Kancelárie v centre s výbornou dostupnosťou ( 28m2 až 95m2). Cukrová - Kľúč RK s. r. o.

Kancelárie v centre s výbornou dostupnosťou ( 28m2 až 95m2). Cukrová

 • 2. poschodie 28m2.jpeg
 • 202-3.jpeg
 • 202-2-1.jpeg
 • 202-1-1.jpeg
 • priestor-207b-02-mensie-scaled.jpg
 • priestor-207b-01-mensie-scaled.jpg
 • priestor-207a-02-mensie-scaled.jpg
 • priestor-207a-01-mensie-scaled.jpg
 • 207ab-p.jpg
 • img-1995-scaled.jpg
 • img-1990-scaled.jpg
 • img-1986-scaled.jpg
 • img-1984-scaled.jpg
 • Screenshot 2024-02-08 at 16.57.26.png
 • Screenshot 2024-02-08 at 16.57.40.png

Kancelárie na prenájom v Starom Meste, Bratislava

Ponúkame Vám na prenájom atraktívne a dobre situované kancelárske priestory na Cukrovej ulici v centre Bratislavy. Budova je v pešej dostupnosti absolútneho centra mesta, autobusovej stanice, sídiel a pobočiek viacerých bánk, inštitúcií a úradov. Objekt je dostupný mestskou hromadnou dopravou zo všetkých kútov Bratislavy ako aj prímestskou dopravou. Budova susedí priamo s Medickou záhradou, čo pridáva príjemný zelený prvok k pracovnému prostrediu.

Budova je kompletne zrekonštruovaná – zateplená, nová fasáda, plastové okná, reprezentatívny vestibul, kamerový a prístupový systém. Nájomcovia majú neobmedzený prístup do objektu so stálou recepčnou službou. V objekte sú k dispozícii 4 výťahy, z toho jeden nákladný. K dispozícii sú dve zasadacie miestnosti s kapacitou 40 a 10 osôb, vybavené audio a video technikou. Nájomcovia v závislosti od veľkosti prenajatej plochy majú možnosť prenajať si parkovacie miesto vo dvore.

K dispozícii sú kancelárske priestory od výmery 28m2, pričom vo väčšine prípadov je možné spájať jednotlivé susedné priestory do väčších celkov, ktoré môžu byť vzájomne priechodné so samostatnými vstupmi zo spoločných priestorov.

Kancelársky priestor č. 1:
Dispozícia: Samostatný kancelársky priestor na 2. poschodí, orientovaný na Cukrovú ul. Priestor je klimatizovaný, s laminátovou podlahou, kazetovým podhľadom a LED osvetlením. Nachádza sa v samostatnom trakte s ďalšími dvoma nájomcami.
Výmera: 28m2
Poschodie: 2. poschodie
Cena: 360€ + DPH + internet (v cene sú zahrnuté poplatky za služby a energie)

Kancelársky priestor č. 2 a,b:
Dispozícia: Samostatný kancelársky priestor pozostávajúci z dvoch prechodných miestností s jedným spoločným vstupom z chodby. V priestore je koberec, žiarivkové osvetlenie, horizontálne žalúzie.
Výmera: 44m2
Poschodie: 2. poschodie
Cena: 528€ + DPH + internet (v cene sú zahrnuté poplatky za služby a energie)
Parkovanie: Možnosť prenájmu parkovacieho státia v garáži v blízkosti budovy (99€/mes + DPH)

Kancelársky priestor č. 3:
Dispozícia: Kancelársky priestor pozostávajúci z piatich miestností plus chodba, s troma možnými vstupmi. V priestore chodby je kuchynský kútik s drezom, umývačkou riadu. V celom priestore je koberec, kazetový podhľad, na oknách sú horizontálne hliníkové žalúzie, steny sú vymaľované na bielo. Všetky miestnosti sú klimatizované. Priestor je orientovaný do dvora objektu.
Výmera: 95m2
Poschodie: 4. poschodie
Cena: 1265€ + DPH + internet (v cene sú zahrnuté poplatky za služby a energie)
Parkovanie: Možnosť prenájmu 2 parkovacích miest vo dvore (100€ + DPH)

Máme v ponuke širokú paletu kancelárskych priestorov v celej Bratislave, v administratívnych budovách aj Business centrách. Napíšte nám, aké priestory hľadáte a my Vám zašleme pre Vás vhodné ponuky.
Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 22 rokov! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke alebo nám zašlite mail s Vašimi požiadavkami a my Vám doporučíme pre vás vhodnú nehnuteľnosť.
bruno@kluc.sk , kluc.sk , RK Kľúč, tel.: 0911 260 488

Podrobné informácie

5
95 m²
30 m²
firemné
po rekonštrukcii
aktívne
lokálny poskytovateľ
vlastné vyhradené
nezariadený
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Cukrová, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Bratislava - Staré Mesto
 • Mesto Bratislava - Staré Mesto
 • Ulica Cukrová
 • Druh Kancelárie
 • Typ prenájom
 • Vlastníctvo firemné
 • Kontakt 0911260488
 • Pridané 8. február 2024 16:56 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Boli sme veľmi spokojní so službami pri kúpe nehnuteľnosti. Jednoznačne odporúčame!

Milan Henkrich

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujeme za spoluprácu, bolo pre nás prekvapením, že v dnešnej dobe sa dá nájsť niekto, kto si svoju prácu prácu plní svedomito a na 120%. Určite ak budeme Vaše služby potrebovať, znova sa ozveme.

M. Porubský

Mgr. Jana Tomčíková

S predajom mojej chaty realitnou kanceláriou Kľuč, som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo v poriadku. Realitné služby boli na vysokej profesionálnej úrovni.

RNDr. R. Holzer, Bratislava II

Od začiatku veľmi profesionálny prístup pri predaji nášho bytu, vysvetlenie všetkých náležitostí, príprava podkladov, zabezpečenie a dodržanie termínov, môžeme len smelo odporučiť. Pri spolupráci s RK Kľúč vidno bohaté skúsenosti v realitnej oblasti. Týmto zároveň vyslovujem vďaku pani Lackovej rovnako za jej ľudský ako aj vysoko odborný prístup.

J. Jando

Ing. Ľubomíra Lacková

Odporúčam pani Lackovú a jej realitnú kanceláriu Kľúč. Robí poctivú, trpezlivú prácu a nasadzuje svoje skúsenosti v prospech klienta. Našla mi nájomníka podľa mojich predstáv.

Emil Páleš

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby pani Lackovej som využila pri predaji pozemku, bytu a pri inžinierskej činnosti. Pani Lacková je odborník, veci rieši zodpovedne a prakticky. Vysoko hodnotím aj skúsenosťami vybudovaný cit pre realitný trh a vždy čestný a slušný prístup.

Mgr. M. Čarská, Bernolákovo

Ing. Ľubomíra Lacková

S realitnou kanceláriou KĽÚČ mám veľmi dobrú skúsenosť. Nadštandardný prístup pani Ing. Lackovej, výborná komunikácia a snaha vyhovieť klientovi. Som veľmi rada, že som ju spoznala a presvedčila som sa, že je človek na pravom mieste. Ďakujem aj touto cestou za spoluprácu.

I. Essenderová, Vištuk

Ing. Ľubomíra Lacková

Veľká spokojnosť s prejavom, profesionalitou a bonitnými klientmi.

B. Demovič

Ing. Ľubomíra Lacková

Pani Jana Tomčíková mi realizovala predaj ornej pôdy v obci Tomášov. Milo som bol prekvapený profesionálnym prístupom a úspešným výsledkom.

Ivan Centko

Mgr. Jana Tomčíková

Služby RK Kľúč sme využili pri hľadaní vhodných priestorov pre našu spoločnosť. Komunikácia a spolupráca s p.Lackovou bola vždy plne profesionálna, od prvého kontaktu, až po okamih podpisu zmluvy.

Ing. Tomáš Šesták, Gerlinger Industries (SK) s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie