Rodinný dom obklopený vinicami na priestrannom pozemku. - Kľúč RK s. r. o.

Rodinný dom obklopený vinicami na priestrannom pozemku.

 • Pezinska_dom1.jpg
 • Pezinska_dom3.jpg
 • Pezinska_izba1_1.jpg
 • Pezinska_izba1_2.jpg
 • Pezinska_izba2_1.jpg
 • Pezinska_izba2_2.jpg
 • Pezinska_izba3_1.jpg
 • Pezinska_izba3_2.jpg
 • Pezinska_kuchyna1.jpg
 • Pezinska_kupelna1.jpg
 • Pezinska_obyvacka1.jpg
 • Pezinska_obyvacka2.jpg
 • Pezinska_2Dpodorys.jpg

Rodinný dom na predaj v Novom Meste, Bratislava

Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj 4-izbový bungalov s celkovou podlahovou plochou 211 m2, ktorý je obklopený vinicami a situovaný na konci zástavby rodinných domov na Pezinskej ulici v Bratislave III.

POPIS:
Bungalov s úžitkovou plochou 99,42m2, veľkorysou terasou po celej šírke domu o veľkosti 40,3 m2, samostatnou garážou 24 m2 spojenou s praktickým skladom 14 m2 a podzemnou pivnicou 17,7 m2 sa nachádza na priestrannom pozemku 723 m2. Orientácia domu je na východ – izba 1, izba 2, na juh – izba 3 a vstup do domu, na severozápad - kuchyňa, obývačka a terasa.

Technicko-stavebné informácie:
Bungalov je nízkoenergetický montovaný dom postavený na železobetónových základoch so sedlovou strechou zastrešenou betónovou krytinou. V dome sú drevené bezpečnostné vstupné dvere so svetlíkom, drevené okná s izolačným dvojsklom a interiérovými žalúziami, interiérové dvere osadené v drevených zárubniach, laminátové parkety v obytných miestnostiach a keramická dlažba v ostatných miestnostiach. V kúpeľni sa nachádza vaňa, masážny sprchovací kút a toaleta. Je tu aj samostatná toaleta s umývadlom spojená s technickou miestnosťou. Kuchyňa má komoru a je vybavená kompletnou kuchynskou linkou s kombinovaným sporákom, nerezovým dresom, umývačkou riadku a kombinovanou chladničkou. Dom má pochôdzne podkrovie pod celou strechou, ktoré sa využíva ako skladový priestor.
V celom dome je teplovodné podlahové kúrenie zabezpečené plynovým kotlom zn. Protherm Tiger so zásobníkom na teplú vodu. Doplnkové kúrenie zabezpečujú krbové kachle umiestnené v obývacej izbe.
Dom je napojený na elektrinu, mestskú vodu, plyn a domovú čističku odpadových vôd (ČOV). Aktuálne je možné pripojenie TV a internetu cez satelit alebo anténu (4G sieť - Slovak Telekom, Orange, SWAN).
Pozemok je kompletne oplotený s dostatočným priestorom na parkovanie viacerých áut, nachádzajú sa na ňom rôzne druhy ovocných stromov, garáž pre jedno auto s diaľkovo ovládanou bránou, podzemná pivnica (17,7 m2) a praktické skladovacie priestory.

Mesačné náklady na dom predstavujú cca. 115,- EUR (elektrina, plyn, voda, odvoz smetí)

Celková kúpna cena zahŕňa skrine v zádverí a v obytných izbách, kuchynskú linku so všetkými spotrebičmi (nábytok je možné v prípade záujmu vypratať).

LOKALITA:
Dom sa nachádza na konci zástavby rodinných a bytových domov, oproti viniciam. Vedie k nemu asfaltová cesta. Dopravné spojenie s centrom mesta vzdialeným 5 km je veľmi dobré. V okolí domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. V mestskej časti Bratislava – Nové Mesto sa nachádzajú detské ihriská, tenisové kurty, letné kúpaliská, futbalové a hokejbalové ihrisko. Mestská hromadná doprava a vlaková stanica Vinohrady sa nachádzajú v pešej dostupnosti cca. 10 minút.

CENA: 595.000,- € vrátanie provízie

Podrobnejšie informácie, viac fotografií, pôdorysy, video i 3D scan nájdete na webovej stránke www.domPezinska.sk

Ak Vás táto ponuka zaujala, zavolajte, napíšte mail janavikrutova@kluc.sk alebo reagujte cez portál na tento inzerát.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie Kľúč RK s.r.o., ktorá je na trhu už viac ako 19 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca, hypotekárneho poradcu a právnika.
Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej webovej stránke www.kluc.sk.

Podrobné informácie

vrátane provízie
4
193 m²
211 m²
723 m²
140 m²
osobné
aktívne
verejný vodovod
230V
ČOV
lokálny poskytovateľ
vaňa a sprchovací kút
vlastné - plyn
40.30 m²
17.70 m²
áno - 1 auto
vnútorné
drevostavba
čiastočne
drevené
rovina
asfaltová cesta

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pezinská, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport


 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Bratislava - Nové Mesto
 • Mesto Bratislava - Nové Mesto
 • Ulica Pezinská
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 911 427 588
 • Pridané 1. marec 2021 21:16 hod

Pre viac informácií kontaktujte

S realitnou kanceláriou KĽÚČ mám veľmi dobrú skúsenosť. Nadštandardný prístup pani Ing. Lackovej, výborná komunikácia a snaha vyhovieť klientovi. Som veľmi rada, že som ju spoznala a presvedčila som sa, že je človek na pravom mieste. Ďakujem aj touto cestou za spoluprácu.

I. Essenderová, Vištuk

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby RK Kľúč sme využili pri hľadaní vhodných priestorov pre našu spoločnosť. Komunikácia a spolupráca s p.Lackovou bola vždy plne profesionálna, od prvého kontaktu, až po okamih podpisu zmluvy.

Ing. Tomáš Šesták, Gerlinger Industries (SK) s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

Služby pani Lackovej som využila pri predaji pozemku, bytu a pri inžinierskej činnosti. Pani Lacková je odborník, veci rieši zodpovedne a prakticky. Vysoko hodnotím aj skúsenosťami vybudovaný cit pre realitný trh a vždy čestný a slušný prístup.

Mgr. M. Čarská, Bernolákovo

Ing. Ľubomíra Lacková

Pani Vikrutová bola vôbec prvá realitná maklérka, s ktorou som riešil kúpu bytu. Bol som milo prekvapený jej profesionálnym, konštruktívnym a priateľským prístupom.

P. Kikinder, Hrubá Borša

Ing. Jana Vikrutová

S predajom mojej chaty realitnou kanceláriou Kľuč, som bol veľmi spokojný. Všetko prebehlo v poriadku. Realitné služby boli na vysokej profesionálnej úrovni.

RNDr. R. Holzer, Bratislava II

Ing. Zdenka Onuferová

Realitná kancelária Kľúč, menovite pani Lacková, má vysoký profesionálny prístup ku klientovi, je milá, ústretová, pohotová vždy pomôct. Veľká spokojnosť pri kúpe bytu, doporučujem a ďakujem.

A.Fialová, Bratislava III

Ing. Ľubomíra Lacková

S realitnou kanceláriou Kľúč, menovite pani Lackovou, spolupracujeme ako spoločnosť prenajímajúca priestory rôznych charakteristík, opakovane niekoľko rokov. Jej prístup bol vždy proaktívny a nadštandartne profesionálny. Doporučujem. S dôverou sa môžete obrátiť, či ako majiteľ nehnuteľnosti, či ako záujemca.

A. Satinová, Satina s.r.o.

Ing. Ľubomíra Lacková

Chcela by som sa pani Jane Vikrutovej veľmi pekne poďakovať za promptnosť, ústretovosť, serióznosť a nesmiernu ochotu pri riešení predaja našich pozemkov. Všetko prebehlo v najkratšom možnom čase. Pani Vikrutová je profesionál na pravom mieste. S dôverou sa na ňu určite obrátim aj pri ďalšom obchode. Vrelo ju odporúčam.

A. Borbélyová, Veľký Biel

Ing. Jana Vikrutová

Služby realitnej kancelária Kľúč som využila dva krát pri prenajímaní bytu. Bola som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom a ochotou všetkých jej maklérov.

Ing. K. Dobrotková, Pezinok

Ing. Ľubomíra Lacková

Ďakujem za spoluprácu pri predávaní bytových jednotiek.

J. Gura, Habemus s.r.o.

Mgr. Jana Tomčíková

Všetky referencie