Ponúkame dve moderné kancelárie 35m2 a 40m2. Poľná ul. - Kľúč RK s. r. o.

Ponúkame dve moderné kancelárie 35m2 a 40m2. Poľná ul.

 • PolnaKancelaria2.JPG
 • PolnaKancelaria.JPG
 • PolnaKancelaria3.JPG
 • PolnaKancelaria8.JPG
 • PolnaKancelaria9.JPG
 • PolnaKancelaria5.JPG
 • PolnaKancelaria7.JPG

Kancelárie na prenájom v Senci

Ponúkame na prenájom dva samostatné kancelárske priestory na Poľnej ul. ( pri Šamorínskej ul.), v Senci.
Pri prenájme je možné sa dohodnúť aj na využívaní skladových priestorov, ktoré sa nachádzajú pri budove.
K dispozícii je spoločná kuchynka, dve toalety na chodbe a možnosť prenajať si zasadaciu miestnosť.
V kanceláriách je možnosť pripojenia na optický internet SWAN aj pevnú linku. Je možné sa dohodnúť aj na prenájme kancelárskeho nábytku.
Parkovanie je bezproblémové na verejnom parkovisku, ale je možnosť si prenajať aj vlastné parkovacie státie v uzatvorenom areáli.

V ponuke máme kanceláriu s rozlohou 35m2 a kanceláriu s rozlohou 40m2. Kancelárie je možné prenajať aj spolu, sú veľa seba. Máte možnosť ich využiť aj ako predajňu alebo show-room.

Cena prenájmu: 9,00€/m2/mesiac + DPH
Prevádzkové náklady: 2,50€/m2/mesiac + DPH

Kancelária 35m2 : 402,-€/mesiac + DPH, vrátane energii
Kancelária 40m2 : 460,-€/mesiac + DPH, vrátane energii
(Prevádzkové náklady zahŕňajú odpad, upratovanie 1 x v týždni, údržbu, poistenie budovy, elektrina, plyn, revízie rozvodov, vonkajšie osvetlenie, alarm)
Cena za optický internet (v prípade záujmu): 30,- €/mesiac
Cena za parkovacie miesto pred budovou: 80,-€/mesiac

V prípade záujmu o prenájom sa platí 2-mesačná kaucia. Kancelárie sú ihneď k dispozícii.

V ponuke máme aj iné kancelárie, prevádzkové priestory a sklady v Pezinku, Senci a Bratislave. Napíšte nám Vaše požiadavky a my Vám nájdeme najvhodnejší priestor.
Pre bližšie informácie alebo termín obhliadky nás prosím kontaktujte na kluc@kluc.sk.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 21 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging:
interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít!
Bližšie informácie nájdete aj na našej stránke kluc.sk, RK Kľúč.

Podrobné informácie

prízemie
1
2
75 m²
35 m²
firemné
po rekonštrukcii
aktívne
optika
vlastné vyhradené
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Poľná, Senec, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Senec
 • Mesto Senec
 • Ulica Poľná
 • Druh Kancelárie
 • Typ prenájom
 • Vlastníctvo firemné
 • Kontakt 0907507507
 • Pridané 20. marec 2023 16:16 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Spoluprácu s Vašou spoločnosťou hodnotím ako vysoko profesionálnu. Oceňujem hlavne promptnosť a kvalitu vyškolenia zamestnancov v ADOLIA, a.s. Služby , ktoré ste nám poskytli, hodnotím na vysokej profesionálnej úrovni a verím že naša spolupráca bude naďalej rovnako úspešná.

D. Hahn, predseda predstavenstva, ADOLIA, a.s.

Ing. Ľubomíra Lacková

Od začiatku veľmi profesionálny prístup pri predaji nášho bytu, vysvetlenie všetkých náležitostí, príprava podkladov, zabezpečenie a dodržanie termínov, môžeme len smelo odporučiť. Pri spolupráci s RK Kľúč vidno bohaté skúsenosti v realitnej oblasti. Týmto zároveň vyslovujem vďaku pani Lackovej rovnako za jej ľudský ako aj vysoko odborný prístup.

J. Jando

Ing. Ľubomíra Lacková

Realitná kancelária Kľúč, menovite pani Lacková, má vysoký profesionálny prístup ku klientovi, je milá, ústretová, pohotová vždy pomôct. Veľká spokojnosť pri kúpe bytu, doporučujem a ďakujem.

A.Fialová, Bratislava III

Ing. Ľubomíra Lacková

S realitnou kanceláriou Kľúč, menovite pani Lackovou, spolupracujeme ako spoločnosť prenajímajúca priestory rôznych charakteristík, opakovane niekoľko rokov. Jej prístup bol vždy proaktívny a nadštandartne profesionálny. Doporučujem. S dôverou sa môžete obrátiť, či ako majiteľ nehnuteľnosti, či ako záujemca.

A. Satinová, Satina s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujem za spoluprácu pri predávaní bytových jednotiek.

J. Gura, Habemus s.r.o.

Mgr. Jana Tomčíková

S realitnou kanceláriou KĽÚČ mám veľmi dobrú skúsenosť. Nadštandardný prístup pani Ing. Lackovej, výborná komunikácia a snaha vyhovieť klientovi. Som veľmi rada, že som ju spoznala a presvedčila som sa, že je človek na pravom mieste. Ďakujem aj touto cestou za spoluprácu.

I. Essenderová, Vištuk

Ing. Ľubomíra Lacková

S predajom mojej chaty realitnou kanceláriou Kľuč, som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo v poriadku. Realitné služby boli na vysokej profesionálnej úrovni.

RNDr. R. Holzer, Bratislava II

So spoluprácou s Ing. Ľubomírou Lackovou som dlhodobo veľmi spokojný. Opakovane prenajíma náš byt niekoľko rokov. Pracuje veľmi profesionálne, zodpovedne a efektívne.

I. Petranský

Ing. Ľubomíra Lacková

RK Kľúč nás výborne sprevádzala cestou nájdenia nájomníka do nášho bytu. Obzvlášť oceňujeme individuálny prístup, staging z vlastnej iniciatívy poskytnutý RK, ktorý pomohol k zvýšeniu atraktivity inzercie, nastavenie inzercie samotnej i v neľahkej dobe pandémie a skvelú spoluprácu pri výbere nájomcu. Ďakujeme :) Spokojný klient

Branislav C.

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby pani Lackovej som využila pri predaji pozemku, bytu a pri inžinierskej činnosti. Pani Lacková je odborník, veci rieši zodpovedne a prakticky. Vysoko hodnotím aj skúsenosťami vybudovaný cit pre realitný trh a vždy čestný a slušný prístup.

Mgr. M. Čarská, Bernolákovo

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie