Pozemok pre rekreáciu alebo investíciu. Doľany, okr. Pezinok - Kľúč RK s. r. o.

Pozemok pre rekreáciu alebo investíciu. Doľany, okr. Pezinok

 • DolanyDronKlucRK.jpg
 • 20240303_113121 – kópia.jpg
 • DolanyMapkaKluc.jpg
 • 20240303_104948 – kópia.jpg
 • 20240303_105806 – kópia.jpg
 • 20240303_111156 – kópia.jpg
 • 20240303_113128.jpg
 • 20240303_104223 – kópia.jpg

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Doľany v Pezinku

Ponúkame Vám na predaj pozemok v katastrálnom území obce Doľany, okres Pezinok. Ide o záhradu za rodinným domom, má prístup po poľnej nespevnenej ceste.
Pozemok je trávnatý, udržiavaný, kosený, je na ňom pár starších ovocných stromov. Bol využívaný ako záhrada. Je rovinatý. Pozemok je podľa územného plánu určený na budúcu výstavbu rodinných domov. Na pozemok je možné dotiahnuť elektrinu z rodinného domu. Z pozemku je krásny výhľad na vinohrady a Karpaty.
Ide o parcelu reg. „C“, mimo zastavaného územia obce, vedenú ako orná pôda.
Výmera : 2500m2
Šírka je cca 18m, dĺžka cca. 135m.
Cena: cca. 45,- € /m2
Celková cena: 112.500,- €
Lokalita:
Pozemok sa nachádza neďaleko vstupu do obce Doľany zo smeru Modra, Častá, neďaleko lode. Podľa územného plánu pozemok je „ situovaný v rozvojovej lokalite, určenej na výstavbu rodinných domov“, preto tento pozemok je možné kúpiť aj ako investíciu.
Vinohradnícka obec Doľany sa nachádza na úpätí Malých Karpát neďaleko hradu Červený kameň a obce Častá. Od hlavného mesta je vzdialená 35 km, priamy prístup autom je aj od Trnavy (cez Suchú nad Parnou, 16 km) a od Senca (výjazd Senec-východ z D1 cez Blatné a Budmerice, 20 km).
Obec má kostol, kalváriu, kultúrny dom, materskú školu, základnú školu, funguje tu pošta, obchod, reštaurácia a ubytovanie v penzióne. V okolí sú zaujímavé cyklotrasy, fascinujúce turistické chodníky Malých Karpát či krásne vinohrady s panoramatickým výhľadom. V zimných mesiacoch sú k dispozícii upravované bežkárske lyžiarske trate. Viď. dolany.sk
Pre bližšie informácie zavolajte, napíšte mail na kluc@kluc.sk alebo reagujte cez portál na tento inzerát.
Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 22 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca, hypotekárneho poradcu a právnika.
Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej webovej stránke kluc.sk.

Podrobné informácie

2500 m²
aktívne
blízko
rovina

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Doľany, Doľany, Pezinok, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Pezinok
 • Mesto Doľany
 • Ulica Doľany
 • Druh Pozemky - bývanie
 • Typ predaj
 • Kontakt 0907507507
 • Pridané 7. máj 2024 18:30 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Ľubomíra Lacková

Ing. Ľubomíra Lacková

CEO, majiteľ

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийI speak englishIch spreche deutschmluvim česky

0907507507

kluc@kluc.sk

všetky realitné ponuky makléra

Ďakujem za spoluprácu pri predávaní bytových jednotiek.

J. Gura, Habemus s.r.o.

Mgr. Jana Tomčíková

Ďakujeme za spoluprácu, bolo pre nás prekvapením, že v dnešnej dobe sa dá nájsť niekto, kto si svoju prácu prácu plní svedomito a na 120%. Určite ak budeme Vaše služby potrebovať, znova sa ozveme.

M. Porubský

Mgr. Jana Tomčíková

Služby pani Lackovej som využila opakovane. S prácou a prístupom pani Lackovej som bola maximálne spokojná. Je to človek, ktorý veľmi dobre rozumie tomu, čo robí. Určite odporúčam využiť jej realitné služby.

Alica J.

Ing. Ľubomíra Lacková

Pani Jana Tomčíková mi realizovala predaj ornej pôdy v obci Tomášov. Milo som bol prekvapený profesionálnym prístupom a úspešným výsledkom.

Ivan Centko

Mgr. Jana Tomčíková

RK Kľúč nás výborne sprevádzala cestou nájdenia nájomníka do nášho bytu. Obzvlášť oceňujeme individuálny prístup, staging z vlastnej iniciatívy poskytnutý RK, ktorý pomohol k zvýšeniu atraktivity inzercie, nastavenie inzercie samotnej i v neľahkej dobe pandémie a skvelú spoluprácu pri výbere nájomcu. Ďakujeme :) Spokojný klient

Branislav C.

Ing. Ľubomíra Lacková

S realitnými službami som bol veľmi spokojný. Pani maklérka mi poradila aj ohľadne výmazu ťarchy ZSE. Ďakujem a pokračujeme v spolupráci pri predaji pozemkov.

Stanislav M.

Mgr. Jana Tomčíková

S realitnou kanceláriou Kľúč, menovite pani Lackovou, spolupracujeme ako spoločnosť prenajímajúca priestory rôznych charakteristík, opakovane niekoľko rokov. Jej prístup bol vždy proaktívny a nadštandartne profesionálny. Doporučujem. S dôverou sa môžete obrátiť, či ako majiteľ nehnuteľnosti, či ako záujemca.

A. Satinová, Satina s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

S predajom mojej chaty realitnou kanceláriou Kľuč, som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo v poriadku. Realitné služby boli na vysokej profesionálnej úrovni.

RNDr. R. Holzer, Bratislava II

Spoluprácu s Vašou spoločnosťou hodnotím ako vysoko profesionálnu. Oceňujem hlavne promptnosť a kvalitu vyškolenia zamestnancov v ADOLIA, a.s. Služby , ktoré ste nám poskytli, hodnotím na vysokej profesionálnej úrovni a verím že naša spolupráca bude naďalej rovnako úspešná.

D. Hahn, predseda predstavenstva, ADOLIA, a.s.

Ing. Ľubomíra Lacková

Boli sme veľmi spokojní so službami pri kúpe nehnuteľnosti. Jednoznačne odporúčame!

Milan Henkrich

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie