Nový obchodný priestor na frekventovanej ulici v Senci. - Kľúč RK s. r. o.

Nový obchodný priestor na frekventovanej ulici v Senci.

 • image3.jpeg
 • image2.jpeg
 • image1.jpeg
 • image0.jpeg

Obchodné priestory na prenájom v Senci

Priestor sa nachádza v zóne denného ruchu a pohybu ľudí, ideálne na úspešne rozbehnutie podnikania, blízkosti sa nachádza potravinový reťazec, obchodíky, hostinec, obytná zóna atď.

Priestor je možné využiť na podnikanie v službách: obchod s oblečením, obuv, lahôdky, večierka, kaderníctvo, kvetinárstvo, a pod.

Plocha priestoru: 100 m2
Jednou z výhod tohto priestoru je lokalita a parkovanie pred priestorom.

Dispozičné riešenie: Priestor má dobre dispozičné riešenie, je rozdelený na mieru vyrobenými posuvnými dverami a stenou s regálmi, ktorá predeľuje priestor od skladu a sociálne zariadenie. Do priestoru sa vchádza samostatným vstupom spredu.

Možnosť odkúpenia: stena s regálmi a klimatizácia. Možnosť demontáže.

Mesačné náklady : 950€/nájom + kúrenie + voda do 4m3
Elektrinu si nájomca zabezpečí v ZSE
Možnosť zriadiť internet T-Com vo vlastnej réžií

Platobné podmienky. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí: 1-mes. nájomné za prvý mesiac + kaucia vo výške 2-mes. nájomné + naša provízia polovica mes. nájomného


Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 21 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK Kľúč

Podrobné informácie

100 m²
100 m²
čiastočne prerobený
prenajaté

Poloha nehnuteľnosti na mape

Trnavská cesta, Senec, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Senec
 • Mesto Senec
 • Ulica Trnavská cesta
 • Druh Obchodné priestory
 • Typ prenájom
 • Kontakt 0949231313
 • Pridané 8. október 2023 21:13 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Jana Tomčíková

Mgr. Jana Tomčíková

realitný maklér

hovorím po slovenskyIch spreche deutschmluvim česky

0949231313

tomcikova@kluc.sk

všetky realitné ponuky makléra

Spolupráca na profesionálnej úrovni, spokojnosť a poďakovanie. Nech sa darí.

Stanislav Koiš

Ing. Ľubomíra Lacková

S realitnými službami som bol veľmi spokojný. Pani maklérka mi poradila aj ohľadne výmazu ťarchy ZSE. Ďakujem a pokračujeme v spolupráci pri predaji pozemkov.

Stanislav M.

Mgr. Jana Tomčíková

Veľká spokojnosť s prejavom, profesionalitou a bonitnými klientmi.

B. Demovič

Ing. Ľubomíra Lacková

Už roky spolupracujem s pani Lackovou. Som veľmi spokojná s jej prácou a spôsobom akým pracuje. Je flexibilná, spoľahlivá a vždy mi nájde i veľmi spoľahlivých klientov.

Lucia Vargová

Ing. Ľubomíra Lacková

S realitnou kanceláriou KĽÚČ mám veľmi dobrú skúsenosť. Nadštandardný prístup pani Ing. Lackovej, výborná komunikácia a snaha vyhovieť klientovi. Som veľmi rada, že som ju spoznala a presvedčila som sa, že je človek na pravom mieste. Ďakujem aj touto cestou za spoluprácu.

I. Essenderová, Vištuk

Ing. Ľubomíra Lacková

So spoluprácou s Ing. Ľubomírou Lackovou som dlhodobo veľmi spokojný. Opakovane prenajíma náš byt niekoľko rokov. Pracuje veľmi profesionálne, zodpovedne a efektívne.

I. Petranský

Ing. Ľubomíra Lacková

Od začiatku veľmi profesionálny prístup pri predaji nášho bytu, vysvetlenie všetkých náležitostí, príprava podkladov, zabezpečenie a dodržanie termínov, môžeme len smelo odporučiť. Pri spolupráci s RK Kľúč vidno bohaté skúsenosti v realitnej oblasti. Týmto zároveň vyslovujem vďaku pani Lackovej rovnako za jej ľudský ako aj vysoko odborný prístup.

J. Jando

Ing. Ľubomíra Lacková

S predajom mojej chaty realitnou kanceláriou Kľuč, som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo v poriadku. Realitné služby boli na vysokej profesionálnej úrovni.

RNDr. R. Holzer, Bratislava II

Ďakujeme za spoluprácu, bolo pre nás prekvapením, že v dnešnej dobe sa dá nájsť niekto, kto si svoju prácu prácu plní svedomito a na 120%. Určite ak budeme Vaše služby potrebovať, znova sa ozveme.

M. Porubský

Mgr. Jana Tomčíková

Pani Jana Tomčíková mi realizovala predaj ornej pôdy v obci Tomášov. Milo som bol prekvapený profesionálnym prístupom a úspešným výsledkom.

Ivan Centko

Mgr. Jana Tomčíková

Všetky referencie