Výhodnejšia cena! Stavebný pozemok pre rekreáciu alebo investíciu. - Kľúč RK s. r. o.

Výhodnejšia cena! Stavebný pozemok pre rekreáciu alebo investíciu.

 • DolanyKluc1.jpg
 • DolanyKluc3.jpg
 • DolanyKluc2.jpg
 • DolanyKluc.jpg
 • DolanyMapkaKluc.jpg
 • DolanyDronKlucRK.jpg
 • 20240303_104223 – kópia.jpg

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Doľany v Pezinku

Ponúkame Vám na predaj budúci stavebný pozemok v katastrálnom území obce Doľany, okres Pezinok. Ide o záhradu za rodinným domom, má prístup po poľnej nespevnenej ceste.
Pozemok je trávnatý, udržiavaný, kosený, je na ňom pár starších ovocných stromov. Bol využívaný ako záhrada. Je rovinatý. Pozemok je podľa územného plánu určený na budúcu výstavbu rodinných domov. (nový územný plán, kde sa pozemok má stať stavebným, sa bude tento rok schvaľovať). Na pozemok je možné dotiahnuť elektrinu z rodinného domu. Z pozemku je krásny výhľad na vinohrady a Karpaty.
Ide o parcelu reg. „C“, mimo zastavaného územia obce, vedenú ako orná pôda.
Výmera : 2500m2
Šírka je cca 18m, dĺžka cca. 135m.
Nová výhodnejšia cena: 42,- € /m2
Celková cena: 105.000,- €
Dohoda možná.
Lokalita:
Pozemok sa nachádza neďaleko vstupu do obce Doľany zo smeru Modra, Častá, neďaleko lode. Podľa územného plánu pozemok je „ situovaný v rozvojovej lokalite, určenej na výstavbu rodinných domov“, preto tento pozemok je možné kúpiť aj ako investíciu.
Vinohradnícka obec Doľany sa nachádza na úpätí Malých Karpát neďaleko hradu Červený kameň a obce Častá. Od hlavného mesta je vzdialená 35 km, priamy prístup autom je aj od Trnavy (cez Suchú nad Parnou, 16 km) a od Senca (výjazd Senec-východ z D1 cez Blatné a Budmerice, 20 km).
Obec má kostol, kalváriu, kultúrny dom, materskú školu, základnú školu, funguje tu pošta, obchod, reštaurácia a ubytovanie v penzióne. V okolí sú zaujímavé cyklotrasy, fascinujúce turistické chodníky Malých Karpát či krásne vinohrady s panoramatickým výhľadom. V zimných mesiacoch sú k dispozícii upravované bežkárske lyžiarske trate. Viď. dolany.sk
Pre bližšie informácie zavolajte, napíšte mail na kluc@kluc.sk alebo reagujte cez portál na tento inzerát.
Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 22 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca, hypotekárneho poradcu a právnika.
Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej webovej stránke kluc.sk.

Podrobné informácie

2500 m²
aktívne
blízko
rovina

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Doľany, Doľany, Pezinok, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Pezinok
 • Mesto Doľany
 • Ulica Doľany
 • Druh Pozemky - bývanie
 • Typ predaj
 • Kontakt 0907507507
 • Pridané 28. jún 2024 09:23 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Ľubomíra Lacková

Ing. Ľubomíra Lacková

CEO, majiteľ

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

0907507507

kluc@kluc.sk

všetky realitné ponuky makléra

Služby pani Lackovej som využila opakovane. S prácou a prístupom pani Lackovej som bola maximálne spokojná. Je to človek, ktorý veľmi dobre rozumie tomu, čo robí. Určite odporúčam využiť jej realitné služby.

Alica J.

Ing. Ľubomíra Lacková

Spoluprácu s Vašou spoločnosťou hodnotím ako vysoko profesionálnu. Oceňujem hlavne promptnosť a kvalitu vyškolenia zamestnancov v ADOLIA, a.s. Služby , ktoré ste nám poskytli, hodnotím na vysokej profesionálnej úrovni a verím že naša spolupráca bude naďalej rovnako úspešná.

D. Hahn, predseda predstavenstva, ADOLIA, a.s.

Ing. Ľubomíra Lacková

S realitnou kanceláriou KĽÚČ mám veľmi dobrú skúsenosť. Nadštandardný prístup pani Ing. Lackovej, výborná komunikácia a snaha vyhovieť klientovi. Som veľmi rada, že som ju spoznala a presvedčila som sa, že je človek na pravom mieste. Ďakujem aj touto cestou za spoluprácu.

I. Essenderová, Vištuk

Ing. Ľubomíra Lacková

Boli sme veľmi spokojní so službami pri kúpe nehnuteľnosti. Jednoznačne odporúčame!

Milan Henkrich

Ing. Ľubomíra Lacková

Ochota, rýchlosť (zo strany p.Ing. Lackovej) a komunikácia ma presvedčili, že aj ďalšie vybavovanie k ohláseniu drobnej stavby prenechám realitnej kancelárii Kľúč.

D. Hudák

Ing. Ľubomíra Lacková

S predajom mojej chaty realitnou kanceláriou Kľuč, som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo v poriadku. Realitné služby boli na vysokej profesionálnej úrovni.

RNDr. R. Holzer, Bratislava II

Ďakujeme za spoluprácu, bolo pre nás prekvapením, že v dnešnej dobe sa dá nájsť niekto, kto si svoju prácu prácu plní svedomito a na 120%. Určite ak budeme Vaše služby potrebovať, znova sa ozveme.

M. Porubský

Mgr. Jana Tomčíková

So spoluprácou s Ing. Ľubomírou Lackovou som dlhodobo veľmi spokojný. Opakovane prenajíma náš byt niekoľko rokov. Pracuje veľmi profesionálne, zodpovedne a efektívne.

I. Petranský

Ing. Ľubomíra Lacková

Precíznosť, zmysel pre detail a zodpovedný prístup pre obidve strany počas našej dlhodobej spolupráce. Ďakujeme!

Gabriela Janíková

Ing. Ľubomíra Lacková

Profesionálny, ukážkový prístup a komunikácia zo strany pani Lackovej v procese nájmu nehnuteľnosti. Na základe osobných skúsenosti môžem služby realitnej kancelárie Kľúč odporučiť.

Jakub Foltýn

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie