Pozemok pre rekreáciu alebo investíciu. Doľany, okr. Pezinok - Kľúč RK s. r. o.

Pozemok pre rekreáciu alebo investíciu. Doľany, okr. Pezinok

 • DolanyMapkaKluc.jpg
 • DolanyDronKlucRK.jpg
 • 20240303_113121 – kópia.jpg
 • 20240303_104948 – kópia.jpg
 • 20240303_105806 – kópia.jpg
 • 20240303_111156 – kópia.jpg
 • 20240303_113128.jpg
 • 20240303_104223 – kópia.jpg

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Doľany v Pezinku

Ponúkame Vám na predaj pozemok v katastrálnom území obce Doľany, okres Pezinok. Ide o záhradu za rodinným domom, má prístup po poľnej nespevnenej ceste.
Pozemok je trávnatý, udržiavaný, kosený, je na ňom pár starších ovocných stromov. Bol využívaný ako záhrada. Je rovinatý. Pozemok je podľa územného plánu určený na budúcu výstavbu rodinných domov. Na pozemok je možné dotiahnuť elektrinu z rodinného domu. Z pozemku je krásny výhľad na vinohrady a Karpaty.
Ide o parcelu reg. „C“, mimo zastavaného územia obce, vedenú ako orná pôda.
Výmera : 2500m2
Šírka je cca 18m, dĺžka cca. 135m.
Cena: cca. 45,- € /m2
Celková cena: 112.500,- €
Lokalita:
Pozemok sa nachádza neďaleko vstupu do obce Doľany zo smeru Modra, Častá, neďaleko lode. Podľa územného plánu pozemok je „ situovaný v rozvojovej lokalite, určenej na výstavbu rodinných domov“, preto tento pozemok je možné kúpiť aj ako investíciu.
Vinohradnícka obec Doľany sa nachádza na úpätí Malých Karpát neďaleko hradu Červený kameň a obce Častá. Od hlavného mesta je vzdialená 35 km, priamy prístup autom je aj od Trnavy (cez Suchú nad Parnou, 16 km) a od Senca (výjazd Senec-východ z D1 cez Blatné a Budmerice, 20 km).
Obec má kostol, kalváriu, kultúrny dom, materskú školu, základnú školu, funguje tu pošta, obchod, reštaurácia a ubytovanie v penzióne. V okolí sú zaujímavé cyklotrasy, fascinujúce turistické chodníky Malých Karpát či krásne vinohrady s panoramatickým výhľadom. V zimných mesiacoch sú k dispozícii upravované bežkárske lyžiarske trate. Viď. dolany.sk
Pre bližšie informácie zavolajte, napíšte mail na kluc@kluc.sk alebo reagujte cez portál na tento inzerát.
Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 22 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca, hypotekárneho poradcu a právnika.
Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej webovej stránke kluc.sk.

Podrobné informácie

2500 m²
aktívne
blízko
rovina

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Doľany, Doľany, Pezinok, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Pezinok
 • Mesto Doľany
 • Ulica Doľany
 • Druh Pozemky - bývanie
 • Typ predaj
 • Kontakt 0907507507
 • Pridané 7. jún 2024 16:05 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Ľubomíra Lacková

Ing. Ľubomíra Lacková

CEO, majiteľ

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

0907507507

kluc@kluc.sk

všetky realitné ponuky makléra

Už roky spolupracujem s pani Lackovou. Som veľmi spokojná s jej prácou a spôsobom akým pracuje. Je flexibilná, spoľahlivá a vždy mi nájde i veľmi spoľahlivých klientov.

Lucia Vargová

Ing. Ľubomíra Lacková

S realitnou kanceláriou KĽÚČ mám veľmi dobrú skúsenosť. Nadštandardný prístup pani Ing. Lackovej, výborná komunikácia a snaha vyhovieť klientovi. Som veľmi rada, že som ju spoznala a presvedčila som sa, že je človek na pravom mieste. Ďakujem aj touto cestou za spoluprácu.

I. Essenderová, Vištuk

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby realitnej kancelária Kľúč som využila dva krát pri prenajímaní bytu. Bola som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom a ochotou všetkých jej maklérov.

Ing. K. Dobrotková, Pezinok

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby RK Kľúč sme využili pri hľadaní vhodných priestorov pre našu spoločnosť. Komunikácia a spolupráca s p.Lackovou bola vždy plne profesionálna, od prvého kontaktu, až po okamih podpisu zmluvy.

Ing. Tomáš Šesták, Gerlinger Industries (SK) s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

Od začiatku veľmi profesionálny prístup pri predaji nášho bytu, vysvetlenie všetkých náležitostí, príprava podkladov, zabezpečenie a dodržanie termínov, môžeme len smelo odporučiť. Pri spolupráci s RK Kľúč vidno bohaté skúsenosti v realitnej oblasti. Týmto zároveň vyslovujem vďaku pani Lackovej rovnako za jej ľudský ako aj vysoko odborný prístup.

J. Jando

Ing. Ľubomíra Lacková

Spoluprácu s Vašou spoločnosťou hodnotím ako vysoko profesionálnu. Oceňujem hlavne promptnosť a kvalitu vyškolenia zamestnancov v ADOLIA, a.s. Služby , ktoré ste nám poskytli, hodnotím na vysokej profesionálnej úrovni a verím že naša spolupráca bude naďalej rovnako úspešná.

D. Hahn, predseda predstavenstva, ADOLIA, a.s.

Ing. Ľubomíra Lacková

Odporúčam pani Lackovú a jej realitnú kanceláriu Kľúč. Robí poctivú, trpezlivú prácu a nasadzuje svoje skúsenosti v prospech klienta. Našla mi nájomníka podľa mojich predstáv.

Emil Páleš

Ing. Ľubomíra Lacková

Boli sme veľmi spokojní so službami pri kúpe nehnuteľnosti. Jednoznačne odporúčame!

Milan Henkrich

Ing. Ľubomíra Lacková

RK Kľúč nás výborne sprevádzala cestou nájdenia nájomníka do nášho bytu. Obzvlášť oceňujeme individuálny prístup, staging z vlastnej iniciatívy poskytnutý RK, ktorý pomohol k zvýšeniu atraktivity inzercie, nastavenie inzercie samotnej i v neľahkej dobe pandémie a skvelú spoluprácu pri výbere nájomcu. Ďakujeme :) Spokojný klient

Branislav C.

Ing. Ľubomíra Lacková

Veľká spokojnosť s prejavom, profesionalitou a bonitnými klientmi.

B. Demovič

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie