Pokojné miesto pre Vaše bývanie v novom rodinnom dome, Tureň - Kľúč RK s. r. o.

Pokojné miesto pre Vaše bývanie v novom rodinnom dome, Tureň

 • IMG-20210122-WA0016.jpg
 • IMG-20210122-WA0017 (1).jpg
 • IMG-20210122-WA0022 (1).jpg
 • IMG-20210122-WA0023 (1).jpg
 • IMG-20210122-WA0025 (1).jpg
 • IMG-20210122-WA0026 (1).jpg
 • IMG-20210122-WA0027.jpg
 • IMG-20210122-WA0020 (1).jpg
 • IMG-20210122-WA0014 (1).jpg

Rodinný dom na predaj v lokalite Tureň v Senci

Ponúkame Vám na predaj nový 4 – izbový rodinný dom, ktorý ponúka ako súkromie na ulici tak aj bezpečnosť vďaka jeho umiestneniu – slepá ulica.
Popis nehnuteľnosti
Rok kolaudácie: 2020
Pozemok: 670m2
zastavaná plocha: 180 m2
úžitková plocha: 140 m2

Rodinný dom sa nachádza v obci Tureň okres Senec.
Cca 3km od okresného mesta Senec a cca 25km od hlavného mesta Bratislavy. Leží na hranici Žitného ostrova, známeho najmä vďaka veľkým zásobám podzemných vôd a kvalitnou pôdou pre pestovanie poľnohospodárskych plodín. Hranicu Žitného ostrova tvorí riečka Čierna voda, ktorá preteká cez obec.
Ponúkaný dom je jednopodlažný s plne zariadenými 4 izbami. (chodba, obývačka spojená s kuchyňou, izbou, spálňou, WC, kúpeľňa.

Dispozičné riešenie
Predsieň je vstupom na centrálnu dlhú chodbu, ktorá rozčleňuje jednotlivé miestnosti. Prakticky sú vyriešené miestnosti účelovo, oddeľujú súkromnú časť od spoločenskej. Prvú časť tvorí izba, spálňa, WC, kúpeľňa. Druhá časť predstavuje priestrannú miestnosť vyplnenú kuchyňou a obývačkou s výstupom do okolia domu, na trávnatú časť. Súčasťou domu je spevnená plocha, ktorá môže slúžiť ako parkovacie miesto.

Vybavenie
Rodinný dom je moderne zariadený so vstavaným nábytkom na mieru a zabudovaných elektrospotrebičov. Možnosť elektrického kúrenia, plyn, voda, septik.
Výhody
Obec je vybavená úradmi a službami. Prítomné sú kultúrno -športovo – relaxačné zóny. V obľúbenosti sú detské ihriská a nadšenci vody si dokážu vychutnať plavbu na kanoe alebo rybárčenie na Čiernej vode.

Cena 220.000,- € vrátane provízie

Pre bližšie informácie alebo termín obhliadky nás prosím kontaktujte na kluc@kluc.sk.
Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 18 rokov!
Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít!

Podrobné informácie

vrátane provízie
4
180 m²
670 m²
140 m²
aktívne

Poloha nehnuteľnosti na mape

Tureň, Senec, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Senec
 • Mesto Tureň
 • Druh Rodinný dom - novostavba
 • Typ predaj
 • Kontakt 0949231313
 • Pridané 28. február 2021 11:04 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Jana Tomčíková

Mgr. Jana Tomčíková

realitný maklér

hovorím po slovenskyIch spreche deutschmluvim česky

0949231313

tomcikova@kluc.sk

všetky realitné ponuky makléra

S realitnou kanceláriou KĽÚČ mám veľmi dobrú skúsenosť. Nadštandardný prístup pani Ing. Lackovej, výborná komunikácia a snaha vyhovieť klientovi. Som veľmi rada, že som ju spoznala a presvedčila som sa, že je človek na pravom mieste. Ďakujem aj touto cestou za spoluprácu.

I. Essenderová, Vištuk

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujeme za spoluprácu, bolo pre nás prekvapením, že v dnešnej dobe sa dá nájsť niekto, kto si svoju prácu prácu plní svedomito a na 120%. Určite ak budeme Vaše služby potrebovať, znova sa ozveme.

M. Porubský

Mgr. Jana Tomčíková

Spoluprácu s Vašou spoločnosťou hodnotím ako vysoko profesionálnu. Oceňujem hlavne promptnosť a kvalitu vyškolenia zamestnancov v ADOLIA, a.s. Služby , ktoré ste nám poskytli, hodnotím na vysokej profesionálnej úrovni a verím že naša spolupráca bude naďalej rovnako úspešná.

D. Hahn, predseda predstavenstva, ADOLIA, a.s.

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby RK Kľúč sme využili pri hľadaní vhodných priestorov pre našu spoločnosť. Komunikácia a spolupráca s p.Lackovou bola vždy plne profesionálna, od prvého kontaktu, až po okamih podpisu zmluvy.

Ing. Tomáš Šesták, Gerlinger Industries (SK) s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby pani Lackovej som využila pri predaji pozemku, bytu a pri inžinierskej činnosti. Pani Lacková je odborník, veci rieši zodpovedne a prakticky. Vysoko hodnotím aj skúsenosťami vybudovaný cit pre realitný trh a vždy čestný a slušný prístup.

Mgr. M. Čarská, Bernolákovo

Ing. Ľubomíra Lacková

Chcela by som sa pani Jane Vikrutovej veľmi pekne poďakovať za promptnosť, ústretovosť, serióznosť a nesmiernu ochotu pri riešení predaja našich pozemkov. Všetko prebehlo v najkratšom možnom čase. Pani Vikrutová je profesionál na pravom mieste. S dôverou sa na ňu určite obrátim aj pri ďalšom obchode. Vrelo ju odporúčam.

A. Borbélyová, Veľký Biel

Ing. Jana Vikrutová

Realitná kancelária Kľúč, menovite pani Lacková, má vysoký profesionálny prístup ku klientovi, je milá, ústretová, pohotová vždy pomôct. Veľká spokojnosť pri kúpe bytu, doporučujem a ďakujem.

A.Fialová, Bratislava III

Ing. Ľubomíra Lacková

Pani Vikrutová bola vôbec prvá realitná maklérka, s ktorou som riešil kúpu bytu. Bol som milo prekvapený jej profesionálnym, konštruktívnym a priateľským prístupom.

P. Kikinder, Hrubá Borša

Ing. Jana Vikrutová

S realitnou kanceláriou Kľúč, menovite pani Lackovou, spolupracujeme ako spoločnosť prenajímajúca priestory rôznych charakteristík, opakovane niekoľko rokov. Jej prístup bol vždy proaktívny a nadštandartne profesionálny. Doporučujem. S dôverou sa môžete obrátiť, či ako majiteľ nehnuteľnosti, či ako záujemca.

A. Satinová, Satina s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujem za spoluprácu pri predávaní bytových jednotiek.

J. Gura, Habemus s.r.o.

Mgr. Jana Tomčíková

Všetky referencie