. Hudák

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby pani Lackovej som využila pri predaji pozemku, bytu a pri inžinierskej činnosti. Pani Lacková je odborník, veci rieši zodpovedne a prakticky. Vysoko hodnotím aj skúsenosťami vybudovaný cit pre realitný trh a vždy čestný a slušný prístup.

Mgr. M. Čarská, Bernolákovo

Ing. Ľubomíra Lacková

RK Kľúč nás výborne sprevádzala cestou nájdenia nájomníka do nášho bytu. Obzvlášť oceňujeme individuálny prístup, staging z vlastnej iniciatívy poskytnutý RK, ktorý pomohol k zvýšeniu atraktivity inzercie, nastavenie inzercie samotnej i v neľahkej dobe pandémie a skvelú spoluprácu pri výbere nájomcu. Ďakujeme :) Spokojný klient

Branislav C.

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby RK Kľúč sme využili pri hľadaní vhodných priestorov pre našu spoločnosť. Komunikácia a spolupráca s p.Lackovou bola vždy plne profesionálna, od prvého kontaktu, až po okamih podpisu zmluvy.

Ing. Tomáš Šesták, Gerlinger Industries (SK) s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

So spoluprácou s Ing. Ľubomírou Lackovou som dlhodobo veľmi spokojný. Opakovane prenajíma náš byt niekoľko rokov. Pracuje veľmi profesionálne, zodpovedne a efektívne.

I. Petranský

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie