Priestory pre ambulanciu pri nemocnici v centre Modry. - Kľúč RK s. r. o.

Priestory pre ambulanciu pri nemocnici v centre Modry.

 • ModraAmbulanciaPrenajom2.jpg
 • ModraAmbulanciaPrenajom6.jpg
 • ModraAmbulanciaPrenajom.jpg
 • ModraAmbulanciaPrenajom1.jpg
 • ModraAmbulanciaPrenajom3.jpg
 • ModraAmbulanciaPrenajom4.jpg
 • ModraAmbulanciaPrenajom8.jpg

Kancelárie na prenájom v lokalite Modra v Pezinku

Ponúkame na prenájom vynovené priestory vhodné na ambulanciu pre lekársku prax. Veľkou výhodou je strategická poloha v centre mesta Modra oproti nemocnici, na Vajanského ulici. Ambulancia sa nachádza v tichom súkromnom dvore za lekárňou.
PRIESTOR
Ponúkaný priestor pozostáva z viacerých miestností a sociálnych zariadení. Celý priestor má veľa prirodzeného svetla, pôsobí vzdušne a čisto. Nachádza sa tu čakáreň s vlastnou toaletou pre pacientov, veľká svetlá miestnosť s 3 oknami, vhodná ako ambulancia s vyšetrovňou a vlastnou toaletou, ako aj vybavenou kúpeľňou pre personál. Je tu aj samostatná lekárska miestnosť s malým skladom, prípadne využiteľným ako šatník. Celý priestor má spolu 84m2. Areál aj objekt sú zabezpečené kamerovým systémom. Priestor je už aj čiastočne zariadený.
PARKOVANIE
Ambulancia má výhľad do tichého dvora, kde je aj možnosť vlastného parkovacieho miesta. Vo vzdialenosti 20 m od ambulancie je veľké verejné parkovisko pre klientov a zdravotný personál. V blízkosti sa nachádza aj autobusová zastávka a nákupné centrum Kocka.
CENA : 600,- EUR plus energie (približne 100,-EUR)
V prípade, že sa nájde vhodný lekár, ktorý by tu ponúkal svoje služby, je možná dohoda na výške nájmu s majiteľom. Minimálna doba prenájmu nehnuteľnosti je na dobu 3 rokov. Majiteľ ponúka v prípade záujmu aj možnosť predkupného práva.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím reagujte na tento inzerát alebo napíšte mail: info@kluc.sk, zašleme Vám podrobné informácie. Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 20 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke kluc.sk, RK Kľúč


Podrobné informácie

prízemie
1
4
84 m²
84 m²
firemné
po rekonštrukcii
aktívne
wifi
vaňa a sprchovací kút
čiastočne
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Vajanského, Modra, Pezinok, Slovensko

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Pezinok
 • Mesto Modra
 • Ulica Vajanského
 • Druh Kancelárie
 • Typ prenájom
 • Vlastníctvo firemné
 • Kontakt 0911522610
 • Pridané 24. máj 2022 11:34 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Realitná kancelária Kľúč, menovite pani Lacková, má vysoký profesionálny prístup ku klientovi, je milá, ústretová, pohotová vždy pomôct. Veľká spokojnosť pri kúpe bytu, doporučujem a ďakujem.

A.Fialová, Bratislava III

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby pani Lackovej som využila pri predaji pozemku, bytu a pri inžinierskej činnosti. Pani Lacková je odborník, veci rieši zodpovedne a prakticky. Vysoko hodnotím aj skúsenosťami vybudovaný cit pre realitný trh a vždy čestný a slušný prístup.

Mgr. M. Čarská, Bernolákovo

Ing. Ľubomíra Lacková

S realitnou kanceláriou Kľúč, menovite pani Lackovou, spolupracujeme ako spoločnosť prenajímajúca priestory rôznych charakteristík, opakovane niekoľko rokov. Jej prístup bol vždy proaktívny a nadštandartne profesionálny. Doporučujem. S dôverou sa môžete obrátiť, či ako majiteľ nehnuteľnosti, či ako záujemca.

A. Satinová, Satina s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

So spoluprácou s Ing. Ľubomírou Lackovou som dlhodobo veľmi spokojný. Opakovane prenajíma náš byt niekoľko rokov. Pracuje veľmi profesionálne, zodpovedne a efektívne.

I. Petranský

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujeme za spoluprácu, bolo pre nás prekvapením, že v dnešnej dobe sa dá nájsť niekto, kto si svoju prácu prácu plní svedomito a na 120%. Určite ak budeme Vaše služby potrebovať, znova sa ozveme.

M. Porubský

Mgr. Jana Tomčíková

Spoluprácu s Vašou spoločnosťou hodnotím ako vysoko profesionálnu. Oceňujem hlavne promptnosť a kvalitu vyškolenia zamestnancov v ADOLIA, a.s. Služby , ktoré ste nám poskytli, hodnotím na vysokej profesionálnej úrovni a verím že naša spolupráca bude naďalej rovnako úspešná.

D. Hahn, predseda predstavenstva, ADOLIA, a.s.

Ing. Ľubomíra Lacková

Už roky spolupracujem s pani Lackovou. Som veľmi spokojná s jej prácou a spôsobom akým pracuje. Je flexibilná, spoľahlivá a vždy mi nájde i veľmi spoľahlivých klientov.

Lucia Vargová

Ing. Ľubomíra Lacková

Veľká spokojnosť s prejavom, profesionalitou a bonitnými klientmi.

B. Demovič

Ing. Ľubomíra Lacková

Spolupráca na profesionálnej úrovni, spokojnosť a poďakovanie. Nech sa darí.

Stanislav Koiš

Ing. Ľubomíra Lacková

S realitnou kanceláriou KĽÚČ mám veľmi dobrú skúsenosť. Nadštandardný prístup pani Ing. Lackovej, výborná komunikácia a snaha vyhovieť klientovi. Som veľmi rada, že som ju spoznala a presvedčila som sa, že je človek na pravom mieste. Ďakujem aj touto cestou za spoluprácu.

I. Essenderová, Vištuk

Ing. Ľubomíra Lacková

Všetky referencie