Moderné kancelárie už od 19m2 až po celé poschodie (600m2) - Kľúč RK s. r. o.

Moderné kancelárie už od 19m2 až po celé poschodie (600m2)

 • 2.jpg
 • 1.jpg
 • IMG_7803.JPG
 • Pohlad na parkovisko od Mileticova ulica.jpg

Kancelárie na prenájom v lokalite Bratislava - Nivy v Ružinove, Bratislava

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Bratislavy v administratívnej budove na Miletičovej ulici. Budova má výbornú dostupnosť autom – diaľnica 5min, letisko 10min, centrum 10min.

Budova je po kompletnej rekonštrukcii. Priestory na jednotlivých podlažiach boli upravené tak, aby vyhovovali najmodernejším požiadavkám prenájmu, a aby vyhovovali nie len veľkým spoločnostiam, ale aj menším pracovným kolektívom a jednotlivcom s jednou kanceláriou. Kancelárie nie sú priechodné, ale v prípade záujmu sa dajú prepojiť a upraviť podľa požiadaviek.

Na každom poschodí sa nachádza minimálne jedna spoločná kuchynka a sociálne zariadenia. V budove je klimatizácia, recepcia so strážnou službou, vstup na kartový a kamerový systém. Nájomcom je k dispozícii na využívanie aj veľká konferenčná miestnosť. V suteréne sa nachádzajú skladové/archívne priestory. Prístup do budovy je zabezpečený 24/7.

V ponuke máme kancelárske priestory s rozlohami 19,83 m2, 30,60 m2, 39,66 m2, 40,53 m2, 60 m2, 102,77 m2, 122,04 m2 a celé poschodia (600m2)

Cena nájmu:
8,- Eur/m2 kancelárskej plochy/mesiac + DPH
4,25- Eur/m2 spoločný priestor/mesiac + DPH
Ostatné poplatky:
záloha na energie: 2,92 EUR/m2/mesiac + DPH
SBS, denné upratovanie, hygiena, revízie, prevádzka: 3,50 EUR/m2/mesiac + DPH
Celková cena s energiami a službami (kancelárska plocha): 14,42 EUR/m2/mesiac + DPH

V budove sú optické siete. Nájomníci si môžu vybrať medzi nasledovnými operátormi - TELEKOM, SLOVANET, Vnet, RAINSIDE - zmluvu s vybraným operátorom si uzatvára nájomca sám. Kancelárie je možné vybaviť nábytkom, alebo prenajať ako holo-priestor.Administratívna budova poskytuje parkovanie na vlastnom uzavretom parkovisku spolu s 58 parkovacími státiami, ktoré je zabezpečené rampami, kamerovým systémom, ako aj strážnou službou 24/7.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 21 rokov! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke alebo nám zašlite mail s vašimi požiadavkami a my vám doporučíme pre vás vhodnú nehnuteľnosť.
bruno@kluc.sk , kluc.sk , RK Kľúč, tel.: 0902 771 976

Podrobné informácie

vrátane provízie
9
40 m²
40 m²
firemné
po rekonštrukcii
aktívne
optika
vlastné vyhradené
centrálna
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Miletičova, Bratislava - Nivy, Bratislava - Ružinov, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Bratislava - Ružinov
 • Mesto Bratislava - Nivy
 • Ulica Miletičova
 • Druh Kancelárie
 • Typ prenájom
 • Vlastníctvo firemné
 • Kontakt 0911260488
 • Pridané 22. marec 2024 15:03 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Veľká spokojnosť s prejavom, profesionalitou a bonitnými klientmi.

B. Demovič

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby RK Kľúč sme využili pri hľadaní vhodných priestorov pre našu spoločnosť. Komunikácia a spolupráca s p.Lackovou bola vždy plne profesionálna, od prvého kontaktu, až po okamih podpisu zmluvy.

Ing. Tomáš Šesták, Gerlinger Industries (SK) s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby pani Lackovej som využila pri predaji pozemku, bytu a pri inžinierskej činnosti. Pani Lacková je odborník, veci rieši zodpovedne a prakticky. Vysoko hodnotím aj skúsenosťami vybudovaný cit pre realitný trh a vždy čestný a slušný prístup.

Mgr. M. Čarská, Bernolákovo

Ing. Ľubomíra Lacková

Spolupráca na profesionálnej úrovni, spokojnosť a poďakovanie. Nech sa darí.

Stanislav Koiš

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby pani Lackovej sme využili opakovane v rôznych prípadoch. Naposledy v súvislosti s prenájom bytu. Hoci si vieme sami zabezpečiť všetko potrebné s tým súvisiace, jej dlhoročné skúsenosti, serióznosť, praktickosť a cit na rozlíšenie dobrej a zlej ponuky rozhodli, že sme sa bez váhania opäť obrátili na ňu.

Marianna Č.

Ing. Ľubomíra Lacková

Realitná kancelária Kľúč, menovite pani Lacková, má vysoký profesionálny prístup ku klientovi, je milá, ústretová, pohotová vždy pomôct. Veľká spokojnosť pri kúpe bytu, doporučujem a ďakujem.

A.Fialová, Bratislava III

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujeme za spoluprácu, bolo pre nás prekvapením, že v dnešnej dobe sa dá nájsť niekto, kto si svoju prácu prácu plní svedomito a na 120%. Určite ak budeme Vaše služby potrebovať, znova sa ozveme.

M. Porubský

Mgr. Jana Tomčíková

RK Kľúč nás výborne sprevádzala cestou nájdenia nájomníka do nášho bytu. Obzvlášť oceňujeme individuálny prístup, staging z vlastnej iniciatívy poskytnutý RK, ktorý pomohol k zvýšeniu atraktivity inzercie, nastavenie inzercie samotnej i v neľahkej dobe pandémie a skvelú spoluprácu pri výbere nájomcu. Ďakujeme :) Spokojný klient

Branislav C.

Ing. Ľubomíra Lacková

Precíznosť, zmysel pre detail a zodpovedný prístup pre obidve strany počas našej dlhodobej spolupráce. Ďakujeme!

Gabriela Janíková

Ing. Ľubomíra Lacková

S realitnými službami som bol veľmi spokojný. Pani maklérka mi poradila aj ohľadne výmazu ťarchy ZSE. Ďakujem a pokračujeme v spolupráci pri predaji pozemkov.

Stanislav M.

Mgr. Jana Tomčíková

Všetky referencie