Kancelárske, skladové, obchodné priestory v novostavbe.Stará Vajnorská - Kľúč RK s. r. o.

Kancelárske, skladové, obchodné priestory v novostavbe.Stará Vajnorská

 • StVajnorskaGG8.jpg
 • St.VajnorskaNovostSklad1p1.JPG
 • St.VajnorskaNovostSklad1p3.JPG
 • StVajnorskaGG.jpg
 • StVajnorskaGG5.jpg
 • StVajnorskaGG9.jpg
 • StVajnorskaGG3.jpg
 • StVajnorskaGG6.jpg
 • StVajnorskaGG25.jpg
 • Goldenint2.jpg

Sklady a haly na prenájom v Novom Meste, Bratislava

Ponúkame Vám na prenájom pekné a priestranné skladové a obchodné priestory v novom objekte na Starej Vajnorskej v Bratislave. Budova sa nachádza neďaleko Zlatých pieskov. Má výbornú dostupnosť zo všetkých smerov. V objekte je 150 parkovacích miest pre osobné autá a 20 nákladných áut. Objekt má 24-hodinové stráženie, kamerový a
protipožiarny systém v celom areáli, zabezpečovací systém v oplotení, prístup prostredníctvom čipov a upratovanie spoločných priestorov. Priestory je možné prispôsobiť podľa potrieb.

1) Obchodný priestor na prízemí o výmere 75m2. Cena: 700,- Eur/ mes. + energie. 150,- eur / mes. + DPH

2) Atraktívny obchodný priestor situovaný na úplnom začiatku areálu na prízemí o výmere 150m2 . Cena : 1500 ,- Eur / mes. bez DPH + energie cca. 350,- Eur/mes.+ DPH

3) Moderný administratívny priestor 167m2 , klimatizovaný, s vybudovaným zázemím (kuchynka , 2x WC) a vybudovanými samostatnými kanceláriami. Priestor je možné prestavať podľa vlastných požiadaviek.
Cena : 1200,-Eur/mes. (7,20€/m2/mes.) + energie cca. 250,- Eur/mes.+ DPH

4) Malý skladový priestor na 2 poschodí o výmere 70m2. Cena: 350,- Eur / mes. + DPH ( 5€/m2/mes. ) + energie 50 Eur/mes.+ DPH

5) Skladový priestor dvoj - hala 865m2 na 1.poschodí. Prístup do skladu je možný cez nákladný výťah alebo schodiskom, oba vstupy sú situované na zásobovacej strane areálu .
Cena : 3030,- Eur / mes . ( 3,5€/m2/mes. ) + energie cca. 700,- Eur/mes.+ DPH

6) Skladový priestor – hala 405m2 na 1.poschodí. Prístup do skladu je možný cez nákladný výťah alebo schodiskom, oba vstupy sú situované na priečelí.
Cena : 1400,- Eur / mes. ( 3,5€/m2/mes. ) + energie cca. 350,- Eur/mes.+ DPH

Priestory na poschodí majú prístup veľkým nákladným výťahom alebo schodiskom.

Nájomca platí kauciu. Províziu neplatíte. Voľné ihneď.

Ponúkame aj iné nebytové priestory v rôznych častiach Bratislavy, v Pezinku a Senci.

V ponuke máme aj iné kancelárie, prevádzkové priestory a sklady v Pezinku, Senci a Bratislave.
Napíšte nám Vaše požiadavky a my Vám nájdeme najvhodnejší priestor.
Pre bližšie informácie alebo termín obhliadky nás prosím kontaktujte na kluc@kluc.sk.


Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 18 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging:
interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít!
Bližšie informácie nájdete aj na našej stránke kluc.sk, RK Kľúč.

Podrobné informácie

vrátane provízie
70 m²
70 m²
aktívne

Poloha nehnuteľnosti na mape

Stará Vajnorská, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Bratislava - Nové Mesto
 • Mesto Bratislava - Nové Mesto
 • Ulica Stará Vajnorská
 • Druh Sklady a haly - novostavba
 • Typ prenájom
 • Kontakt 0907 507 507
 • Pridané 9. máj 2020 17:13 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Kľúč RK s. r. o.

Kľúč RK s. r. o.

Záhumenice 6, 902 01 Pezinok

0907 507 507

kluc@kluc.sk

Služby RK Kľúč sme využili pri hľadaní vhodných priestorov pre našu spoločnosť. Komunikácia a spolupráca s p.Lackovou bola vždy plne profesionálna, od prvého kontaktu, až po okamih podpisu zmluvy.

Ing. Tomáš Šesták, Gerlinger Industries (SK) s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby realitnej kancelária Kľúč som využila dva krát pri prenajímaní bytu. Bola som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom a ochotou všetkých jej maklérov.

Ing. K. Dobrotková, Pezinok

Ing. Ľubomíra Lacková

Od začiatku veľmi profesionálny prístup pri predaji nášho bytu, vysvetlenie všetkých náležitostí, príprava podkladov, zabezpečenie a dodržanie termínov, môžeme len smelo odporučiť. Pri spolupráci s RK Kľúč vidno bohaté skúsenosti v realitnej oblasti. Týmto zároveň vyslovujem vďaku pani Lackovej rovnako za jej ľudský ako aj vysoko odborný prístup.

J. Jando

Ing. Ľubomíra Lacková

Spoluprácu s Vašou spoločnosťou hodnotím ako vysoko profesionálnu. Oceňujem hlavne promptnosť a kvalitu vyškolenia zamestnancov v ADOLIA, a.s. Služby , ktoré ste nám poskytli, hodnotím na vysokej profesionálnej úrovni a verím že naša spolupráca bude naďalej rovnako úspešná.

D. Hahn, predseda predstavenstva, ADOLIA, a.s.

Ing. Ľubomíra Lacková

RK Kľúč nás výborne sprevádzala cestou nájdenia nájomníka do nášho bytu. Obzvlášť oceňujeme individuálny prístup, staging z vlastnej iniciatívy poskytnutý RK, ktorý pomohol k zvýšeniu atraktivity inzercie, nastavenie inzercie samotnej i v neľahkej dobe pandémie a skvelú spoluprácu pri výbere nájomcu. Ďakujeme :) Spokojný klient

Branislav C.

Ing. Ľubomíra Lacková

So spoluprácou s Ing. Ľubomírou Lackovou som dlhodobo veľmi spokojný. Opakovane prenajíma náš byt niekoľko rokov. Pracuje veľmi profesionálne, zodpovedne a efektívne.

I. Petranský

Ing. Ľubomíra Lacková

Ochota, rýchlosť (zo strany p.Ing. Lackovej) a komunikácia ma presvedčili, že aj ďalšie vybavovanie k ohláseniu drobnej stavby prenechám realitnej kancelárii Kľúč.

D. Hudák

Ing. Ľubomíra Lacková

Profesionálny, ukážkový prístup a komunikácia zo strany pani Lackovej v procese nájmu nehnuteľnosti. Na základe osobných skúsenosti môžem služby realitnej kancelárie Kľúč odporučiť.

Jakub Foltýn

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujem za spoluprácu pri predávaní bytových jednotiek.

J. Gura, Habemus s.r.o.

Mgr. Jana Tomčíková

S realitnou kanceláriou KĽÚČ mám veľmi dobrú skúsenosť. Nadštandardný prístup pani Ing. Lackovej, výborná komunikácia a snaha vyhovieť klientovi. Som veľmi rada, že som ju spoznala a presvedčila som sa, že je človek na pravom mieste. Ďakujem aj touto cestou za spoluprácu.

I. Essenderová, Vištuk

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie