Priestory pre ambulanciu pri nemocnici v centre Modry. - Kľúč RK s. r. o.

Priestory pre ambulanciu pri nemocnici v centre Modry.

 • ModraAmbulanciaPrenajom2.jpg
 • ModraAmbulanciaPrenajom6.jpg
 • ModraAmbulanciaPrenajom.jpg
 • ModraAmbulanciaPrenajom1.jpg
 • ModraAmbulanciaPrenajom3.jpg
 • ModraAmbulanciaPrenajom4.jpg
 • ModraAmbulanciaPrenajom8.jpg

Kancelárie na prenájom v lokalite Modra v Pezinku

Ponúkame na prenájom vynovené priestory vhodné na ambulanciu pre lekársku prax. Veľkou výhodou je strategická poloha v centre mesta Modra oproti nemocnici, na Vajanského ulici. Ambulancia sa nachádza v tichom súkromnom dvore za lekárňou.
PRIESTOR
Ponúkaný priestor pozostáva z viacerých miestností a sociálnych zariadení. Celý priestor má veľa prirodzeného svetla, pôsobí vzdušne a čisto. Nachádza sa tu čakáreň s vlastnou toaletou pre pacientov, veľká svetlá miestnosť s 3 oknami, vhodná ako ambulancia s vyšetrovňou a vlastnou toaletou, ako aj vybavenou kúpeľňou pre personál. Je tu aj samostatná lekárska miestnosť s malým skladom, prípadne využiteľným ako šatník. Celý priestor má spolu 84m2. Areál aj objekt sú zabezpečené kamerovým systémom. Priestor je už aj čiastočne zariadený.
PARKOVANIE
Ambulancia má výhľad do tichého dvora, kde je aj možnosť vlastného parkovacieho miesta. Vo vzdialenosti 20 m od ambulancie je veľké verejné parkovisko pre klientov a zdravotný personál. V blízkosti sa nachádza aj autobusová zastávka a nákupné centrum Kocka.
CENA : 600,- EUR plus energie (približne 100,-EUR)
V prípade, že sa nájde vhodný lekár, ktorý by tu ponúkal svoje služby, je možná dohoda na výške nájmu s majiteľom. Minimálna doba prenájmu nehnuteľnosti je na dobu 3 rokov. Majiteľ ponúka v prípade záujmu aj možnosť predkupného práva.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím reagujte na tento inzerát alebo napíšte mail: info@kluc.sk, zašleme Vám podrobné informácie. Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 20 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke kluc.sk, RK Kľúč


Podrobné informácie

prízemie
1
4
84 m²
84 m²
firemné
po rekonštrukcii
aktívne
wifi
vaňa a sprchovací kút
čiastočne
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Vajanského, Modra, Pezinok, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Pezinok
 • Mesto Modra
 • Ulica Vajanského
 • Druh Kancelárie
 • Typ prenájom
 • Vlastníctvo firemné
 • Kontakt 0911522610
 • Pridané 24. máj 2022 11:34 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Andrea Wallnerová

Mgr. Andrea Wallnerová

Realitný maklér

Eu falo portuegueseI speak englishIch spreche deutsch

0911522610

info@kluc.sk

všetky realitné ponuky makléra

Profesionálny, ukážkový prístup a komunikácia zo strany pani Lackovej v procese nájmu nehnuteľnosti. Na základe osobných skúsenosti môžem služby realitnej kancelárie Kľúč odporučiť.

Jakub Foltýn

Ing. Ľubomíra Lacková

Precíznosť, zmysel pre detail a zodpovedný prístup pre obidve strany počas našej dlhodobej spolupráce. Ďakujeme!

Gabriela Janíková

Ing. Ľubomíra Lacková

Od začiatku veľmi profesionálny prístup pri predaji nášho bytu, vysvetlenie všetkých náležitostí, príprava podkladov, zabezpečenie a dodržanie termínov, môžeme len smelo odporučiť. Pri spolupráci s RK Kľúč vidno bohaté skúsenosti v realitnej oblasti. Týmto zároveň vyslovujem vďaku pani Lackovej rovnako za jej ľudský ako aj vysoko odborný prístup.

J. Jando

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby RK Kľúč sme využili pri hľadaní vhodných priestorov pre našu spoločnosť. Komunikácia a spolupráca s p.Lackovou bola vždy plne profesionálna, od prvého kontaktu, až po okamih podpisu zmluvy.

Ing. Tomáš Šesták, Gerlinger Industries (SK) s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

So spoluprácou s Ing. Ľubomírou Lackovou som dlhodobo veľmi spokojný. Opakovane prenajíma náš byt niekoľko rokov. Pracuje veľmi profesionálne, zodpovedne a efektívne.

I. Petranský

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujeme za spoluprácu, bolo pre nás prekvapením, že v dnešnej dobe sa dá nájsť niekto, kto si svoju prácu prácu plní svedomito a na 120%. Určite ak budeme Vaše služby potrebovať, znova sa ozveme.

M. Porubský

Mgr. Jana Tomčíková

RK Kľúč nás výborne sprevádzala cestou nájdenia nájomníka do nášho bytu. Obzvlášť oceňujeme individuálny prístup, staging z vlastnej iniciatívy poskytnutý RK, ktorý pomohol k zvýšeniu atraktivity inzercie, nastavenie inzercie samotnej i v neľahkej dobe pandémie a skvelú spoluprácu pri výbere nájomcu. Ďakujeme :) Spokojný klient

Branislav C.

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujem za spoluprácu pri predávaní bytových jednotiek.

J. Gura, Habemus s.r.o.

Mgr. Jana Tomčíková

S predajom mojej chaty realitnou kanceláriou Kľuč, som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo v poriadku. Realitné služby boli na vysokej profesionálnej úrovni.

RNDr. R. Holzer, Bratislava II

Spolupráca na profesionálnej úrovni, spokojnosť a poďakovanie. Nech sa darí.

Stanislav Koiš

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie